-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]przeczytałam przepisik i może ja nawet skuszę się na zrobienie bułeczek :cool3::cool3: pewnie nie wyjdą, ale spróbować zawsze można :) Pozdrowienia :) [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Green][B]Hejka! Ooo kolejna chętna na pieczenie naszowych bułecek:razz: Piekaj piekaj i pokaż nam co ci wyszło:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']To już nie rycz tylko lepiej daj jakieś fotki :cool3:[/quote] [COLOR=Green][B]Cześć Agatko:loveu: Mówisz -masz:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/920/clipboard01bs6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/2128/clipboard01alk4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/4315/clipboard01aapg3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/2392/clipboard03avg0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img47.imageshack.us/img47/1350/aaaqj1.jpg[/IMG][/URL] I suwalskie widoczki:loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/5361/sl273089rb4.jpg[/IMG][/URL] I narazie wsiÓł:evil_lol:[/B] [/COLOR] [COLOR=Green][B] Jestem zabiegana więc nawet nie mam czasu wejść na dogo, zobaczyć co tu słychać:roll: mam nadzieję że nasze bułeczki smakowały:loveu:Pozdrowionka!:multi:[/B] [/COLOR]
-
SUWAŁKI! 2 miesięczny szczeniak CZOKO W NOWYM DOMKU!!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]Halo nikt nie chce pieseczka??:-( [/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:angryy::angryy::angryy:u nas szaro , buro , paskudnie i mokro :placz::placz::placz:jak ja nie lubie takiej pogody ....mam tak zryty humor że szok :angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Alu ja juz ci poprawie humorek:diabloti: A wy myslicie ze w suwałkach to ciepło??:roll: BURZA teraz u nas , musze kompa gasić:angryy: Alu usmiechnij sie bo może być gorzej:peace: Puki co - AXE:ylsuper:[/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] [U]emdziolku... [/U]dziękuję Ci za przepisa!! :calus: :loveu: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wpadłam w rewizytę;)[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]NIe ma za co, przepis przepisem, zobaczymy jak ci wyjdzie:evil_lol: [/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Agatko:loveu: Wpadam z rewizytą puki dobrze się czuję:cool3: piękne foty Sary:lol: Wpadne jeszcze tu z Lusiaczkiem jak wróci z pracy:evil_lol: Buziak pa:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='agaciaaa']Cześć Emdziolku :) jak tam zdrówko?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześc Agatko:multi: Zdrówko coraz lepiej:loveu: jutro ide do szkoły:multi: :roll:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:pskopiowane .....jak wypróbuje i się uda ...to się wam przyznam ;)jak spartolę to nie :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jaasne:loveu: to czekamy aż wyjdzie... lub nie wyjdzie:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']dziękowac emdziołku za przepis...jakis prosty mi sie wydaje :) hmm pewnie tylko wydaje ... :) wypróbuje i opisze ,,co" mi wyszło :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie ma sprawy, i naprawde jest prosty, nie wydaje ci sie:loveu: rób rób czekamy aż poczęstujesz nas swoimi wypiekami:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:cool1:[COLOR=Red][FONT=Arial][B]......no ja wiem że OZZY jest NASZ :eviltong::eviltong::eviltong:ale pańcia Ozzulka to JA ....Lusiazcek zakoffała się też w Ozzulku :evil_lol::evil_lol::evil_lol: bułeczkę wzielam :p [/B][/FONT][/COLOR][/quote][COLOR=DarkOrange][B] Uehehehe lusiaczek zako****e sie w praktycznie każdym psiaku:eviltong:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]:BIG:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]KUBUSIU![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:BIG:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] Życzę ci abyś nie upił się zabardzo na dzisiejszej imprezie:evil_lol: :drink1:I.. żebyś nie szalał za bardzo bo zrobisz sajgonik w domku:evil_lol: A teraz tak na poważnie: Życzę Ci wszystkiego, co przyniesie ci w życiu radość,[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:Rose:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] szczęścia w miłości, [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:iloveyou:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]abyś odnalazł w życiu TO coś, dla którego warto żyć:loveu: no i podstawowe życzonka czyli wsiego naj naj naj lepsiego, zdrowia, szczęścia, pomyślności, dużo kasy, gwiazdki z nieba itp itd:eviltong:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:new-bday:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] Tego Ci życzy Emdziolek którego nigdy na łocęta swe nie widziałeś:lol: mało oryginalne ale z serca:loveu: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins: poproszę bułeczkę do kawy :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oh nie zdążyłam ci podać ale myśle ze sama sobie wzięłaś:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]emdziołkowa... nie zaglądałam jakiś czas bo nie chciałam sie zarazić :evil_lol::evil_lol: ale nie ominęło mnie.. GRYPSKO mnie bierze, musze siedzieć w pracy, nie moge iść na chorobowe, a za tydzień wyjeżdżam :placz::placz::placz: nie cierpie chorować... szczególnie jak mam wyjazdy... a zawsze wtedy mnie łamie choróbsko :placz::placz: za kare ehe, ehe... oddaje zarazki :cool1::eviltong: to ja... pancia psa w którym zakochała sie lusiaczek..... ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]CZeśc MAdzialenko:loveu: Oj i ty chorujesz?? EPIDEMIA!!:diabloti: Za jakie grzechy ty mi zarazki oddajesz?? nie kaszlaj na kompa bo wirusa łapnie:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]Emi.. przepis dostałam!! hurraaa!! tylko wysłałam Ci zapytanie, kiedy się te wiśnie daje :cool3: boś mi nie napisała;) P.S. czy Ty otworzyłaś piekarnię tych bułeczek? :cool3: :evil_lol: bo kto by nie zajrzał, to ciągle masz ich pod dostatkiem :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Więc... nie muszą bć wiśnie, może być toffi, krem czekoladowy, truskawki czy marmolada - czego zapragniesz :) Więc bierzesz kawałek tego ciasta które ci juz urosło robisz z tego ze tak to nazwę ,,placek" wielkości ręki, kładziesz na środku troszkę wisienek czy czego tam chcesz i zalepiasza tak żeby powstała bułeczka:loveu: ps. Nie otworzyłyśmy jeszcze piekarni ale może to zrobimy:diabloti: A pod dostatkiem latego że Lusi dużo ich zrobiła:evil_lol: [/B][/COLOR][quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Cześć :) Czy jeszcze dzisiaj załapie się na cieplutką, świeżutką bułeckę? ;) :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]JAsne, bierz ile chcesz:loveu: (tzn nie wiecej niż 12 bo tyle zostało z wczorajszej kolacji, dzisiejszego śniadania:eviltong:[/B][/COLOR])
-
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]wpadłyśmy z Zuzką na te buły wiśniokowe :evil_lol: biorę dwie o razu!! :sabber: no a Zuzka to by pewnie 2 razy tyle wtrząchnęła :evil_lol: a przy okazji zobaczyłysmy superowe fotaski!! :multi: witaaanko emdziolkowa!!:loveu: P.S. stwierdzam po obejrzeniu fotów, że Zuzolka robi się z paszczy jak Vegusia :loveu: ino kolorystyka trochę nie ta sama ;) P.S. 2. dostaniemy przepisa na PRV na te bułeczki? prooooszę....[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:loveu: [/COLOR][/B][B][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dostałaś przepis??:) doberek:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Świetne fotki!! [URL="http://img253.imageshack.us/img253/3456/clipboard14ud4.jpg"]http://img253.imageshack.us/img253/3456/clipboard14ud4.jpg :loveu::loveu::loveu:[/URL] Ja sie chętnie poczęstuje bułeczką :cool3:[/quote][COLOR=DarkOrange][B] Jeszcze soM może ktoś na śniadanie chce??:lol: [/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Fotaski zobaczylam:loveu: ...wpadłam teraz na bułeczki [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Prose się częstować:lol: [/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]bułecki...mam nadzieję że się nie spóźniłam i jeszcze jakaś się ostała [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie nie spóźniłaś bułecek pod dostatkiem:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='paula_z']Witanko :multi: Aaaaaa, ile foteczków niuni a ja dzisiaj widziałam sobowtórkę Vegi Ale nie pomiziałam, bo się na bus śpieszyłam :roll: [URL]http://img253.imageshack.us/img253/4374/clipboard15dv0.jpg[/URL] [URL]http://img444.imageshack.us/img444/4157/bulyxu2.jpg[/URL] :sabber: Emi, wracaj szybko do zdrówka :kciuki:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko witanko:loveu: u nas w Suwałkach 2 sobowtóry Vegi chodzą:lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:hand: Emi .....pobudka :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]CZEŚĆ ALU!!:multi: Nie spie od 6 rano:roll: obudziłam sie i do tej pory filmy na kompie oglądałam[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Olaboga!!!!!!!!!! Jaka ona już ciężka:crazyeye:!! dawaj te foty bo...:mad: zapraszamy z Lusiaczkiem do nas na buuuuułeczki drożdżowe z wisienkami:loveu: Mniam mniam paluszki lizać:cool3:[/B][/COLOR] -
[quote name='jonQuilla'][B][URL]http://img50.imageshack.us/img50/3687/clipboard03hv0.jpg[/URL][/B] [B][COLOR=Olive]ale dostojnie stoi sobie Vegusia :) [URL]http://img253.imageshack.us/img253/3456/clipboard14ud4.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: wymiękłam....świetne zdjęcie :) [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Pozycja wustawowa.. prawie:eviltong: Ja już wypiłam swoje kakao niedługo bEndoM bułeczki. wpadniesz kotecku??:lol:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Ile fotek!!:multi: [URL]http://images13.fotosik.pl/92/e398d8d2482d8184.jpg[/URL] Nie ma to jak polatać za talerzem co klocek??:razz: [URL]http://images29.fotosik.pl/83/0eab23c4f8334cdf.jpg[/URL] A co on taki smutny?? czyżby prezent sie nie spodobał?? [URL]http://images28.fotosik.pl/82/01e7758fa13bd590.jpg[/URL] A jadnak sie spodobała:multi: On zasypia z tym sznurkiem w paszczy?? [url]http://images24.fotosik.pl/83/d530a832835cf1cb.jpg[/url] KLOCEK!! Nie patrz sie tak na mnie bo sie boje!![URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/8020/boisieoc3.gif[/IMG][/URL] Musiałam odgonić Lusiaczka ode mnie bo stała mi tu nad głową i jeczała" Oh jaki piękny, jaki cudny... chyba sie zakochałam" normalnie zoofilia sie rozszerza:eviltong:[/B] [/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]CD: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8325/clipboard13mv9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4646/clipboard12uh4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/3456/clipboard14ud4.jpg[/IMG][/URL] Jak zwykle pokazuje język:eviltong: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/4374/clipboard15dv0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/1826/clipboard16qz0.jpg[/IMG][/URL] No i na dziś z fotami wsio:evil_lol: Ale bedą bułeczki za ok 2 godzinki więc wpadajcie bo zjemy sami:diabloti: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Tak zwany CD fotków: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/2493/clipboard06jo0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/1931/clipboard08tw7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/7278/clipboard10nt6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5082/clipboard11vr3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/7351/clipboard09ly2.jpg[/IMG][/URL] dajcie moment imagesik zamula:roll: [/B][/COLOR]
-
[quote name='agaciaaa']Cześć chory Emdziolku ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć zdrowa Agatko:loveu: Ale mi dzisiaj Dogo zamula:roll: Lusiaczek jest atechniczny więc ja wklejam foty: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/4730/clipboard02nu3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/3262/clipboard01lj9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/3687/clipboard03hv0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/8922/clipboard04jm0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/5038/clipboard05ok9.jpg[/IMG][/URL] Aha i bym zapomniała!! Lusi dzisiaj robi... BUŁECZKI DROŻDŻOWE z wisienkami:loveu: Jak chcecie to wpadacie na kakao i bułeczki:bigok::facelick: CD fotków nastąpi za momencik:diabloti: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange]:crazyeye:[/COLOR][B][COLOR=DarkOrange] :crazyeye: :crazyeye: O boziu ile fotek !!:crazyeye: NARESZCIE!!:multi: Ozzy jeszcze tej piłki nie roztemtegasił??:evil_lol: Vega w 5 minut by się z nią rozprawiczyła:eviltong: Zgłupiałaś z tymi fotkami:eviltong: tyle ich:diabloti: Aj fil gut tyryryryryr:ylsuper: Od lusiaczka:[/COLOR] [COLOR=Green]Jakie to by piękne dzieci z Vegą i Ozzym były.....:iloveyou: Zajefajniaste fotki, zakochałam sie w Ozzym:loveu: ( czy to możliwe żeby człowiek zakochiwał się w psie?:cool3:)[/COLOR] [COLOR=DarkOrange]ZOOFILIA!!!:eviltong:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]Tak tak uda nam się to:multi: A teraz 3 fotki od Cziko:loveu:: Zalotnik: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9265/clipboard03awp0.jpg[/IMG][/URL] Pięknotek: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7435/clipboard02aco5.jpg[/IMG][/URL] i tak się uśmiecham:loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4951/clipboard04aqp8.jpg[/IMG][/URL] Cziko powoli dochodzi do siebie, pewniej chodzi po domu i podwórku, chce sie bawic. Niedługo dojdzie do siebie[/B][/COLOR]:multi:
-
[COLOR=DarkOrange][B]ZAkładam wątek szczeniakowi, ok 2,5 miesięcznemu CZAKO:loveu: Czako to 1 z 3 szczeniaków Soni, suczki znalezionej na działkach gdy miała 8 miesięcy, teraz ma ok 2latek i od kilku miesięcy wspaniały nowy domek. Psiak ma 2,5 miesiąca, jest odrobaczony, odpchlony i zadbany. Mamusia jest średniego wzrostu, tatuś do łydki. Szczeniak będzie średni. Czako miał juz domek... a raczej był zabawką dla 2 młodych dziewczyn które po tygodniu wywaliły szczeniaka na działki, razem z drógim którego wzięły od jakiegoś bezdomnego pana....:angryy: MAły błąkał się przez o 2-3 dni po działkach aż znalazła go właścicielka SOni ( matki czoko). Wzięła go do siebie, doprowadziła do porządku i teraz szukamy mu prawdziwego, kochającego domku:lol: w którym będzie niuniany i wogóle:loveu: A tak wyglada nasz mały książe:loveu:[/B][/COLOR] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/9866/clipboard06adl9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/3411/clipboard05akq6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9803/clipboard07ama5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img116.imageshack.us/img116/3033/clipboard08ayo3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1272/clipboard09aoa1.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][I][B],, Pragnę kochać i być kochanym... :loveu: "- Czoko[/B][/I][/COLOR]
-
[quote name='Tengusia']szkoda psa, nierozumiem takiego podejscia do sprawy przeciez mozna psa oddac do schroniska i szukac mu dalej domek ... wiem co sobie teraz pomyslicie ale lepiej zeby trafil do schronu niz za TM :-(:-(:-( tak przynajmniej mi sie zdaje :shake::shake::shake: Tez tak mysle, no nie wiem pogadam jeszcze z tą babeczka.. w schronie nie chcą psa ...........:roll: [quote name='Greven']Czy dobrze rozumiem, że: - obecna opiekunka woli psa uśpić, niż przyjąć pomoc finansową (płatny DT)? - uważa, że lepszym rozwiązaniem, niż schronisko, jest eutanazja? - znajdzie weterynarza, który uśpi zdrowego psa? Straszne... :shake: Otóż to.........:-( [quote name='desdemona']no jak to babka ma zamiar uspic psA? a jaki normalny lekarz zgodzi sie uspic psa zdrowego? mam nadzieje, ze sie taki nie znajdzie. straszne, ze pies skazany juz jest na smierc:( Napewno jakiś de....bil sie znajdzie ktory go uśpi:placz: