Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. no niestety mamy niemiły kontakt ze schroniskiem, to moze podawaj kontakt na mnie : [email][email protected][/email] gg: 4410664 tel: 694945818 Jak bedzie ktos konkretnie chetny, w suwalkach i w poznaniu ja moge sama zrobc wizyte w innych miastach tez ktos sie znajdzie. Dzieki za pomoc
  2. niestety mamy tylko takie zdjecia. Sunia m tylko ogłoszenia na dwóch suwalskich portalach.
  3. Halo? nikt sie nie zainteresuje małą?:-(
  4. do góry, szukamy pomocy dla malutkiej
  5. Niech ktoś zauważy małą... nie ma żadnych miłośników labradorów?
  6. [CENTER]Dzień jak każdy inny. Ewa wyszła na spotkanie z przyjaciółką. Podeszła do niej suczka. Chudzinka. Spragniona miłości. Piękna kremowa Bellunia. Jak znalazła się na ulicy? Zapewne znudziła sie właścicielom, którzy wyjeżdżając na wakcje postanowili porzucić suczkę. Bo urosła za duża?!? Bo za mocno kochała? Tego się nigdy nie dowiemy. Wiemy jednak ze sunia jest młodziutka ma ok roczku, może troche więcej. Umie chodzic na smyczce, wie co to dom i pierzyna... pakuje sie do łóżka. Ma świetny stusunek do dzieci. Nie lubi inych suczek. Jest bardzo grzzeczna, nauczona czystości w domu. Taka słodka, Bellunia. Teraz czeka na nowy dom w prywatnym schronisku dla zwierzat w Suwałkach. A oto nasza mała bohaterka:[/CENTER] [URL]http://images48.fotosik.pl/165/3313a6924ef01dbamed.jpg[/URL] [URL]http://images41.fotosik.pl/160/2aa16703a6dd89e6med.jpg[/URL] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/160/c196425e586d9416med.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [URL]http://images46.fotosik.pl/164/b6465b3fb80c91e7med.jpg[/URL] [CENTER]mogłabym prosic o pomoc w ogłazaniu sunieczki? tel. kontaktowy do schroniska 0875630173[/CENTER]
  7. [quote name='Rinuś'][I][B]Nie, nie Ciebie :diabloti:[/B][/I][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]to kogo :crazyeye: ??[/B][/COLOR]
  8. [quote name='Rinuś']\ [I][B]hah nie zdradzę :diabloti: ale uważaj lepiej :cool3:[/B][/I][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ty mnie straszysz?:diabloti: żeby nie było : Topsik jest z nami od tygodnia, widać juz małą poprawę w jego zachowaniu, juz sie nie szczerzy na psy , do nas podchodzi całkiem dziarsko, trzeba zaczac przyzwyczajac małego do smyczy , narazie chodził poprostu z przypiętą i puszczoną luźno, na początku nie wiedział co to takiego ale później teoretycznie nie zwracał na nią uwagi. Narazie udało mi sie zrobić z nim 5 kroków ze smyczką w ręku:multi: :evil_lol: A oto nasz krótkowłosy Grzywacz Chiński Powder Puff:diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/157/901f1cc889ce5422med.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  9. Fotki nowego domownika bedą, spokojnie...:razz:
  10. [COLOR=DarkOrange][B]O jaaacie mamy detektywa w rodzinie?:crazyeye: mam nadzieje że nie z FBI a tymbardziej ze nie z policji dla zwierząt:diabloti:[/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]no to kilka fotek już 8 miesiecznego Wolliego na wakacjach u dziadków :)[/B][/COLOR] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/156/fa39cde2797d53dcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/156/167f337ef0f0f78amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/160/65bb65872e9d2875med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/156/c57354e95d2d9f4dmed.jpg[/IMG][/URL]
  12. Ja tez sie chetnie dołącze ze swoją bulwą tylko musiałoby byc gdzies blisko os. Piastowskich bom zupełnie nowa w miescie, zupelnie go nei znam:oops: Nie wiem, nad Wartą a moze Malta?
  13. to napewno jest mix dozia cudny szczenior. Co za debil go porzucił:angryy:
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/154/52b923953d0bac31.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/158/24f27df57ef15d3e.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/158/559565022fd8c4e3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/158/edc3b3ab606ddf5amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/158/6a2b30b4c1496e5amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/158/ffb2a5d583bec958med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/154/c2cba026ec0a70f4med.jpg[/IMG][/URL] później dam wiecej a teraz ide umierac, choróbsko mnie złapało:placz:
  16. tadam : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/154/037491e168927144.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/158/6317f2fb24a56939med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/158/9f0f24a690f1d987med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/154/bc61c0eb9f6d33d0med.jpg[/IMG][/URL] z Lusiaczkiem [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/158/223501fc3d22609d.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='justysiek']to super ze jest juz z Toba:loveu: a gdzie to bylas na weselu mala?:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]We wrocławiu na weselu kuzynki. Kac mnie męczył dwa dni:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='evl']to teraz masz czipsy :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A nio, mamy wesoło;)[/B][/COLOR] [quote name='Tengusia']nio to teraz juz wszystko wiem :grins:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Doinformowałaś sie:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Gonitwa']Cześć Pomarańczowa .. ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]cześć Goni;)[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]zaraz dam troche zdjęć wakacjującej się Vegusławy[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]niedługo skończy 4 latka:loveu:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='Tengusia']hmmm doga niemieckiego ??? ciocia moze ja glupiutka jestem ale to gdzie ty teraz mieszkasz :roll: bo chyba troszku sie pogubilam ... :oops::oops::oops:[/quote] W korczówkowej bandzie:) Poznań city :) Topsik jest juz z nami. nareszcie połozył sie spac. Widac jak bardzo wszystko przezywa, jest bardzie nieufny do obcych ludzi. Jest bardzo przestrasznony. Duzo wrazen mial dzisiaj. Nie koniecznie przyjemnych. Juz go mocno kocham, jest wspaniałym psem. Jutro napisze cos wiecej, padam z nóg, byłam na weselu i czuje wszystkie swoje miesnie o ktorych istnieniu nie mialam zielonego pojecia. Dobranoc:lol:
  19. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]bo się tajniaczysz a później tak nagle wyskakujesz z takim info...jak mamy reagować :eviltong::eviltong: piesio śliczny i na pewno będzie u Was szczęśliwy :) mam nadzieję że Twoje popaprańce przyjmą go najmilej jak potrafią :)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]też mam takową nadzieje , zeby mi sie maluszek nie zraził do Dogów :eviltong: Bo napastowanie przez Wollisia napewno przezyje ale moze sie przestraszyc skaczacego nad nim doga niemieckiego:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no mala ;) ..... :kciuki:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki za kciukale:multi: a ten tego nie mówiłam.. dostałam sie na grafike komputerową.. do szkoły do której mi najbardziej zalezało... :multi:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]eeee weźcie bo mnie o mord zbiorowy do sądu podadzą:evil_lol: Topsik urodził sie w maju zeszłego roku w hodowli barbacoma. Jeden z ładniejszych psiaków z hodowli, ma sliczne kątowanie i swietny włos. Jak juz naprawimy to co kiedys inni spaprali to bedzie z niego showman:loveu: No ten teges... Topsik jeszcze z nami nie mieszka, jade po niego za 3 dni. Jest to psiak po niemiłym przejsciu, miał juz jeden dom ale ludzie nie poradzili sobie z wychowaniem tzn wogóle nie znali sie na wychowaniu psa i go skrzywdzili, miał rany na szyjce od ciagania na smyczy, boi sie mocniejszych tupniec nogami, podniesionej reki i podniesionego głosu - Na szczeście Asia - hodowczyni odebrała go od tych katów, którzy dali mu niezłą szkołe zycia ale spokojnie my to naprawimy:loveu::loveu: Także za kilka dni bedzie juz naszym pełnoprawnym członkiem rodziny. Mam nadzieje ze nasza chmara psów przywita go grzecznie i ze wszyscy sie polubią. A ja juz sie powoli zadamawiam w Poznaniu, tzn teraz pod poznaniem ale zaczynam sie czuc jak u siebie. A Mrówcza banda jest świetna:loveu: wooow ale żem eleborata strzeliła. Miszczuuniu - podziwiaj:diabloti:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]Basiiiiuuuuu jak miło że do nas wpadłaś:loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]eghem.. mysle ze juz mozna go przedstawić... zatem...: to jest TOPSIK: [URL=http://img329.imageshack.us/i/topsecret500.jpg/][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9680/topsecret500.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img72.imageshack.us/i/topsecret2500.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1898/topsecret2500.jpg[/IMG][/URL] Dokładniej mówiąc Top Secret Barbacoma, nasz nowy syncio . Ma roczek. Jak widać Grzywacz Chiński Powder Puff :) Prawda że piękny?:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='li1']Emdziolku, jaka sytuacja z psami w Suwalkach ?[/QUOTE] nie mam pojecia - jestem w poznaniu
  23. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć ciocie :loveu: Za pół godziny wędruje na zakończenie roku szkolnego a po południu jadę do swojego synka do Poznania. Wakacje czas zacząć:multi: Buziaki dla wszystkich ciotek, wkleje klika fotek w niedziele z pobytu wolliego na wakacjach u dziadków;)[/B][/COLOR]
  24. [quote name='justysiek']a ja mam dola:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-([/quote] [COLOR=DarkOrange][B]JUstyś kochana co sie stało?:-([/B][/COLOR] [quote name='Bullila.nl']Sliczna Vegusia:loveu: Witaski:multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] No siemasz babo:diabloti:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...