-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Witam kochaną cioteczkę Figę i jej rozbrykaną cudaśną brygadę:evil_lol: Łaciata jest pięęęękna:loveu: O Rudej już nie wspomnę:iloveyou: Cała brygada cudaśna:loveu::loveu: Bedziemy z Vegulcem wpadać:-) BuzioLe:evil_lol: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
HeLOł:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://pyo.3d.pl/zuza/zuza_372.jpg[/url] Ło Boziu:loveu: Jaka Paszcza:loveu::loveu::loveu::loveu: PozDrawiamy!:evil_lol: -
HEjka:loveu::loveu: Wpadłam powiedzieć cześć a tu... fotecki:multi: [url]http://images25.fotosik.pl/50/860581d1b884f651.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu: Słodko wygląda z tą piłeczką w pycholku:loveu::loveu::loveu::loveu: Dobra wracam ja do pracy bo narobie zaległosci:shake: Buziole:loveu:
-
[quote name='agaciaaa']Witanko :multi: cudny łaciaty brzuchol :loveu: [URL="http://img488.imageshack.us/img488/6264/clipboard02ld5.jpg"]http://img488.imageshack.us/img488/6264/clipboard02ld5.jpg :evil_lol: :evil_lol: [/URL][/quote] Witanko:loveu: hihi udny bo Vegusiowy [quote name=':: FiGa ::']Oj emidziolku emidziolku... :evil_lol: Kliknij sobie w "[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27714"]Mamy ;-)[/URL]" i zrób hop do naszej galerii :eviltong:[/quote] Jasne kochana odwiedzimy cię wieczorkiem bo teraz grzecznie pracujemy:loveu: [quote name='paula_z']Witanko :multi: Aaaaaaaa :mdleje: Codne bzusio :calus: Dziękować :loveu: [URL]http://img527.imageshack.us/img527/636/sl270945ja2.jpg[/URL] Hehe :D [URL]http://img488.imageshack.us/img488/6264/clipboard02ld5.jpg[/URL][/quote] Nie ma za co:calus: i dziekujemy:loveu: [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi: witanko dziewczyny :multi::multi: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] Witaj Alu:multi::multi: [quote name='basia2202']heej emdziolku i mordulcu emdziolkowy :evil_lol: zdjęcia Vegusi super! cmokanko dla niej w nochalka :p[/quote] Witaj Basiu:loveu::loveu::loveu: Dziekujemy i cmokacnko równiez dla Ciebie:loveu: Soryy cioteczki za takie opóxnienie w odpisywaniu ale wczoraj neta niet:shake: cos mi sie z siecią stało sie ale juz jest git i będą dzisiaj fotki. Buziole:evil_lol:
-
[quote name=':: FiGa ::'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27714"]Mamy ;)[/URL] [URL]http://img527.imageshack.us/img527/636/sl270945ja2.jpg[/URL] Kropeczki :loveu: I guziczki :evil_lol: :loveu: [URL]http://img237.imageshack.us/img237/3876/clipboard20iv6.jpg[/URL] Łopata :loveu:[/quote] hihi:loveu: To ja bardzo proszę o podanie cioteczce emdziolkowi linku do galeri łaciatej:mad: bo jak nie to prańsko bedzie dla cioteczki Figi:mad::mad::mad:
-
Dzieńdoberek po południu ozzulkowe panienki:diabloti: Zapowiada sie pracujący dzień:shake: idę do pracy wiec to usłyszenia kiedys tam:evil_lol:
- 78403 replies
-
Witanko:loveu: Wpadłysmy się przywitać:razz:
-
[url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries6/090802.jpg:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/url] O Boże, zakochałam się:evil_lol::loveu::loveu:
-
Cd:diabloti: A teraz para świecących oczu :-o [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/2861/clipboard04jg9.jpg[/IMG][/URL] Się zawstydziłam:oops: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6687/sl270880gp8.jpg[/IMG][/URL] Aha i jedno zdjęcie , jak "buszuję" w trawie:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9687/sl270933jr5.jpg[/IMG][/URL] NO i to by było na tyle:loveu:
-
One nie chcą się ze mna bawić:-( [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/9338/clipboard16hp6.jpg[/IMG][/URL] To ide pooddychać świeżym powietrzem::loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/1144/clipboard18py2.jpg[/IMG][/URL] Emdziolku! Wracajmy już do domku!:evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/3876/clipboard20iv6.jpg[/IMG][/URL] Profilek;-) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img373.imageshack.us/img373/2392/clipboard22va8.jpg[/IMG][/URL] A tak wyglądam, kiedy "grzmie: :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img488.imageshack.us/img488/6264/clipboard02ld5.jpg[/IMG][/URL] CdN:evil_lol:
-
Cd... Jestescie? to super! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/1459/clipboard10qb7.jpg[/IMG][/URL] Idę dalej! Do tych drógich:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5526/clipboard11ch7.jpg[/IMG][/URL] Cześć robaczki! jesteście tu? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/3886/clipboard12ep3.jpg[/IMG][/URL] Gdziewyscie sie pochowały?!?:crazyeye: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/8416/clipboard14vb6.jpg[/IMG][/URL] Już ja was Odkopie! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/3152/clipboard13ed0.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: CdN
-
[quote name='paula_z']Dobry wieczór :multi: Super obróżka :lol: Vegulec ma nakrapiany bzusio? Uwielbiam takie bzusie suczkowe :loveu: Piesowe już nie są takie fajne :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]DobrYdzień:evil_lol: Jak najbardziej, brzuszek w kropeczki dla Pauli cioteczki: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/636/sl270945ja2.jpg[/IMG][/URL] Fotki z dzisiejszego spacerku: hmm nic nowego chyba na tej ścieżce nie ma:cool1: 32 000 kamyczków , 32 001 kamyczków - pasuje! Nikt nie kradnie mi kamyczków!:multi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/3304/clipboard05xg1.jpg[/IMG][/URL] To idę na górkę: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3387/clipboard06cb7.jpg[/IMG][/URL] No i jestem:multi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/3263/clipboard08as1.jpg[/IMG][/URL] A teraz sprawdzę czy nikt nie ukradł mi robaczków, piasku i trawy:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/3921/clipboard07qg9.jpg[/IMG][/URL] Halo robaczki jesteście tu?:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/8738/clipboard09lr4.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/B][/COLOR]
-
[quote name=':: FiGa ::']Oglądam sobie zdjęcia i zwróciłam uwage na to iż psica ma obroże, świetną obrożę :klacz:, czytam dalej a tu... Dzieki :multi: :evil_lol: Fotki niezłe :cool3: Moja tez tak ma ze jak wyjdzie to z nosem przy ziemi biega :mad: Dlatego zawsze mamy ze sobą serek żółty żeby się nam psica troche do aparatu pousmiechala :diabloti: Więcej więcej :multi:[/quote] Hihi jasne niech aparat się naładuje a raczej bateria:evil_lol: A twoja łaciata ma galerie na dogo??:cool3:
-
WitAnko:loveu: Na początek Mizianko Dla labcia :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: JestEm nowa ale będe tu zaglądać często i gesto:diabloti: aż do znudzenia;-) BuzioLe! Emdziolek&Vega:diabloti:
-
[B][SIZE=3][COLOR=DarkOrange]No i Som FoteckI:evil_lol: Hmm może coś tu jest smacznego do jedzenia:cool3: ?? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/2381/vegadr7.jpg[/IMG][/URL] Jednak nie, ide szukać dalej:evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2055/vega3hm9.jpg[/IMG][/URL] Coś mi tutaj w trawie pachnie:diabloti: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9535/vega2kq3.jpg[/IMG][/URL] A tak wyglądam jak sobie stoję;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1808/vega4nz8.jpg[/IMG][/URL] No i narazie tyle foteczek bo jak zwykle emdziolkowi rozładował się aparat:shake: Ale spokojnie:diabloti: Bedą jeszcze fotki dzisiaj:evil_lol: Specjalnie Dla FIGI włożyliśmy dzisiaj obróżkę :D Taką piena i amerykańską hehe:evil_lol: Paulinko tak jak chciałaś - większe zdjęcia:loveu:[/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [/SIZE][/B]
-
[quote name='agaciaaa']Witamy :) miłego dnia życzymy![/quote] Witanko:loveu:Dziękujemy i wzajemnie:multi: [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]ja z baobaba zmieniłam się w akację ......chyba przez tę metodę;)....ale na serio czasem jest to jedyny sposób na zatrzymanie psa:razz: Fotaski ogladam :p....witanko:p [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] Witanko Alu:lol: A foteczek bedzie dzisiaj wiece ;-):evil_lol:
-
ElOł SaruNiowe dziewczynki:loveu: Wpadłysmy z Vegą grzecznie się przywitać i zmykamy na spacerek!:razz: BuziOle:loveu:
-
HejO:loveu: [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries6/080805.jpg[/url] Jak pięknie wyglądają takie dwa pycholki przy takim ślicznym niebie:loveu: Woooow!:evil_lol:
-
:evil_lol::evil_lol: I ja tutaj jetem:diabloti: Ode mnie się nie odpędzicie:diabloti: Nawet jak nie pisze ale czytam i zaglądam obowiązkowo:evil_lol:' DOBEREK kOCHANA ALU:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='basia2202']witamy się szybciutko:) i ja wracam do zajęć - sajgon mam w pracy przed wyjazdem...:roll: i jeszcze wczorajszy męczący dzień mnie wykończył... pozdrawiamy... miziamy za uszkami... i do usłyszonka:)[/quote] Witamy Cieplutko Basiu:loveu::multi: Miłej pracy:cool3: hmm a co do pracy to rzeczywiście o 12 też lece popracować:shake: a teraz ide na spacerek z moim mordulcem:diabloti: Buziole:evil_lol:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][SIZE=3][COLOR=DarkRed]jestem...? :knuje: !!JESTEM!!:cooldevi: DziEńdOBerEk:diabloti:[/COLOR][/SIZE][/B] -
Dzieńdoberek Aniu:loveu: Gdzie sie podziewasZ??:razz: