Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [B][COLOR=darkorange]wpadłam z rewizytoM:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Oh jak ja kocham szkołe:loveu:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]:placz: JA CHCE DO DOMU:placz:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]:diabloti: jeszcze tu wróce:diabloti:[/COLOR][/B]
  2. [B][COLOR=darkorange]Dla mnie suczka sięga jakies 2cm nad kolano a mam 165cm wzrostu;)[/COLOR][/B]
  3. [quote name='Alicjarydzewska'] [B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]a takie to miało być grzeczne dziecko :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: AVE [/COLOR][/FONT][/B];-) [B][COLOR=darkorange]A co jam nie grzeczna??:evil_lol: ja Jamniołek:diabloti:[/COLOR][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]no tak wiedziałam że to BESTIA :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]kogo zamordowała L...czy J...;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://img216.imageshack.us/img216/3435/clipboard08ea2.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][COLOR=darkorange]VEga zabiła mojego kacorka!!:placz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]jestem w szkole[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]właśnie napisałam sprawdzian z informatyki[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]3majcie kciukaski. ciekawe jak poszedł;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]a narazie Ave - odwiedze was za 4 godziny:evil_lol:[/COLOR][/B]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]Ej przestraszona, pobudka!:multi::loveu:[/B][/COLOR]
  5. [quote name=':: FiGa ::']Cześć ;) [URL]http://img250.imageshack.us/img250/5758/clipboard12ef8.jpg[/URL] :buzi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]POwróciłaś!:multi: myślałam że cie WilkY zjadły:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='paula_z']Witanko :multi: [URL]http://img216.imageshack.us/img216/4408/clipboard03xg7.jpg[/URL] dobry piesek, bierz kaczkę :evil_lol: [URL]http://img250.imageshack.us/img250/5758/clipboard12ef8.jpg[/URL] :D śpiewamy :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko:loveu: Oto własnie potwierdzamy mit psa mordercy - Amstaffy to urodzone bestie, zabijają dla zabawy:evil_lol: tutaj przykład na kaczce:diabloti: A spiewała sobie długo bo nie chciałam jej zabawki dać:eviltong:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake:Ala nie satan ..Ala jamniołek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]madafaka jam nie mówięł o tobięł:evil_lol: a jak już to nie jamniołek tylko hmmmm no nie wiem niech bedzie ten jamnioł:diabloti: [/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]A no joŁ nie zauważyłam że to nie eł ręka maDziuNi:diabloti: ale ze mnie gapciuch:evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]To madzia żyje!!:multi::diabloti: A pawcio??:-( nie ma ręki?? ozzy pożarł??:placz::diabloti: [/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]To jest zielona [SIZE=3]---->[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B]0X <----[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=DarkOrange][B] vel Lusiaczek:diabloti:: Gromkie brawa[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:klacz:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6844/clipboard06mv2.jpg[/IMG][/URL] A na zakończenie: AVE SATAN!! [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:peace:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]czyli JoŁ czyli Ja:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/249/clipboard04mr5.jpg[/IMG][/URL] I to by było na tyle:evil_lol: [/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]Obiecany ciąg dalszy: [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/5758/clipboard12ef8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/448/clipboard13pg5.jpg[/IMG][/URL] [/B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9943/clipboard14ps9.jpg[/IMG][/URL] [B] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/345/clipboard15za0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/618/sl274119ja5.jpg[/IMG][/URL] bedą jeszcze 2:diabloti: [/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]UWAGA UWAGA BĘDĄ FOTy BĘDĄ![/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/4408/clipboard03xg7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/867/clipboard07nu1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3435/clipboard08ea2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/5526/clipboard09nq2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/6851/clipboard10aa7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/7834/clipboard11zu7.jpg[/IMG][/URL] CDN:evil_lol: [/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]Czeeeść:loveu: [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/3526/dsc01907tc9.jpg[/IMG] Nie ma to jak klapnąć sobie w pościel hihi:evil_lol:[/B] [/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B] Witanko![/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Madziu wpadłam Cię odwiedzić, sprawdzić czy żyjesz bo widziałam jak Ozzy mordował twoją ręke!!:crazyeye: :multi: [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:diabloti:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]Ładne włoski :evil_lol: takie ala Satan:diabloti:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:multi:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]EloŁ gdzieś ty?? hę??:razz:[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]MORDERCA!!!!!!!!! [url]http://images12.fotosik.pl/106/aefa36977ea184f0.jpg[/url] Byłam, widziałam Madzialenke mordowaną przez Ozzy'ego Madziu , żyjesz??:eviltong: muach:buzi: i spadam do innych w odwiedzinki :scared:[/B] [/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B]Hejka Zuzankowe!!:evil_lol: ZAtęskniłam za wami i wpadłam w dwiedziny! dawajta mi ferbatu bo zimno:shake:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]CZEŚĆ KOCHANA!!:multi: [url]http://images13.fotosik.pl/93/b0776c147767d08e.jpg[/url] Vega ma takom samom zabewkę tylko pomarańczową:diabloti: Ojojoj dawno mnie tu nei było:eviltong: stęskniłam siEm:evil_lol: [/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]Czeeeść wpadłam w odwiedzinki:evil_lol: czekam na nowe foty:diabloti:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='_Natalia_M_']coz to sa za psiaki. to jakies owczarki? ile one maja ???[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To są mixy owczarka niemieckiego z hmm takim mixem labcia. Mają ok 6-7 miesięcy. Czy ktoś może zrobić im allegro??[/B][/COLOR]
  19. [quote name='agaciaaa']Cześć :) super fotki Vegi :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Agatko:loveu: Dzięki , mi to one takie super nie są, złe swiatło, robione po ciemku i wogóle blee:eviltong: Ale bed a nowe z dzisiejszej zabawy piszczącą zabawką:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Hej :multi::multi: Wybacz pomyłkę Emdziolku :oops::oops: [URL]http://img294.imageshack.us/img294/9483/clipboard03vi6.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: [URL]http://img241.imageshack.us/img241/2605/clipboard11tg8.jpg[/URL] podoba mi się jej budowa :loveu::loveu: Wygłaszcz swoją Vegunię :) [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej hej:lol: Wybaczam;) Wygłaskałam Vege, ty wygłaskaj swą brygadę:evil_lol: A Vega jest zbudowana aż za dobrze..:eviltong: za dużo tego tłuszczyku na boczkach:evil_lol:[/B][/COLOR]
  20. [quote name='GoniaP']To upewnij się czy maja Allegro. One są tak piękne, że aż dziw, że tak małe zainteresowanie.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny nie robiłam im allegro, ogłaszałam na mojpupil, 4lapy, kupsprzedaj itp allegro nei robiłam bo nie mam tam kąta. Kto moze zrobić??[/B][/COLOR]
  21. [quote name='kate89']Dzieńdoberek lachony :) hmm jakie śliczne zdjatka Vegulca jako nocnego marka te ostatnie szczególnie mi sie podoba,taka postawna panienka z talią osy :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]HEloł:evil_lol: Osy?:hmmmm: ja myślałam że to pies:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: cześć EMI i Veguniu :loveu::loveu::loveu: [URL]http://img292.imageshack.us/img292/8346/clipboard05iq4.jpg[/URL] troszkę jestem zabiegana ...ale po niedzieli już będzie oki ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]HEyka Alu:multi: Nie biegaj bo się zmęczysz:evil_lol: Zapraszamy ponownie:loveu:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='papudraczek']nic dziwnego że się zakochala:p!! w takim przystojniaku!! fajnie ciesze się!! to naprawdę będzie oddana psina!! zasługuje na dobre życie!! i chodzi już w obrozy:crazyeye:!! a do tej pory nie wiedział co to w ogóle jest!!! mam nadzieję że w nowym domku szybko się zaklimatyzuje!! i niedługo dołączy do niego siostrzyczka!! bo dzikie siostry nigdy chyba nie zaznają miłości:placz: też ide spacku !! branoc[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]On cudnie pilnuje sie gdy biegał bez smyczy, odbiegał na 5m i zaraz wracał żeby go pogłaskać. W obrozy chodzi super, najpierw troche sie drapał bo mu przeszkadzało ale zaraz sie przyzwyczaił i było super;) Cuudownie chodzi na smyczy, jak jacyś chłopacy biegli za nami i coś tam do mnie krzyczeli to mały na nich szczekał:evil_lol: mój mały obrońca:lol: Będzie naprawde cudownym towarzyszem. A rodzeństwem juz ja sie zajmę:evil_lol: Jedną siostrę biorą na pewno, nie wiemy czy tą taką wesołą bo spodobała im się chienka, napewno poradziliby sobie z jej socjalizacją;) Więc zostaną dwie.. hmmm... Asiu a ty nie możesz wziąść tej najmniejszej na DT? ona jest najbardziej bojaźliwa, trzeba ją oswoić i wtedy nie będzie problemu ze znalezieniem dla niej domku;) Ja jeszcze popytam ludzi i porobie nowe ogłoszenia, moze ktoś będzie chciał. Puki co- buziam cieplutko i spadam ze swoją suczą na dwór:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='_Natalia_M_']coz to za urwisy...no cudowne sa!! ale juz wisi nad nimi "brak domku" :placz::placz::placz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]wisi , rzeczywiście, jeżeli się spręzymy to i dzikuski znajdą domki:lol: Ja myślę ze w ostateczności można zgłosić się o pomoc do Fundacji Emir, może przyjęli by dwie suczki do czasu znalezienia im domku:lol:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]CD [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/8089/clipboard06sj8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/1304/clipboard08fb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/336/clipboard09ac1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/2809/clipboard10hb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img241.imageshack.us/img241/2605/clipboard11tg8.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  24. [COLOR=DarkOrange][B]Cześc PAulinko:loveu: Masz ty te obiecane foty::diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/1255/clipboard02bz9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9483/clipboard03vi6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7996/clipboard04kb1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/8346/clipboard05iq4.jpg[/IMG][/URL] (wyszłam jak bym sie czegoś przestraszyła:eviltong:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/8742/clipboard07xt9.jpg[/IMG][/URL] CDN[/B][/COLOR]
  25. [COLOR=DarkOrange][B]Uwaga bedą foty !!:multi: To jeszcze u mnie w domu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/1322/clipboard06dc5.jpg[/IMG][/URL] Pierwszy raz na wieeeeelkich łąkach: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/2963/clipboard09fd6.jpg[/IMG][/URL] Tutaj już biegaliśmy:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5769/clipboard02ht9.jpg[/IMG][/URL] A tu wygląda jak wilczek: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1756/sl273985qc1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6893/sl273975wf1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7831/sl273978rz5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4739/sl273986uq4.jpg[/IMG][/URL] Cziko prawie całą podróż do Ełku przespał, wymiotował dwa razy, wodą bo nie dostał jeść przed podróżą tylko wypił miche wody:evil_lol: Nowa pani zakochała się w nim po uszy. Dostał piekne posłanie, obrożę, smycz, miseczki, zabawki(którymi nie umie sie bawić ale sie na umi:evil_lol:) jedzenia zostało mu 3kg a nowa pani już zaopatrzyła się w wielki wór karmy:evil_lol: Jednym słowem mały bedzie miał szczęśliwe zycie, za dwa tygodnie pojade go odwiedzić, a a tydzień zapewne do mnie wpadnie na 2 dni razem z nowymi właścicielami. Co do suczki - tamci ludzie co mieli brać Cziko , powiedzieli że wolą suczkę, narazie wyjechali, wracają we wtorek rano i zapewne w środe zawitają w suwałkach po siostrzyczkę Cziko:multi: Oby wszystko poszło po naszej myśli. Puki co ide w kimo bom sie przeziębiła i zmęcyła tym bieganiem;) Branoc:lol:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...