Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='Sweet']nom a gdzie zawsze chodzicie na spacerki?? no mi pasuje czwartek albo właśnie piątek obojętnie;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]My zazwyczaj sie przechadzamy nad warte ewentualnie malta ;) A gdzie tobie pasuje? mozemy dojechac ;)[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Sweet']40 zł czy jakos tak:p a chętnie;)[/quote] To będziemy musiały sie umówic w jakims konkretnym miejscu i czasie:P Moze w piątek?:cool3:
  3. [quote name='AMIGA']Haaaaa, wiedziałam, ze Ty się przede wszystkim ucieszysz z wieści[/quote] Ucieszyć sie to mało powiedziane jak zobaczyłam zdjecia to wrzasnełam z radości a jak przeczytałam i popatrzyłam na fotki to sie głupia poryczałam:oops::shake: ale sie ciesze.....................................:loveu:znalazła swój raj na ziemi.....
  4. [quote name='Tengusia']nic tylko pozazdroscic ze mialas szanse zeby spelnic marzonka :loveu: a jak tam zguba znalazla sie :-([/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nio jeszcze do spełnienia ich poczekam, są momenty kiedy mi sie wszystkiego odechciewa, czasami jest mi ciężko byc tutaj bez rodziny ale - sama tego chciałam. Zguba sie nie znalazła niestety............... Jak sie ciesze że Cie widze:loveu:, czytam codziennie twój wątek, oglądam fotki ale jakos nie mogłam sie zebrać żeby coś napisać... wole nie pisać nic niż powtarzać to co juz zostało powiedziane lub walić bez sensu w klawiature.[/B][/COLOR] [quote name='Sweet']16zł kosztuje a potem doładowania.. przynajmniej tak mi pani w okienku mówiła:eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ciekawe ile doładowania kosztuja. Pewnie z 50zł miesiecznie?:cool3: Tee sweet, moze bedziesz miała ktoregos pięknego razu ochote na spacerek?:razz: z psiami rzecz jasna :) [/B][/COLOR]
  5. MAAAAAAAATKO ALE NIESPODZIANKA!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu: Boże aż sie popłakałam:oops: Ale z niej piękna dziewuszka wyrosła. I jakich wspaniałych ludzi znalazła.......... Boze jak sie ciesze że ją widze.:multi: AMIGO - dzieki za newsy!!:loveu:
  6. [quote name='Magda25']Ronda Rataje ;) KOMKarta[/quote] dzieki za poprawienie:cool3: I dzieki za odpowiedź w sprawie karty :) A wiesz moze ile ona kosztuje? [quote name='deer_1987']A moge spytac kim sa ci ludzie i czemu sie przeprowadzilas? jesli nie chcesz to nie odppowiadaj :D[/quote] Ci ludzie - są moimi przyjaciółmi, jest to nasza dogomaniaczka mrowa23 i jej mąż :) Przeprowadziłam sie bo nie widziałam przyszłości w Suwałkach. Nie było szkoły z takim kierunkiem w jakim ja chciałam isc a ze naprawde kocham grafikę i wiem ze mam do tego smykałke - przeprowadziłam sie tutuaj. powodów było też więcej - praca, przyjaciele, hodowla, wystawy, agility, nowi ludzie, nowe miasto = nowe życie. A ja marzyłam o tym od dziecka :) Poprostu spełniam swoje marzenia. Ot co:)
  7. [quote name='Sweet']a to fajnie:) dużo tego wszystkiego..:roll: nawet nie przypuszczałam ze jak chce sie uczyc w innym miescie to tyle trzeba tego załatwiać.. Ja też muszę ją właśnie wyrobić i na rondzie rataje to będę załatwiać.. Musisz mieć zdjęcie takie jak do legitymacji np. i oni ci tam dadzą w okienku taką kartkę do wypełnienia i musisz im to dać potem i na tą kartę czeka się 7-10 dni podobno. i to rzeczywiście znacznie taniej niz bilety zwykłe wychodzi. I tą karte mozesz sobie doładowywac potem tam u nich np. a ty na ratajach gdzies teraz mieszkasz wiec tam masz pewnie na rondo rataje blisko:)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nio my na piastowskich mieszkamy, bardzo blisko ronda ratai. Dzieki za wiadomosc. Nie wiedziałam gdzie to sie załatwia. A mam dwa tygodnie zeby wyrobic tą karte. A jak to sie dokładnie nazywa? ta karta?[/B][/COLOR]
  8. [quote name='Sweet']a gdzie będziesz chodziła do szkoły? Musi się znaleźć... za każdym razem jak w poznaniu jestem to się rozglądam czy go gdzieś nie ma.:roll: Trzymamy mocno kciuki żeby się dobrze wszystko skończyło;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]19 technikum, kierunek grafika komputerowa to jest Dębiec o ile dobrze pamiętam:eviltong: Górna Wilda czy jakos tak:eviltong:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Dzisiaj byłam w szkole pogadać z sekretarką i dyrektorką odnośnie mojej nauki. Otóż nie wiedziałam ze przeprowadzając sie tutaj bede miała taki problem z normalnym uczeszczaniem do szkoły. Musimy załatwic dla mnie tymczasowe zameldowanie w Poznaniu. Musimy przez notariusza załatwić jakis papierek odnośnie opieki nade mną przez Dorote i Michała do czasu aż skończe 18 :roll: Musimy zalatwić lekarza którego znając życie bede odwiedzać cześciej niz własną matke:roll: Mamy tyle do pozałatwiania że głowa mała. Dzisiaj udało mi sie jedynie pouzupełniac kilka papierków, podzwonic po ludziach i sie podowiadywac. Wiesz moze gdzie sie wyrabia tą taką karte MPK zamist biletów? Ponoć to bardzo wygodne.. i tanie:roll:[/B][/COLOR]
  9. a gdzie w niedziele sie szołujecie??
  10. [quote name='Sweet']A wy już na stałe w poznaniu zostajecie? czy wracacie po wakacjach do Suwałk?? A mały musi się znaleźć wierze że się znajdzie.. A w ogóle ktoś się odezwał ze go widział czy nic??[/quote] Zostajemy, bede sie tutaj uczyć. Ja także wierze że sie znajdzie, nie ma innej opcji. Strasznie za nim tęsknie:-( Nikt sie nie odzywa ;(
  11. [quote name='Magda25']Odezwałam sie w waszym poszukiwawczym temacie ale tak nikt nie zagląda, wiec znalazłam Cie tutaj... Jak sprawa poszukiwań, jakieś chociaż sygnały?[/quote] Niestety nic, ktos pozrywał plakaty na osiedlu i nad wartą, bede musiała znowu pokserowac i porozwieszac. Do schroniska i na straz miejską dzwonimy codziennie. Zostawilismy namiar w radiu merkury w razie jakby ktos zadzwonił........ Pozostaje nam czekac.:-( w naszej korczówkowej bandzie przybyło rodziny. Zamieszkała u nas sunia Puli, Firmą zwana. Zakochali sie młodzi i sprawili sobie szczeniaczka. Mała jest śliczna.Zobaczcie: [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/8287/22979968.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Magda25']Aj to dlaczego nie mówiłaś, ja jestem z Poznania, coś by sie wykombinowało[/quote] Madziu nie wiedziałam, dzwoniłam do dwóch znajomych ale nie mieli czasu :(
  13. niestety nie kolega musiał isc do pracy a ja nie mam zielonego pojecia jak tam trafic:placz::placz::placz:
  14. [quote name='deer_1987']Ale czekaj to Ty teraz gdzie mieszkasz? sama gdzies bez mamy?[/quote] tak juz od dwóch miesiec mieszkam w Poznaniu. Rodzina została w Suwałkach.. Ja mieszkam tutuaj u mrowy z dogo.
  15. zazwyczaj nie cytuje zdjęc.. ale : [url]http://images41.fotosik.pl/176/22fdddd416c05228.jpg[/url] to jest boskie:evil_lol: taki mokry szczurek:evil_lol: jest słodki:loveu:
  16. [COLOR=DarkOrange][B]narazie ani śladu.. jutro jade na giełde psów.. a narazie modle sie zeby go tam zastac... zeby sie wreszcie odnalazł..:-( za tydzien jedziemy na wystawe do Torunia z Wolliem. Stoimi z 2 psami w klasie młodzieży. Ogólnie w młodzieży stoi nas 8. Wollie ma sie dobrze, pięknie sie rozwija, bawi sie ze szczeniakami. Zaaklimatyzował sie juz w Poznaniu. Ja też tutaj sie dobrze czuje. Chyba tutuaj jest moje miejsce.. :) Vegunia skończyła 30 lipca 4 lata. Dzisiaj była na spacerku w lesie z mamą, jak zrobili fotki to jutro wstawie. Ja codziennie pracuje próbując dorobic sobie na ksiazki i tego typu sprawy. Zostały dwa tygodnie wakacji.. pozdrawiam wszystkie ciocie![/B][/COLOR]
  17. Jeeej Pacus jest piękny i niesamowicie mądry:crazyeye: Ma dopiero 14 tygodni a tak mu super idzie nauka?:-o Zazdraszczam:eviltong: Pozdrawiam! :loveu:
  18. O jaaaa, nie zaglądałam a tu Ewcia nam sie postarzała..:evil_lol: 100 lat 100 lat, wsiego najlepsiejszego :) ps. bedziecie w Toruniu na krajówce?
  19. jak mozna pomóc w tej chwili psiakowi? jest cudny.... troche podobny do naszej liluni [*]
  20. [quote name='deer_1987']Eh a jak to sie stalo? byl luzem i uciekl?[/quote] Nie, zostawiłąm go u mrowy jak jechałam do Suwałk po swoje rzeczy, oni wychodzili z nim na spacer w przeddzień mojego powrotu, na zwykłych szelkach które musi nosic luźniej bo ma jeszcze strupki pod pachami i z nich wyszedł, nie pomogło ani wołanie, ani cmokanie ani biegniecie za nim...:-(
  21. on był ju u nas od miesiaca:placz: my zostawilismy kontakt wszedzie gdzie sie da, w pobliskich lecznicach wet , w zoologach. w niedziele jest giełda psów... przejade sie, moze go ktos złapał i bedzie próbował sprzedac.. strasznie sie o niego boje:-(
  22. ani śladu :( szukamy codziennie, doklejamy plakaty juz po caym miescie, strazy miejskiej przypominamy codziennie, schronika obdzwaniamy ale nigdzie go nie ma :( nawet w radiach zostawilismy namiar,.. moze ktos zadzwoni:placz:
  23. Ninka mozesz na mnie liczyc. 1) Moge pomóc w zrobieniu strony internetowej dla Fundacji. 2)założeniu forum 3)robieniu wszelkich plakatów, ulotek itd 4) PRowadzenia akcji w szkołach 5) i innych rzeczach którymi bede mogła sie zająć
  24. 3 sierpnia w Poznaniu na osiedlu Piastowskim (Rataje) uciekł mój psiak Topsik! Jest to Grzywacz Chiński powder puff aktualnie ostrzyzony, odrasta mu siersc,(ma ok centymetrową siersc) jest srebrny z biało-srebrną grzywką, nie ma na sobie ani szelek ani obroży ( był na spacerze w szelkach, wystarszył sie i z nich wyszedł ;( ) Błagam pomóżcie mi go znaleźć. Pies ma tatuaż nr M121. Psiaka półtorej miesiąca temu wziełam z hodowli Barbacoma. Pies cierpi na syndrom kennelowy, jest przerażony, strasznie boi sie miasta i hałasu, nie chce zeby wpadł pod samochód ;( Jeżeli by ktos go gdzieś widział prosze o informacje, moze byc wszedzie. mój nr 694945818 adres; os. Piastowskie 14/21 POMÓŻCIE ODNALEŹĆ PRZERAŻONEGO TOPSIKA!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/170/7d116e7580fcafc6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/165/d709cb064fa443fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/165/9c84bc490e013367med.jpg[/IMG][/URL]
  25. Przepraszam za offa ale widze ze tutaj są osoby z poznania:placz: 3 sierpnia w Poznaniu na osiedlu Piastowskim (Rataje) uciekł mój psiak Topsik! Jest to Grzywacz Chiński powder puff aktualnie ostrzyzony, odrasta mu siersc,(ma ok centymetrową siersc) jest srebrny z biało-srebrną grzywką, nie ma na sobie ani szelek ani obroży ( był na spacerze w szelkach, wystarszył sie i z nich wyszedł ;( ) Błagam pomóżcie mi go znaleźć. Pies ma tatuaż nr M121. Psiaka półtorej miesiąca temu wziełam z hodowli Barbacoma. Pies cierpi na syndrom kennelowy, jest przerażony, strasznie boi sie miasta i hałasu, nie chce zeby wpadł pod samochód ;( Jeżeli by ktos go gdzieś widział prosze o informacje, moze byc wszedzie. mój nr 694945818 adres; os. Piastowskie 14/21 POMÓŻCIE ODNALEŹĆ PRZERAŻONEGO TOPSIKA!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/170/7d116e7580fcafc6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/165/d709cb064fa443fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/165/9c84bc490e013367med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...