Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]]:eviltong:skarzypyta.......[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]GDzie ją widzisz też chce zobaczyć:diabloti:[/COLOR][/B]
  2. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] emdziołu- żebyś nie odebrała tego jako nabijanie sie.... co do mamy...:loveu::loveu::loveu: mame masz zajebistą !!!! o tyle ... ;) aaa.. u Ciebie też niebawem bede sobą... czyli normalna... musze tylko rozgryść Lusiaczka :diabloti::diabloti::cool1: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]wiem że mama zajeTralala:siara: bo moja nie hehehe:lol: no ja myśle że i u mnie bedziesz sie NORMALNIE zachowywać:diabloti: U niej na luuuuuuuuzie - nie musisz jej gryźc bo poszczuje cie Vegą hahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  3. [B][COLOR=DarkOrange]HEja Bambucha :evil_lol: Widze ze nieźle sie bawiliście hehee:evil_lol: Biedna Zuza boi sie WIELKIEJ WODY:lol: ZDRÓFKA!! buziole!:loveu:[/COLOR][/B]
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TU nie... bo mama czyta :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: :eviltong::eviltong::eviltong: cześć Emdziołeczku [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Ciekawa lektura mamusiek hehe:diabloti:[/COLOR][/B]
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:cool1:bądź silna ...nie daj sie wątpliwościom:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]:roll: no i znowu jakieś rady:diabloti: aha i zrobie ci na złość hihihi:evil_lol:[/COLOR][/B]
  6. [quote name='clockwork']:shock::shock::shock:--> :motz:<--[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Nie podnoś na mnie głosu bo powiem mamie:diabloti: hahahaha ale jestem dowciapna:evil_lol: [/COLOR][/B]
  7. [B][COLOR=DarkOrange]Hejka:* Gosiu!!:loveu: i Oriętku:loveu: Wpadłam odwiedzić - uwaga mam zabÓjczY dzisiaj humorrr:diabloti: [/COLOR][/B]
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TU TEŻ jestem [COLOR=black][U]NORMALNA[/U][/COLOR] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange] Na RANY CHRYSTUSA!! ALU JĄ nAPRAWDE TRZEBA DOPROWADZIĆ DO "NORMALNOŚCI" ( czytaj - nienormalności:diabloti:):-o[/COLOR][/B]
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:no własnie .....:loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]a co mła Madialeno ...masz wątpliwości....;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]A no przecież:loveu::diabloti: Madziu jak śmiesz wątpić hehehe:evil_lol: Chociaż ja tez czasami chyba zaczynam wątpić:siara::hmmmm:[/COLOR][/B]
  10. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co ma oznaczać to ^^ :cool3::cool3::cool3: bo mi spasiło tak kto gwizda ten GWIZDEK :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Haha może i być gwizdek :diabloti::diabloti: A to --> ^^ <-- Oznacza [U][SIZE=4][COLOR=Purple] ARMAGEDON!! [/COLOR][/SIZE][/U][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=2][COLOR=DarkOrange].. ... Oczywiście zartuje:evil_lol::eviltong: To oznacza takie uśmiechnięte oczka hehe:lol::evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]Siemanko :loveu: wpadłam w odwiedzinki:diabloti: [/B][/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B]HeJa Madziuśna:evil_lol: TU jesteś sobą? hehehe:diabloti:[/B][/COLOR]
  13. [quote name='clockwork']:siara::siara::siara: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Kto gwizda ten.... ^^ woła w taki sposób psa hahaha PsyCHopAtki haha inwazja:evil_lol: [/B][/COLOR]
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:crazyeye:ja prowokuje....nawet mi to do mojej spokojnej główeczki nie przyszło :oops:....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [B]Haha no przecież ty do najspokojniejszych ciotkUF na dogo należysz:diabloti:[/B]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]HEja wpadłam ja na blogaska:razz: Przywróc do normalności Madzialene:modla:[/B][/COLOR] [B][COLOR=DarkOrange]Jak tam oZzuleC?:razz:[/COLOR][/B]
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I] :hmmmm: [B]czuję się zaniepokojona nagłą zmianą w zachowaniu Mojej Madzialeny :razz:.....będę pracować nad jej powrotem do normalności ;):evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [/I][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]JESTEM ZA! JESTEM ZA!:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie prowokuj.:mad:.. emdziołkowa mama patrzy :razz::razz: jak pokażę swoje prawdziwe oblicze- emdziołek dostanie szlabana na dogo- mama powie że [SIZE=3][U]tu[/U][/SIZE][/B][B] sami psychopaci :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]A nie prawda??:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]Naprawde??:evil_lol: SiemaSzCie panienki:diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=DarkOrange]Słyszałam ze chyba ktoś tu coś ma do Ciotku Alu naszej:mad:?[/COLOR][/B]
  18. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Emdziołku- ja... ja jako ta najspokojniejsza i najbardziej qlturalna :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER]:modla::modla::modla::modla::modla: [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w imieniu społeczności [URL="http://www.dogomania.pl"]www.dogomania.pl[/URL] BARDZO PROSZĘ o fotki Vegi :loveu: za pozytywne rozpatrzenie NASZEJ prośby z góry SERDECZNIE DZIĘKUJĘ/MY:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Hahaha padłam:laugh2_2: No nie wiem nie wiem czy mi sie podoba taka prośba:diabloti: musze skonsultulululululować sie z matką przełożoną (lusiaczek:evil_lol:) Ale... .. Ok bedą foty :lol:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='clockwork'][CENTER][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B]TU!!! :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B][SIZE=2] Emdziołku!!! super że NALU ma domecek :multi::multi::multi: w razie gdybys wybierała sie kiedyś na śląsk... zapraszam - skoczymy w odwiedziny do malucha... widziałam Vegowe foty- super!! pzdróweczka dla całej emdziołkowej rodzinki ale ja jestem grzeczna odkąd emdziołkowa mama sie ujawniła :cool1: [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [B][COLOR=DarkOrange]Tak tak ale wyjdzie szydło z worka:diabloti::evil_lol: HEJKA KlOCUSIOWA:loveu:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][I][B]:crazyeye:[COLOR=Red]o jaka Moja Madzialena grzeczna;) witaj Emdziołku z Lusiaczkiem :multi:i Vegunią :loveu: [/COLOR][/B][/I][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Heja Alu kochana!:loveu: Jutro Vega idzie sie odrobaczać i w przyszłym tygodniu szczepienia:razz: Cały dzionek nam szybko minąłłłł:diabloti: Będą foty wieczorem:razz:... ..... Jak ładnie poprosicie...:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR]
  20. [quote name='agaciaaa']śliczna Vegunia :) [URL]http://img211.imageshack.us/img211/310/clipboard01ai0.jpg[/URL] :loveu:[/quote] śliczna bo moja:diabloti::evil_lol: hehehe:razz:
  21. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[SIZE=5][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I] ONE[/I][/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] [COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]no super:multi::multi::multi:...jak do Bielska Białej to w nasze strony ..na południe ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Heja[/B][/COLOR] [COLOR=Red][B]czerwona :loveu: A [COLOR=Blue]niebieską[/COLOR] [COLOR=DarkOrange]gdzie zgubiłaś?[/COLOR] [COLOR=DarkOrange]Na południe, niestety nie blisko mnie a chciałabym:shake::loveu: 3 fotki Vegulca z dzisiaj: Profilek: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9999/clipboard03cq7.jpg[/IMG][/URL] Na klatce schodowej: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/310/clipboard01ai0.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze jedno:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/5417/clipboard02eq7.jpg[/IMG][/URL] Narazie tyle:) [/COLOR][/B][/COLOR]
  22. [quote name='agaciaaa']To super, że maluszek ma już upatrzony domek.. Mam nadzieje, że trafi do równie dobrych ludzi, jak Wy :)[/quote] Nalu w nowym domku!! Pojechał do Bielska-białej z najwspanialszą dla niego pańcią na swiecie:-) Oh jak cudownie!:multi::multi::multi: i jak smutno...:-(
  23. [quote name='auraa']śliczniutki,taka niczego nieświadoma klucha. Jak to się stało, że na niego trafiłaś?[/quote] Przypadkiem, popsrostu wracałam do domu ale uwaga......... NALU MA DOMEK!!!!!! Pojechał dzisiaj do Bielsko-białej!!!!!!:loveu::loveu: Naprawde wspaniała pani go wzięła tak się w nim zakochała że łoboże!!!!!!!!!!!!!!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: BOZIU JAKA JESTEM SZCZĘŚLIWA!!:loveu:( choć przyznam ze łezka w oku się zakręciłą bo będe tęsknić za tym malcem) :Cool!::sweetCyb: :Cool!::sweetCyb: :Cool!::sweetCyb: :Cool!::sweetCyb: :Cool!::sweetCyb: :Cool!::sweetCyb: :Cool!: :laola:
  24. [quote name='Agata69']No niestety, już nieaktualne. Razem z szopenemjedzie sunia z Żyrardowa. Ale będę myśleć o małej. Tylko co z tym okiem i sterylką?[/quote] Z oczkiem to ja nie wiem, raczej nie widzi i chyba to wada wrodzona jes a sterylka - no nie wiem...:shake:
  25. HeJa Cioteczki:) [B][SIZE=3][COLOR=DarkOrange]Nie chce zapeszac ale moze LAKI (został dzisiaj przechrzczony) będzie miał domek:oops: a to fotki malucha z dzisiaj :[/COLOR][/SIZE][/B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/5286/sl271605kn9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/4118/sl271593ld4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img396.imageshack.us/img396/5206/sl271584yo6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/7442/clipboard05gw2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/6371/clipboard02gg9.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...