Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [COLOR=DarkOrange][B]:hand:Witam witam!:hand: Chyba nie musze komentować urody twojego psa? ------>>>:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:<-------- żem sie zakochała:diabloti: [/B][/COLOR]
  2. [COLOR=DarkOrange][B]Witam siostro !!:multi::multi: Otwórz okno, niech sie przewietrzy:evil_lol:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='Kinia']A jak to robisz? W jakim programie?[/quote] Dreamwiverze , Fire Worksie, Photoshopie i Sweas Makerze, duzo tego:P:evil_lol:
  4. [quote name='justysiek']czesc:diabloti:superowa robota:evil_lol:witam sie ja kaleka:eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć mła kaleko:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Tengusia']a teraz to juz pora nocna prawie :grins:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A teraz to już rano:multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]witam się szybkim przelotem :loveu: prawie dorosły Paco - super! paszczę ma wielką, że hej :evil_lol: a jak kociambry? są jeszcze? bo ja nieco nie na czasie... całujemy!! :loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]MISZCZUNIO!:multi::multi: Witaski!:multi: Kociambry są i chyba.......zostaną:evil_lol:[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Dobra dziewczyna, to zrobie każdej po kolei tak jak sie zgłosiłyście:razz: Ewa- tobie pierwszej dla Ciebie i Hakera:) Powysyłaj mi materiały na stronke(zdjęcia opisy itp itd), korzystaj z Izy strony, pomysl co byc chciała zeby było w poszczególnych działach aaa i jakie mają być dział (do 6 prosze:) i do 30 zdjęć w galerii:) Jak zrobie dla Ewy to bede robic dalej:evil_lol: Ale nie ma nic za darmo:mad::mad::evil_lol:[/B][/COLOR]
  6. :B-fly::evil_lol: [COLOR=DarkOrange][B]dodałam dopiero kilka zdjeć do galerii Jak Iza przyjedzie to uzupełnimy ją razem:)[/B][/COLOR] [B][COLOR=DarkOrange]ktos chce stronke??:razz:[/COLOR][/B]
  7. [quote name='Tengusia']teraz to juz poludnie :hand:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] A nei bo juz wieczór:evil_lol: Patrzta i oceniajta moją nową prace: [url]www.moj-bobik.xt.pl[/url] musze pouzupełniać:evil_lol:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]Aaaaaaaaaa miłości maaa:loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/318/aaa9d45e97d8bdef.jpg[/url] Głasu głasku dla niej od ciotki co ją ganiała:loveu::diabloti: Cze :multi: Przyszłam powiedzieć ze Kocham:loveu::loveu: Mam dzis dobry humor:diabloti:[/B][/COLOR]
  9. [url]http://moj-bobik.xt.pl/[/url] trzeba tylko pouzupełniać:razz::razz:
  10. [COLOR=DarkOrange][B]Izaaaaaa gdzie ty jestes? WRAAACAAAAJ!! mam dla ciebie niespodziewanke:multi:[/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]cześć Wam:multi: Piękny bulinek :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='Tengusia']dobry wieczorek :hand:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dobry dobry:multi:[/B][B]Tyle że ranek:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']a ty do nas mykaj, lody, drinki.. 6000 post i 600 strona :D[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Byłam!:multi::multi:[/B][/COLOR]
  13. [quote name='deer_1987']Ale milo zobaczyc fotki!![/quote] :multi::multi::multi: [quote name='agaciaaa']Aż Ci zazdroszcze :diabloti: :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images27.fotosik.pl/250/cde788a1b527126f.jpg[/URL] cudna :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bo mi trza zazdrościć:diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]zrobiłam juz nagłówek. Ciiiiiiiiiiiii...............:razz::razz:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]widziałam Vegusie znów :loveu::loveu: wyskrob jeszcze fotów :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Pomysle:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']oo fotaski Vegulcowe ;) chcemy jeszcze :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]narazie nei bedzie, bo robie dla Izy małego superize'a:multi::multi:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]Woalach:multi:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/251/5db23bee77eaf554.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/250/cde788a1b527126f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/b733928c65d1d136.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/324/6ca100d147de195b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/317/7013e85f1c7d5a95.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Bullila.nl']dobra to ja daje nazwe i mam tez samca:cool3: czyli mamy juz komplet:evil_lol::evil_lol: masz kawalek piwnicy:diabloti:???[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No niby coś tam mam:hmmmm: zagracona ale mysle ze to nei bedzie przeszkadzać, jakieś klatki sie powciska i tam sie szczyle poupycha:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']Duży pies, to i duży "makaronik" wsuwa ;) [URL]http://images32.fotosik.pl/316/a0f8b9c14c65df5f.jpg[/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hahahhaha makaronik:evil_lol: Fajny komentarz:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]są fotasy :multi::multi: mało no ale rozumiem i cierpie z tego powodu że idioci nie mają co robić tylko kraść :roll::roll: cześć siostrzyczko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie cierp kochanie:loveu:zara dam wieNcej:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek'][COLOR=DarkOrange][B][quote name='emdziolek']Łoooo kolejna w kolejce, chyba bede musiała dopuszczac vege co każdą cieczke :evil_lol: Ale sie obłowie kasą:multi::diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] Kochanie a Ci co sie stało sie?:calus: A tak wolule do KWM:iloveyou:[/B][/COLOR][/quote] a kosilam trawe i chcialam podjechac pod gorke i mi cos pyklo:mad:i bylam na pogotowiu i mam szyne na tydzien. A o co chodzi z kwm???:eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]UUUuuu biedna ty moja:calus: a KWM= Koffam was mocno:iloveyou:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='Bullila.nl']NIe IRBAN tylko IBRAN:evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Łoj, źle napisałam:oops: Ibran jeszcze fajniejsza nazwa rozmnażalni:evil_lol: Chyba tak nazwe swoja rozmnażalnie Pitboxterrierów:diabloti: Deer- już pokazuja sie zdjęcia Sherry i Niuni na stronie:multi: [/B][/COLOR]
  18. [quote name='Bullila.nl'][COLOR=darkorchid]Lila mnie zwia:evil_lol: w rodowodzie mam Liliana Teresa Ibran:jumpie:[/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Irban - fajna nazwa hodowli:evil_lol:Tak więc Witam Lile w naszym gronie:multi:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='Bullila.nl']Vega slodziutka :evil_lol: pitboxterrierka:loveu: Dzien dobry:diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Doberczysław i u nas Bullila:razz: A jak ty masz na imie?:cool3:[/B][/COLOR]
  20. [quote name='Bullila.nl']No wlasnie nie wiem czemu nie bylas:mad::loveu: u Ciebie napis galeria w podpisie nie dziala:roll: WITAMY:multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No ja nie wiem czemu nie byłam:evil_lol: Zara naprawie:razz: Cześć cześć:multi::evil_lol:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]Jakim to cudem ja jeszcze u was nie byłam?:hmmmm: Witam SIĘ w waszej galerii:hand: [/B][/COLOR] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  22. [COLOR=DarkOrange][B]:hand: Witam :hand: ladnie macham łapką?:diabloti:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]Joł joł ziomki:evil_lol:[/B][/COLOR]
  24. [quote name='deer_1987'][URL]http://images32.fotosik.pl/316/a0f8b9c14c65df5f.jpg[/URL] ta minka jest slodka![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bo Vegusiowa:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hejo widziałam! widziałam Cie na wojażach .......... prawie we stolicy i co? mordercze bestyje Cię nie zagryzły??:diabloti::diabloti:[/B][/COLOR]:diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cze:diabloti: Niech no sprawdze:hmmmm: Rączki na miejscu nóżki na miejscu główka też żyje:bigok:nie zagryzły mnie na szcześćie:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Tengusia']:roflt: :roflt: :roflt: ta mina mnie powalila :evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/316/a0f8b9c14c65df5f.jpg[/URL][/quote] :evil_lol::evil_lol: [quote name='agaciaaa']Cześć Kochanie :loveu: zapisuje sie w kolejk[COLOR=black]e po szczeniaka [/COLOR][COLOR=#0000ff][COLOR=#ff8c00][COLOR=black]pitboxteriera :diabloti: :evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/316/a0f8b9c14c65df5f.jpg[/URL] cudna minka :lol: :loveu:[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Łoooo kolejna w kolejce, chyba bede musiała dopuszczac vege co każdą cieczke :evil_lol: Ale sie obłowie kasą:multi::diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']czesc kotus:loveu: a ja mam reke w szynie:diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Kochanie a Ci co sie stało sie?:calus: A tak wolule do KWM:iloveyou:[/B][/COLOR]
  25. [COLOR=DarkOrange][B]to fotki z przed kilku dni zanim zabrali aparat: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/201/610872b65eaaa976.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/200/b9ecb36a56ac5659.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/316/e66565d05061f72c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/316/a0f8b9c14c65df5f.jpg[/IMG][/URL] a ta z bożego narodzenia bodajże:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/251/4b9fe9503396577c.jpg[/IMG][/URL] jutro dam wiecej a narazie spadam:hand:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...