-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
Ja bym chciała czerwona chuste dla swojej suczy z napiszem ,,Vega":loveu:
-
A ja tez chce takoM chustę...:-(
-
[quote name='Casia_i_Figa']mam pit bullke i amstaffa-na zlot jedzie ze mna pitka :diabloti: :cool3: Ps.Czarna(Figa-pitbullka) nie zjada zwierzat jezeli one nie chcą zjeść jej :eviltong:[/quote] Moja tez raczej nie zjada zwierząt jezeli one jej nie chcą zjeść-ale kazdej suczki nienawidzi.Z pieskami niektórymi to sie bawi-nawet z małym yorkiem Toffikiem:D A ja bede ze swoją suczą;-) I sucz zwie sie Vega:D
-
[quote name='asiunia']Hej! Masz sukę która rzuca sie na każdego psa i puszczasz ja luzem?:-o[/quote] Byłysmy w środku lasu na jednym z największych zadupi w Suwałkach, praktycznie nikt tam nie chodzi, no ale jednak jakis bezpański piesek tam łaził;-) Nie na wszystkie sie rzuca-jak któryś jej przypadnie do gustu chociaz to sie rzadko zdarza to trudno ja od zabawy odciągnąc:P
-
[quote name='Casia_i_Figa']No i co wiadomo w sprawie tych chust dla psiaków z imieniem psa,da rade je załatwić i kupic??[/quote] Casia_i_Figa ty tez jedziesz na zlot? :lol: Masz amstaffka??;)
-
:cool3: [quote name='Dada']emdziolek: hihi, też mam taką nadzieję! Ciekawe, czy będzie wojna między Twoją amstaffką, a Sarą, ona się panicznie boi psów tej rasy, ale nie pewnie szybko zauważy, że to nie straszna koleżana z sąsiedztwa [B]i może się zprzyjaźnią[/B] :razz:[/quote] Oj kochana moja, nie wiem jak to będzie:P moja będzie chciała wam wszystkie psy pozjadac:shake: :eviltong: Co za diabeł mi sie trafił w tym psie:roll: :P chociaż wczoraj stał sie cud!! Poszłam z nią do lasu pobiegac, ona była bez smyczy i kagańca i podbiegł do niej jakis mały kundelek a ona:-o ... ZACZEŁA SIE Z NIM BAWIC:multi: normalnie nie wiem jaki anioł na nią ręke położył ale pierwszy raz nie rzuciła sie na nieznajomego psa:eviltong: A co do tych chust- jakiego koloru one??:D bo moze ja dla swojej suczy kupiłabym taką chustę:cool3: a no i jakiej wielkości mniejwiecej? Bo ja mam taką chusteczke dla mojej suczy z ,,Mój pies" i jest na nią wsam raz;-) :lol:
-
[quote name='Dada']Bede się starać ekipę większą namówić na wyjazd ;], jak się uda, to dam znać![/quote] Dada kochana mamy nadzieje ze będziesz z nami:loveu: :evil_lol:
-
To prosze- dopisz go obok mnie do listy;-) BUZIOLE!!!!!!!!:loveu:
-
Hmm a ja moge ze soba braciszka wziąść??:evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='asiunia']Hej! Kochana,Malenstwo potrafi wszystko(swoja droga mam nadzieje ze Carr sie zjawi:shake:)[/quote] Hehe no nie wiem nie wiem moja bicz jest uparta jak osioł i nie wiem czy oducze ja rzucania sie na inne dogi:eviltong:
-
[quote name='Dada']emdziolek: moze ja pojadę :cool3:[/quote] Fajnie by było;-) Jezeli ty pojedziesz to ja tez:D:cool3: A co do mojej suczki- kurde no nie wiem czy da sie ją jakos odmienic:P To amstaff na dodatek suczka i niecierpi psów ale ja bez niej nigdzie sie nei ruszam:cool3: :eviltong:
-
[quote name='olekg18']emdziołek-aga i czips miała 13-14 lat jak pojawiła się na 1 zlocie i żyje:D A tegoroczny zlot będzie jej 3.[/quote] Fanie;-) Hmm to w takim razie ja jestem chętna, pod namiot oczywiscie +moja suczka( kurcze mam nadzieje ze nie pozjada Wam psów) :eviltong: Jedzie tam ktos z Podlasia? Bo a z Suwałk... Mój mother nie puści mnie tak daleko z psem samej:P
-
Ja jestem z Suwałk i chce jechać ale jedzie ktoś z Podlasia?? I czy ja moge jechac wogule bo ja mam 14 latków:cool3: ???
-
Ja moze bym pojechała ;-) Wiec teraz pytanie: czy małolaty tez mogą jechać?? :razz: :evil_lol: Bo ja jeszcze małolata:eviltong: A chciałabym być razem z Wami;-) I drugie pytanie- jedzie ktoś z Was z Podlasia??
-
Hmm ja bym pojechała ale podróż pociągiem to dla mnie nei zabardzo tzn dla mojej suni, ona nieciekawie znosi taką jazde.Jedzie moze ktos z Podlasia??:razz: Jak tak to moze ktoś by mnie ze soba zabrał na doczepke:P??