-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/83/fd40f2da2a3751ecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/84/18439a415774d624med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/83/0ce91d92267e41b3med.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]to by było na tyle :) Pozdrawiamy!:multi:[/B][/COLOR]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/83/fd40f2da2a3751ecmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/84/18439a415774d624med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/83/0ce91d92267e41b3med.jpg[/IMG][/URL] to by było na tyle :) Pozdrawiamy!:multi:
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/80/014fcc2481c44c3emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/83/be1e1e9bab3ac21cmed.jpg[/IMG][/URL] smaczna marchewa:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/80/5822b998270db902med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/84/e305da6290ada429med.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=DarkOrange][B][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/83/a87bea63fd81624fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/80/014fcc2481c44c3emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/83/be1e1e9bab3ac21cmed.jpg[/IMG][/URL] smaczna marchewa:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/80/5822b998270db902med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/84/e305da6290ada429med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]CZeść Dziewczyny! Mam kilka fotek i złą wiadomość:( Lusiaczek leży od 4 dni w szpitalu i poleży przynajmniej kolejny tydzień:-( Spacerowy Wollie i Vega: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/80/e6d464626394af76med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/83/43478dddb29d9c8cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/83/01283bfac19e4248med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/83/e3e16ad378d304a8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/83/00e6e26b7ea0d744med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Wariatki:loveu::loveu: Spacerowy Wollie w nowych szeleczkach: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/80/e6d464626394af76med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/83/43478dddb29d9c8cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/83/01283bfac19e4248med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/83/e3e16ad378d304a8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/83/00e6e26b7ea0d744med.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]:loveu::loveu::loveu::loveu: cudaczna :loveu::loveu::loveu: a jaka tłusta:crazyeye: pewnie waży wiecej od Całuska:eviltong: A my wczoraj znowu sie odrobaczyliśmy, kupiliśmy nowe szeleczki, dzisiaj sie pokażemy ;)[/B][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
emdziolek replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]..................:roll: No......... to i ja pościskam ............... te kciuki:diabloti: Nie bede gorsza od innych gorszych:diabloti: Bom jest najlepsiejsza:evil_lol::evil_lol: haa![/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]byłam:diabloti:[/B][/COLOR] -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
emdziolek replied to Selket's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]:hand: Selkeciku:loveu:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]:multi: Cześć Alutku z Ozzulcem :loveu:[/B][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Przyjaciele są,jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapomniały, jak latać. [/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=DarkOrange][B]Piękne słowa i prawdziwe. Buziaczki!:loveu: Ode mnie, Lusiaczka chorebzdy i psiarni :)[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Siem nie stresuj ... ja też tylko wpisuje i odwiedzam jak mam czas ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ostatnio wszystkim czasu brakuje ;) Wpadne do was dzisiaj w łodwiedzinki:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Vectra']też Cię odwiedzam , wirtualnie :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jakże nam miło :diabloti: a my zapraszamy i realnie:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Bullila.nl']noooo ja tez:diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Widze:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :multi::loveu: to nie pies, to nietoperz :) [URL]http://images38.fotosik.pl/75/f7b056b6a44c3038med.jpg[/URL] ja Ci dobrze radzę...lepiej go zamknij w klatce bo jak nauczy się obsługiwać te swoje skrzydełka to Ci odfrunie i nawet nie będziesz wiedziała kiedy ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej sisterko:loveu: To jesr Gacek Wielkouch:diabloti: Jego możliwości lotnicze juz znamy - potrafi sfrunąć z mojego łózka bez żadnego uszczerbku na zdrowiu haha:diabloti:[/B][/COLOR]
-
[quote name='astela']jej, masz śliczne psy ^^ buldożek tym zdjęciem: [URL]http://images37.fotosik.pl/74/2dad7d57e6581251med.jpg[/URL] całkowicie mnie w sobie rozkochał :D pozdrawiam i przesyłam mizianka dla psiów :p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witaj astela!:multi: My Cię też pozdrawiamy!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Vectra']Czemu Vega jest taka tłusta ? :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jej sie spytaj:diabloti: Może ci odpowie:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to lecz sie dziolcha na przyszłość ....bo jak kiedy będziesz chciała zostać mamusią to z tymi chorobami kiepsko :shake: maly jest zajebisty a Vegunia tłuściutka :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki Alu, napewno bede sie leczyc, z tym nie ma zmiłuj:shake: Fajnie ze do nas zaglądasz, a mi głupio bo ja nie mam czasu zeby do was zaleciec, ale łobiecuje ze się poprawie:oops: fakt- vega to spaślak:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Tengusia']slyszalam ze wrocilas :multi: w sumie to czytalam :cool3: wiec przyszlam cie odwiedzic :loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Jak miło Tengusiu:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]:loveu: wszystkie zdjątka cud miód, nie chce mi sie cytować :evil_lol: Siemanko!:multi:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]:loveu: [url]http://images45.fotosik.pl/78/3402e7d7fa304978.jpg[/url] :loveu: Nie ma nic piękniejsiejszego niz uśmiech bulla:loveu: Joł madafaka:diabloti:[/B][/COLOR]