-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
Dea moja droga-Jestem cały czas:lol: - rzadko sie odzywam- wole działac;-) :loveu: robie strone dla schroniska;-):p ale watki śledze cały czas-jak trza to sie dopisze;-) :razz: Jak trzeba pomóc to pomoge:cool1: Hmmm zebym jutro miala lekcje do 12 to bym sie przejechała ale mam do 14 a później kółko z grafiki komputerowej.. :shake: Transport..:look3: ajajaj z tym bedzie problem... Napewno coś sie zdziała- wiem jestem troszke szurniętą optymistką:stupid: :niewiem:ale nic na to nie poradze:P taki mój żywot:eviltong: A teraz lece kimać mam na 8 do sQll.. :sleeping: :sleep2: :hand:A teraz wam mówi dobranoc najbardziej szurnieta optymistka na dogo :sweetCyb: :razz:
-
[CENTER][SIZE="5"][COLOR="Red"][B]Nowy wątek adopcyjny bernardynów[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE="4"] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bernardyny-do-adopcji-cala-polska-pomozcie-133903/[/url][/SIZE] ________________________________[/CENTER] [B]zacznijmy od strony Bernardynów w potrzebie:[/B] [URL="http://www.bernardyny.net/"]bernardyny.net[/URL] [B] Bannerek:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f757/bernardyny-w-potrzebie-115718/"][IMG]http://i259.photobucket.com/albums/hh285/Tuuli4/baner2.png[/IMG][/URL] bazarki: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/nalewka-z-pigwy-na-emir-owe-benki-do-konca-lutego-131830/"]Nalewka z pigwy - na EMIR-owe benki - do końca lutego[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/kubek-z-bernardynem-na-emir-owe-benki-do-konca-lutego-131832/"]Kubek z BERNARDYNEM - na EMIR-owe benki - do końca lutego[/URL] ============================================ [B][SIZE=2]AKTUALNIE DOMKU SZUKAJĄ:[/SIZE][/B]8 letni benek w schronie w Ostrowi Mazowieckiej... [B]bardzo chudy, wycienczony, z deprechą... :placz:[/B] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy1/190482/779941/24072631_zdj-cie001.jpg[/IMG] kontakt : tel. 600 101 446 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [SIZE=5][SIZE=3]3 letnia Berta Kontakt Ania 509 253 498[/SIZE] [/SIZE][IMG]http://foranimals.czest.pl/www/wp-content/uploads/nowouci-151.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bernardyn-z-olkuskiej-mordowni-szuka-na-cito-domu-chociaz-dt-129040/#post11589395"] [/URL] ------------------------- [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bernardyn-z-olkuskiej-mordowni-szuka-na-cito-domu-chociaz-dt-129040/#post11589395"]ENIO Z OLKUSKIEJ MORDOWNI[/URL] Benio z krakowa: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-bernardyn-co-ma-sily-jak-niedzwiedz-szuka-silnego-p-opiekuna-131801/#post11811490"]KRAKÓW - bernardyn co ma siły jak niedźwiedź :) szuka SILNEGO :P opiekuna[/URL] RAMZES: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/benio-ramzes-blaga-o-reklame-szanse-na-domek-125429/index7.html#post11648397[/URL] Sunia z Wrześni [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bernardynka-w-schronisku-wrzesnia-129248/[/URL] Nuka: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-bernardynka-w-potrzebie-krakow-124102/"]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pi...krakow-124102/[/URL] BALI [url=http://schronisko.ustronet.com/index.php?option=com_easygallery&task=category&cid=510&Itemid=33]Schronisko.Cieszyn.pl - Zdj
-
:placz: :placz: Bosz wyglada duzo gorzej niz jak widzieliśmy ją pierwszym razem.. Dobrze ze wogule sie znalazła i jest w schronie-łatwiej bedzie o domek... Pozamieszczam zaraz ogłoszenia na kupsprzedaj.pl na tresurze itp moze ktos zajrzy...... POMOCY!!!!!!!!!!:sadCyber: :help1: Pisał juz ktoś na wątku bernardynów??
-
:cool3: :cool3: Może i ja wpadne??:cool3: :cool3: Pogadam jeszcze z Mamą;-) Ale nie wiem czy brać ze soba w razie czeguś moją sunie bo ona zdeczka agresywna do innych dogów:placz: :roll:
-
Co do spania i sytulania ślicza sytulanka york na bazarku [URL]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=52526[/URL] ZAPRASZAM!!:loveu:
-
Już nie umierajacy z głodu jamnik SUWAŁKI - JANEK zostaje w DT.
emdziolek replied to AMIŚKA's topic in Już w nowym domu
CEKAMY NA ZDJĘCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol: -
Fraszka - terierkowata sunia - już w nowym domku :)
emdziolek replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Cekają cekaja pinknotki:cool3: -
4 Szczeniaki W Suwalskim Schrnonie!mają domki!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
MALUSZKI WSZYSTKIE MAJA DOMKI!!! JUTRO WKLEJE ZDJECIA U NOWYCH WŁAŚCICIELO TEGO CO OSTATNI SZUKAŁ DOMKU:loveu: :multi: