Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. Gucio- cos koło 35cm w kłębie nie wiecej jest małym psiakiem i naprawde kochanym. Prosze pomóżcie. Został tylko tydzien ;(
  2. Moja kruszynka :) Duuużo szczęścia z nowym członkiem rodziny. Bardzooo sie ciesze ze do Was trafił.... :)
  3. fotki z nowego domku Kleo :) [URL=http://img27.imageshack.us/i/dscn1911r.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/364/dscn1911r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img205.imageshack.us/i/dscn1913.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8005/dscn1913.jpg[/IMG][/URL]
  4. nie;( to bardzo pilne On musi znaleźc tymczas do końca przyszłego tygodnia bo ja w środe wylatuje ;(
  5. Dzieki leni mam nadzieje ze cos sie znajdzie nie zniosłabym ponownie widoku Gucia za kratkami, nie cieszyła bym sie świetami tylko znając zycie beczała jak bóbr z powodu Gucia...
  6. Gucio nie jest wykastrowany bo narazie nie było na to ani czasu ani kasy......... PILNIE POTRZEBUJE TYMCZASU CHOCIAŻ NA CZAS MOJEGO WYJAZDU!! 23 wylatuje z Polski i wracam 30 wiec na ten tydzień Gucio musi sie gdzieś podziac bo inaczej nie bede miała innego wyboru i Gucio wróci do schroniska a co sie z tym wiaze cała praca z nim pojdzie na marne! dzieczyny pomóżcie jestem w sytuacji bez wyjscia!!
  7. a to Boss który w czwartek jedzie do Atka@ :loveu: [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/5282/clipboard01ht.png[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/1355/bossda.png[/IMG]
  8. Dziewcyzny to pilne Gucio do końca przyszego tygodnia musi znaleźc tymczas chociaż na kilka dni błagam! nie chce zeby wrócił do schroniska to bedzie koszmar dla niego i dla mnie!!!!!!!!!!!!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/172670-POMOCY-POMOCY-POMOCY-Pilnie-DT-na-7-dni-potrzebny-BA-AGAM-O-POMOC[/url]
  9. SUchy las? Boże to kawał drogi ode mnie a ja nie mam samochodu a tam nie mam jak dojechać. Myslałam ze moze gdzies w samym Poznaniu a nie na obrzeżach :( Wiec ja sie nie nadaje do tej wizyty. Musi byc ktos z autem
  10. [quote name='rodzice']to bedzie jeszcze jakiś piesek bo pani jest zainteresowana równiez pieskiem[/QUOTE] Tak jest jeszcze ten najwiekszy , brazowo-biały chłopiec.
  11. a ja wam powiem ze psiak od mrowy jest teraz u mnie i w czwartek jedzie do najlepszego domku pod słońcem:loveu: Zamieszka w Kobylej Górze w domku z ogrodem, bedzie miał wspaniała panią i kocurka do towarzystwa i męczenia zabawami:evil_lol: Osobiście bardzo dziekuje pani Kasi za oferowanie takiego domku dla maluszka. Żeby każdy domek był tak wspaniały:loveu::loveu:
  12. u mrowy do adopcji została tylko biała sunia z łatką na główce i ten najwiekszy brązowo-biały piesek.
  13. ja moge zrobic ta wizyte jestem z poznania
  14. Z Guciem juz wszystko wporzadku tzn jeżeli postepuje sie wg wskazówek behawiorysty - to wszystko jest ok , przychodzi sie nawet do mnie przytulac, nauczył sie podstawowych komend. Błagam pomóżcie, nie chce zeby wrócił do schronu on tego szoku nie przeżyje:(
  15. Dziewczyny błagam o pomoc!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/172670-POMOCY-POMOCY-POMOCY-Pilnie-DT-na-7-dni-potrzebny-BA-AGAM-O-POMOC[/url] PILNE!!!!!!!
  16. Dziewczyny bardzo was prosze o pomoc! Żeby go ktos chociaż wziął na czas kiedy bede w angli to jest od 23 do 30!! Błagam! Zostały tylko dwa tygodnie!! Nie chce go spowrotem oddawać do schroniska to byłby dla niego szok! POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  17. [quote name='Iza.']No tak, psy musza być :evil_lol: A nie chcesz powalczyć z Wollim o coś więcej ? Czy może będzie robić championat jak juz maleństwo przybedzie ? :cool3: To trzymam kciuki i nie zapeszaj ! :p [/QUOTE] Bedziemy robić championa :) Mam nadzieje ze sie uda :) 3maj kciuki:)
  18. w łodzi takie pieknosci: mix pekińczyka http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=4094 westik: http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=4105 W Azylu pod psim aniołem jest samoyed http://www.psianiol.org.pl/adopcje?species=d&status=1&page=1&id=1576
  19. nie mam mrowa bedzie musiała Ci sama wysłać jak wróci z wystawy trzymajcie jutro kciuki za mojego wolliego i mrowe!!
  20. [quote name='Iza.']No tak Lo to zupełnie co innego niż technikum, szczególnie, że o rok krócej ;) No jakbym musiał to na pewno bym se poradziła hah :eviltong: Ty teraz mieszkasz sama ? Spoko, luz u nas w Polsce zrobić REPa to żaden problem hah :evil_lol: Okres oczekiwania na maleństwo to coś cudowngo hih:lol: [/QUOTE] [COLOR=DarkOrange][B] Sama? Może nie koniecznie, mam współlokatorke i bande psów:evil_lol: No Wollie w ciagu najbizszych 6 miesiecy bedzie miał juz repa a wtedy pomyslimy o maleństwie łaciatym ;) Juz rozmawiam z hodowcami i nawet juz mam upatrzoną mamuście mojej przyszłej księżniczki, na wiosne/lato ma być po niej miot ale narazie ciii po zapesze:eviltong:[/B][/COLOR] [B] Pamietam jak czekałam na Wolliego - nie wiem czy to było takie cudowne, ten stresssssss:evil_lol: ale jak juz po niego pojechałam - to było cudowne:loveu:[/B]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]Jam zawsze była światowa, toć ja mając 12 lat po warszawie sie sama już szlajałam:evil_lol: wiec ten wyjazd nie był jakims specjalnym wielkim odskokiem od codziennego życia ale jednak poczatki w nowym miescie były trudne. Chcecie fotki??:razz:[/B][/COLOR]
  22. ok dzieki. Ode mnie Pako właśnie poszedł do adopcji. Wiec na szczepienia nie bedą juz potrzebne pieniażki jedynie zwróci sie nam za karmę ale bedzie o 15 zł za dużo. Na Mam to dac dla mrowy czy jak?
  23. narazie nie mam jak zrobić bo aparat mi sie rozładował a w domowym świetle źle zdjecia wychodzą, jak mrowa wróci jutro czy w poniedziałek z nowej rudy to porobi wszystkim fotki.
  24. swoich? jednego <lol> ale jeszcze mam Zuźkę na przechowaniu od mrowy i 5 szczeniaków.. aaa i o Guciu zapomniałam <lol>
  25. Dostałam 50zł od ms_arwi z czego spłaciłam 25zł długu za odrobaczenia u weta i zostało mi 25zł brakuje mi jeszcze 35zł na szczepienie maluszka. co do listy wydatków: kupiłam worek 3 kg eukanuby za 45zł w promocji który sie własnie kończy no i narazie brakuje do szczepienia 35zł. Mamy szczepienie w poniedziałek i nie wiem skad kasy wezme bo jestesmy i tak na minusie. Dzisiaj szczeniaczki od mrówy są u mnie do poniedziałku i odrazu mozecie dopisac żarełko do rachunku mrowy za 24zł- kg eukanuby dla wszystkich ras + 12zł za puszke z royala ( dzisiaj zjadły razem z makaronikiem na obiadzik, ale im smakowało !! ) wiec u mnie 45 i u mrowy 36zł ahaaa i do mrowy nie doszło tamte 130zł co ponoć było wysyłane.
×
×
  • Create New...