-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Mamuska!:loveu: Daj piątaka, ja chce [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:eating:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]beakerolls'y:sabber: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Sis:loveu: Przyszłam szukać rodziny:razz: czy mogę grzecznie poprosić o ulubione dla ciebie zdjęcie Maxa? chciałabym go narysować for U bo ma łądne portretówki ale nie wiem która dla ciebie najbardziej sie podoba wiec wybierz i wklei będe wdzięczna:diabloti: see you later!:multi: (zaawansowany angielski:evil_lol:)[/B][/COLOR]
-
Cześc Ajkowe! Wpadłam sie witnąć i czekam na nowe fotaski:multi:
-
[quote name='agaciaaa']Ale dużo ślicznych fotków :multi: [URL]http://img130.imageshack.us/img130/1694/clipboard02aqw1.jpg[/URL] Vega skate jest super :evil_lol: [URL]http://img68.imageshack.us/img68/2051/clipboard03no2.jpg[/URL] ale fajny ziew :loveu: [URL]http://img131.imageshack.us/img131/949/clipboard08ol3.jpg[/URL] ślicznie tu Nalu wygląda :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Agaciu!:loveu: jutro także zasypię was fotkami:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Ania-shira']Witajcie Vegulcowe :multi: Widziałam fotki są super te minki Vegi sa extra zadowolna psinka[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witaj Ajkowa:multi: [/B][/COLOR] [quote name='paula_z']Witanko Vegulcowate :multi: [URL]http://img130.imageshack.us/img130/1694/clipboard02aqw1.jpg[/URL] :D jorczek :loveu: [URL]http://img405.imageshack.us/img405/2963/clipboard07uk8.jpg[/URL] śliczne oczęta :buzi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czusc Paulinko koffana:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]pierwszaaaaa!! :multi::multi: pierwsza jestem u pomarańczowo-zielonych:loveu: buziolki słodkie z raniolka dla Was:) i mizianko dla piesa!! :loveu: tulaski:)[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć pierwsza! Witamy MY cię w jednym z najbardziej kolorowych blogasków fioletowa dziewuczko:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B] TO JA będę druga :multi:u [COLOR=Orange]W[/COLOR]A[COLOR=SeaGreen]S [COLOR=Red] Witanko poranne:loveu:[/COLOR] [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Hej druga kolorowa! Kocham czerwony:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]to ja mam być dopiero 3? :) oka nie będę marudzić :evil_lol: :multi: witam się cieplutko jako 3 :multi: Buziaki :) :loveu: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hoho jednak nas zaszczycasz nas swoimi odiwedzinami. Siemanko!:multi:[/B][/COLOR]
-
[quote name='papudraczek']aha!! Emdziałek!!?? są jakieś wieści z potencjalnych domów suczek??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]narazie cichosza tzn w czwartek jade do ełku pogadać z tymi ludźmi:cool3: już ja ich naprowadze na 100%'ową pewność:razz:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Wpadnęłam jeszcze na chwilaska pożegnać brygadę bo idę kuć:czytaj: no to rzegnam all:hand: :seeyeah:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]aaaaa..... widziałam słodkie footyyyy!! :multi::loveu: wszystkie pięęęękneeeeeee :loveu::loveu::loveu: a to maleństwo jakie cudne:) oo.... żóóółwiiiikkkk:eviltong:[/COLOR][/B] [URL]http://img162.imageshack.us/img162/8055/clipboard06abs9.jpg[/URL] [B][COLOR=Purple]P.S. emdziolka... stygnie Ci herbata u mnie i ciasto usycha :cool3: a Ty nie zaglądasz :cool3:[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja nie zaglądam!!?? Ja tam cały czas siedzę i właśnie ide po raz kolejny! ferbatu mi wystyga!! auuua!!!:placz:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Eloł heloł! SAra jest... ... PRZEGUBOWA:crazyeye::evil_lol: Jakaż ona długa!:diabloti:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]NIE ZAPESZAĆ!!:evil_lol: Śliczne sunieczki szukają domku!!:loveu: A teraz od Cziko: Cziko strasznie sie rozruszał i najprawdopodobniej pójdzie na uwaga... ... .... DOGOTERAPEUTE bo świetnie sie do tego nadaje, lgnie do dzieci, daje sobie ciągać za uchole, wsadzać paluchi w pychol, w nochal i ciągać ogon, musi tylko przejsć kurs i poszłedł!!:multi: [/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']hahaha przeczytałam nie obsikaj :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]' :turn-l:[COLOR=DarkOrange][B]hahahahahahahahaha dooooobry gryPs:laugh2_2: MADZIALENO NIE OPSIKAJ NAS!!![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:roflt: o lol !! padłam[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:roflt:!!!!!!![/B][/COLOR] -
[quote name='clockwork']:loveu::loveu::loveu: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]sio... to dla mnie :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]ejjjjj... emdziolkowa!! dobrze zes napisala u mnie zebym przylazla.. bo qrna ktos mi zapierdasil twojego blogasa z subskrypcji :angryy: ciekawe ktore jeszcze mi poznikaly... :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]widzialam wszystkie zdjecia.. mam nadzieje.. chyba ze nie widzialam tych ktore mi sie nie otworzyly... tak czy inaczej te co sie ukazaly to widzialam.. wszystkie slodkie.. nawet te zielono poramanczowe... i te JO£ madaVega tysz... o malusiu-Nalusiu nie wspomne :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dzieki za toffifee... pokleilo mi pysk i odkleil sie mi gebis :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hahaha Zembale sie skleiły:turn-l:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Właśnie robie sobiEm banerka na photoshopie xD:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Zdjęcia :multi::multi::multi: i to dużo :D [URL]http://img225.imageshack.us/img225/4591/clipboard05afp0.jpg[/URL] słodziutkie :loveu::loveu: [URL]http://img130.imageshack.us/img130/3715/clipboard03axk0.jpg[/URL] śliczna bluza :loveu::loveu: [URL]http://img162.imageshack.us/img162/3750/lizepd2.jpg[/URL] :loveu: nic dodać nic ująć :) [URL]http://img405.imageshack.us/img405/2963/clipboard07uk8.jpg[/URL] straszny słodziak :) [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:loveu:[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No no nawrócona wczasowiczka :evil_lol: witam sie poraz 2 dzisiejszego dzionka!:diabloti:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][COLOR=blue]i dupa dupa dupa... nie otwarly mi sie wasze stronki.... czesc otworzylo,ale nie idzie odpisac... a czesc otwieralo wiecznie i ... ciach kuniec....:comp26:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]doczytalam ze medorowa sie zawstydzila ze dupencja :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]doszlam do miejsca jak evaxon dala fotki chyba portek.... bo fotki sie nie otworzyly :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i zapomnialam gdzie jeszcze doszlam..:flaming:.. ide se bom sie wkurzyla :motz:moze potem wroce i poczytam raz jeszcze :bad-word:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Madzialenko nie opuskaj nas!!:placz: wpadnij do mnie u mnienowych fotek cały tabun:evil_lol: [/B][/COLOR] -
[quote name='kon trojanski suwalki'][SIZE=4][COLOR=Red][B]Cioteczki - zobaczcie - TO JUZ PEWNE!!!!!!!!!!!!!!!!! [U]ZWYCIESTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi: Umieralnia w PGK przestanie istniec!!!!!!!!!!!!! [/U] [/B][/COLOR][/SIZE] ----------------------------------------------------------------- Pieski spokój [URL="http://www.media-express.suwalki.pl/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=685"] [IMG]http://www.media-express.suwalki.pl/images/M_images/pdf_button.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.media-express.suwalki.pl/index2.php?option=com_content&task=view&id=685&pop=1&page=0&Itemid=58"] [IMG]http://www.media-express.suwalki.pl/images/M_images/printButton.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.media-express.suwalki.pl/index2.php?option=com_content&task=emailform&id=685&itemid=58"] [IMG]http://www.media-express.suwalki.pl/images/M_images/emailButton.png[/IMG][/URL] Wpisał: Serwis Urzędu Miejskiego w Suwałkach 01.10.2007. [FONT="][B]W wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie „Odbiór bezdomnych psów odłowionych z terenu miasta Suwałk” do wykonania zadania została wybrana oferta Pana Bogdana Lauryna z Suwałk.[/B] [/FONT] Umowa na odbiór bezdomnych psów odłowionych w Suwałkach będzie obowiązywała od 1.XI.2007r. do 31.X.2010r. Osoba świadcząca powyższą usługę będzie odbierała odłowione psy i zapewniała zwierzętom pobyt w schronisku oraz podejmie działania zmierzające do ich adopcji. Psy przebywające aktualnie w schronisku przy suwalskim PGK zostaną przekazane Panu Laurynowi. Odłów psów na terenie Suwałk będzie prowadziło Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Zgodnie z Uchwałą nr XXVIII/334/04 Rady Miejskiej w Suwałkach z dnia 24 listopada 2004 r. w sprawie zasad utrzymywania psów na terenie Miasta Suwałk, psy adoptowane zostaną zaszczepione, a adoptowane przez mieszkańców Suwałk zostaną przed ich wydaniem zaczipowane. Odbiór bezdomnych psów dokonywany będzie całą dobę przez 7 dni w tygodniu. -------------------------------------------------------------------- :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]TAK!!! TAK!!!!! EWUNIU - żeby nie ty , nie cieszylibyśmy się dzisiaj z tego!!!!! To dzięki Twojej osobie i oczywiście z pomocą dogomaniaków psiaki z naszego schronu będą miały lepsze życie!! !!!!!HURRRRRA!!!!! :sweetCyb::Cool!::sweetCyb::Cool!::sweetCyb::Cool!::sweetCyb::Cool!::sweetCyb::Cool!::sweetCyb::Cool!::sweetCyb::Cool!::sweetCyb::Cool!:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]I jeszcze dwa: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/2253/sl274755sg2.jpg[/IMG][/URL] Na zakończenie portretówka Naluszka maluszka:loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2332/sl274759hb9.jpg[/IMG][/URL] A teraz komentujcie mój talent fotograficzny:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/908/sl274721iu9.jpg[/IMG][/URL] Łapsko Vegi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/4439/sl274756bp5.jpg[/IMG][/URL] i klika Naluszków: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/4678/clipboard05wk6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img131.imageshack.us/img131/949/clipboard08ol3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2963/clipboard07uk8.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
CD:) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/4439/sl274745zh7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/3388/clipboard01ajd5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/4339/clipboard06lu7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/3750/lizepd2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/8055/clipboard06abs9.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=DarkOrange][B]CD:)[/B][/COLOR] [B][COLOR=Green]M[/COLOR][COLOR=DarkOrange]Y[/COLOR][/B]: [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9145/clipboard01aadf5.jpg[/IMG][/URL] i kilka portretówek VEguśki:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1098/clipboard02wi8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/949/clipboard01hq0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/2051/clipboard03no2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7069/clipboard04ct7.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]no to fantastycznie :evil_lol: wszystko wróciło do normy więc będę regularnie składać Wam wizytki i przy okazji tarmosić ;) :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ni am sprawy my na to jak na loto :loveu: UWAGA CIOTECZKI NADCHODZOM FOTECKI!!:evil_lol:(strzerzcie sie bo naprawde zasypię hehehe:diabloti:) A oto potwierdzenie powiedzenia że jaki Pan taki pies: Dla przykładu, Emdziolek: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/7555/clipboard02aaoc8.jpg[/IMG][/URL] I Vega skate xD [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img48.imageshack.us/img48/9135/89255008tm4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/1694/clipboard02aqw1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/3715/clipboard03axk0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4591/clipboard05afp0.jpg[/IMG][/URL] Za chwilkę jeszcze duuuuużo:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkOrange"]NO i jestem :) Gdzie moaj obiecana ferbata i ciacho>?:cool3:[/COLOR][/B] -
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]witaajcie Vegusieee!! :multi: stęskniłam się :oops: nie miałam czasu w weekend na dogo... ino u siebie pisałam... były jakie foty? :cool3: bo nie wiem, jak daleko mam nadrabiać;) P.S. zapraszam na ferbatu i ciacho kruche z gruszkami (wczoraj upiekłam:p) mhhhmm.. pachnące takie:)[/COLOR][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#ff8c00"]Hej! cofnij sie ok 2-3 strony beda foty nalusiowo-vegusiowe:) Wpadam zaraz na ferbatu!!:evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Cześć :multi: Niestety nie dam rady szczegółowo wszystkiego nadrobić ale ale ... oglądnęłam zdjęcia :loveu: tak na szybciocha ;) i znalazłam [url]http://img205.imageshack.us/img205/4480/clipboard05sl8.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: co za cudny maluszek [url]http://img208.imageshack.us/img208/1122/clipboard11np6.jpg[/url] :loveu: świetna z niej "mamusia" :evil_lol: [/COLOR][/B][/QUOTE] [B][COLOR="#ff8c00"]Hej hej zauwazyłam ze cos cie ostatnio u nas ni ma ale wybaczamy:loveu:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:ale najważniejsze ,że orzeszki zostały ;) cześć :multi:w zielono -pomarańczowym blogasku :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="#ff8c00"]a no wazne ze zostaly ale lusiaczek nie jada orzeszkow:-( trudno ja zjem:diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='dealer']dzien dobrzysko:hand:[/QUOTE] [B][COLOR="#ff8c00"]doberek dilerko:evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']Witanko prawie poranne ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkOrange"]Witanko popoludniowe Agatko:loveu:[/COLOR][/B]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]DObry dzień wpadłam oznajmić iż bede tu koło godziny 15 -16 i chce dostać ferbatu, najlepiej jakąś aromatyczną typu chibiskus:evil_lol: no to wsio co chciałam powiedzieć:lol: dowidzenia:eviltong:[/B][/COLOR] :diabloti:[COLOR=DarkOrange][B]A[/B][B]XE[/B][/COLOR]