Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. PajuNiu kochana co słychac u Szmaragda?? Kiedy bedą nowe wieści??
  2. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: DoBereK Alu:cool3::cool3::cool3: Jak Tak Ozzulki??:evil_lol::evil_lol::evil_lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  3. [IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries3/140604.jpg[/IMG] Rzeczywiście niby taki niewinny, bezbronny wywalony na plecach do góry brzuszkiem a jak złapał Axe :loveu::loveu::loveu: PieKny PieseK pozdrawiamy EmdzioleK z Vegą:loveu:
  4. [SIZE=4][COLOR=DarkOrange]============================= ObieCane FotKi VegulCa :evil_lol: UŚMIECH!! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img478.imageshack.us/img478/1752/clipboard02kf4.jpg[/IMG][/URL] ZmęczYłam Się:D [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/200/clipboard08yx9.jpg[/IMG][/URL] A Tu PokaZujE Wam języK:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/238/clipboard05py6.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: No to NAraZIe TYle :) POzdRO:lol::lol: [/COLOR][/SIZE]
  5. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: WitAnkO Alu :D :cool3::cool3: NareszCie ZroBIłO sie TroszKE chłodniej:cool3: A Was jeszcze SłoNEczKo nie przegrzało??:lol::lol: GłoDna jestem:diabloti: Alu co Serwujesz dobreGo na Kolacje??:P :razz::razz:
  6. [B][COLOR=DarkOrange]============================================ Dzieńdoberek cioteczki:diabloti::diabloti: Mam dzisiaj dobry humor (nie pytac dlaczego:P ) to wstawie kilka fotek Vegi:D Ale to po południu bo teraz jestem w szkole,:evil_lol::evil_lol: BuzIOlE od Vegi:loveu::loveu::loveu: ============================================ [/COLOR][/B]
  7. [quote name='kon trojanski suwalki']================================================== Czy to bylo konto mojego meza - Wojciecha Jurkiewicza - bo moze przeoczylismy - czy moze bylo to konto Emci? Podaj Gosiu choc date wplaty prosze. =================================================[/quote] Tak Gosiu wpłynęły do mnie bo to za bazarek misio dzisiaj zostanie wysłany, no niestety nie doliczyłaś przesyłki:eviltong: wiec wiele z tego nei zostanie:eviltong: Niedługo będą tez inne pieniążki za bazarki u Ewy na koncie wiec tych pieniędzy bedzie więcej:cool3: Ide ja do szkoły:lol:Papa;)
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I];)słoneczko szkodzi:evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Komu jak komu:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mi nie :loveu::loveu::loveu:
  9. :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: CzeŚć Alu:razz::razz::razz: Utopiona??- ja jestem usmażona na słoneczku:evil_lol: :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  10. ==================================================== :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :loveu: Aaaahh jak cudownie że Szmaragd ma już domek:loveu: ==================================================== Podróż była długa i męczoca bo jechalismy w strasznym słońcu ale dla takich chwil warto posmażyc sie kilka godzin w słoneczku:razz::razz: ==================================================== [CENTER][LEFT]DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM CIOTECZKOM, KTÓRE PRZYCZYNIŁY SIE DO TAK WSPANIAŁEJ ADOPCJI:) :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: PAJUNIU---------------:loveu::loveu::modla::iloveyou::loveu::loveu:==================================================== [/LEFT] [/CENTER]
  11. Halo Halo cioteczki co sie nei odzywacie:roll:
  12. [SIZE=4][B][COLOR=DarkOrange]Witaj Alu:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Buziol dla ozzyulca:lol::lol: [/COLOR][/B][/SIZE]
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:loveu::loveu::loveu:ale brzuszysko śliczne mamy:loveu: [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/9436/98877574ob2.jpg[/IMG] [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Hehe no troszkę ona gruba jest:evil_lol: Witaj Alu:loveu:[/COLOR][/B]
  14. :razz:[B][SIZE=3][COLOR=DarkOrange]:razz: Dobry wieczór:razz::razz: Ja na ChwilkĘ powiedziEć dobranoc:razz::razz: I zaprosić do Zamyślonej VEgi:diabloti: Nowe foty:razz::razz: BranoC Alu:loveu: ByE All:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/B]
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]ano właśnie ...Ozzy też alergik , karme dostaje głównie z jagnięciną .Poprzedni nasz psiak boxio jadł rybe z kaszą jaglaną i ziołami pozdrówki dla Vegi [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Orange]Vega przez jakis czas dostawała jaknięcinke ale Wet kazał zmienić na wołowinkę- to co ja bede dyskutować;P[/COLOR][/B] :lol: [CENTER][SIZE=4][B][COLOR=Orange]Nowe fotki zamyślonej Vegi :evil_lol:: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/9436/98877574ob2.jpg[/IMG][/URL] A tutaj z moją młodszą siostrą:eviltong: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4681/27131787fn0.jpg[/IMG][/URL] I Buziaki od Vegi:calus::calus::calus: [/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER]
  16. heloł heloł:razz::razz: Alu znowu nawiedzam cie ze szkoly:diabloti::diabloti::diabloti: :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3: Kogo wy psami chcecie szczuc??:diabloti: mnie? hahaha:evil_lol: Buziaki i czekam niecierpliwie na zdjecia Ozzulca:diabloti:
  17. :evil_lol: :evil_lol: [COLOR=darkorange][B]Buu i znowu Was nawiedzam:cool3:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zaprzeczasz kochaniutka sama sobie piszesz że [U]mogłabyś siedziec całymi dniami w domu a zaraz potem że nie zamierzasz rzucić szkoły... :hmmmm:[/U] a jokerem cie nazwałam boś... ... od twojego JOKE :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No właśnie i masz odpowiedź na swojeog posta- mogłabym siedzieć cały dzień gdybym mogła ale jak rzuce szkołe to co ja w zyciu bede robic?? nie zamierzam jej rzucic aczkolwiek leń jestem i nie chce mi sie do szkoły chodzic:eviltong:
  19. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] eeee... joker.. nie przeginaj.. ja sie uczę ciągle i solidnie... ile masz lat?? od jakiegoś tam wieku- nauka nie jest przymusowa... rzuć to w cholere :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Clockwork :cool3::cool3: 15 latków mam i też ucze sie ciągle i solidnie i szkoły rzucać nei zabierzam :loveu: Hihi Joker na mnie mówisz??:evil_lol: hahaha nie wiem czemu tak na mnie mówią:P:lol: w kazdym bądź razie jestes 3 osobą która mnie tak nazwałą:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zbyt mało... co to jest osiem godzin... ani dogo sie nie da nadrobić- napisze postulat do Romana G. o przedłużenie zajęć lekcyjnych- bo potem [U]takie to to niedouczone z tych szkół wychodzi [/U]:shake::shake::shake::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Hihi czyli chodzi Ci o Ciebie :P:diabloti: hehehe Joke:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja to moge cały dzień siedzieć w... domu:lol::lol::lol: [/COLOR][/B]
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:y mnie sie w rodzinne sprawy mordulców:evil_lol:nie mieszaj:eviltong: Coś krótko was w tej szkole trzymają:razz: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] Ja Ci dam krótko:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: 8 godzin to mało??:mad::mad:
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][I]:diabloti:[COLOR=Red]tak KROPŁAM........:diabloti::diabloti::diabloti:już po nim.... o masz .......ja mam ASTa .....żegnajcie znajomi , żegnajcie Dogociółki....bendem zagryzana:diabloti: [/COLOR][/I][/B][/FONT][/quote] Ja Ozzulcowi pomoge :evil_lol::evil_lol::evil_lol: hahaha Ja juz po szkółce :lol::lol:
  23. :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: Witam Tajfunowca i jego superasną pańcie:cool3: :cool3: PozdRo ze szkoły:evil_lol:
×
×
  • Create New...