-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[COLOR=DarkOrange]dzieńdoberek wpadłam na kaff:morning:[/COLOR]
- 78403 replies
-
[B][COLOR=darkorange]Goniu.....[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]z całej caluśkiej swojej siły 3mam kciuki oby to był Orięt![/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]A to łobuz jeden jak on mógł Ci to zrobić...:placz:[/COLOR][/B]
-
[B][SIZE=5][COLOR=darkorange]DOGOBRANOC ALU!!:loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=darkorange]Ja tylko na chwilkę:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [SIZE=4][COLOR=darkorange][B]DOBRANOC![/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] :scared:[B][COLOR=paleturquoise]spadam![/COLOR][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff8c00]:sleep2: [SIZE=2][COLOR=paleturquoise]Lulam...[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff8c00]:sleeping: [SIZE=2][COLOR=paleturquoise]Zaawansowane chrapanie[/COLOR]:evil_lol:[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B] -
[quote name='ma_ruda'][URL]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/kategoria.php?ko=13[/URL] Może w tych ogłoszeniach udałoby sie znaleźć jakiegoś kandydata na domek? A Tobie emdziołek, tym bardziej należa się wyrazy uznania za to co juz udało Ci się zrobić dla piesków(mam namysli Twoje 14 lat):Rose::klacz:[/quote] [B][COLOR=darkorange]Aj tam robie to co mi serduszko podpowiada:oops:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Hmmm tak sie zastanawiam gdzie można dać jedna sunie na tymczas...[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]jeżeli oni chcą niech zostawią sobie chienkę bo ona jest tako siako oswojona, ja moze wzięłabym tą wesolutką sunie do wujka a ty Asiu wzięłabyś tego namniejszego dzikuska i było by po sprawie:lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][B]A no troszeczkę zalatana jestem ale nie zapominam i wpadam do Was :)[/B][/COLOR] [B][COLOR=olive]No i ślicznota Vegusiowa na fotkach :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=olive]I jaki ładniuchny rysunek :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=olive]Buziaczki :)[/COLOR][/B] [/quote] [B][COLOR=darkorange]Zauważyłam żeś zalatana:shake: [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Buzi buzi:loveu:[/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']Cześć Emdziolku :multi: ale tu fajne fotki są :) [URL]http://img221.imageshack.us/img221/6272/clipboard05vx6.jpg[/URL] o jaaaaaaaaa.... :mdleje: padłam jak to zobaczyłam :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkorange]hahaha podnieś się bo sie pobrudzisz:razz:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:wow ....:calus: Nasze koffane Mordulce będą mieć portreciki :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=darkorange]Vege obudził Piotrek tzn mój braciszek:eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]No jasne ze będą miały a jakże inaczej:diabloti: tylkp potrzebuje chwilki czasu na ich skończenie, może w weekend sie wyrobie bo puki co to jam jest pilny uczeń:evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='ma_ruda']Dawno nie zagladała tu emdziołek:-(, może jej udłaoby sie cos wymyślić? przecież sunie nie moga pójść do schronu:shake:[/quote] [B][COLOR=darkorange]Jasne ze zaglądam ale co ja moge poradzić, mam tylko 14 lat i nie mam wielkiego domu żeby je wziaść choćby na tymczas........... pytałam znajomych , sunie mają cały czas ogłoszenia ale pomimo to cicho....[/COLOR][/B]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]przyszłam:diabloti:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]wreszcie:diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]fajna ta Twoja siczka.................buziole:loveu:[/COLOR][/B]:loveu:[/quote] [B][COLOR=darkorange]No nareszcie żeś zawitała:diabloti: Dzięki i wzajemnie:loveu:[/COLOR][/B] [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]widziałam ino takiego słodkiego pychola[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://img221.imageshack.us/img221/6272/clipboard05vx6.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]więcej nie nadrobiłam, bo nie mam kiedy :-([/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]ale tęskniem za Wami :roll: i ściskam gorąco!! :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]całuski Vegusie!![/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=darkorange]Oj Basiu my też za Wami tęsknimy i tulimy mocniutko:calus:[/COLOR][/B] [quote name='Ania-shira']Witajcie Vegulcowe Przyszłam się przywitać :multi:[/quote] [B][COLOR=darkorange]Witaj Aniu :loveu: My cIę też wITamy i częścIej Zapraszamy:multi:[/COLOR][/B] [quote name='mia_mia']witam slodkiego laciatego ryjka :p[/quote] [B][COLOR=darkorange]A ja widziałam Cię:diabloti: Cześć bulkomaniaczko:evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Dziś już będę więc jakby CO ;)...to ....[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=darkorange]Jakby co >> :multi:CZEŚĆ ALU :multi:<<[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]To żem sie wysiliła z tym pisaniem:cool3:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][B]Witam :multi::multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=olive]Pozdrawiam :)[/COLOR][/B] [/quote] [B][COLOR=darkorange]Witamy cie zalatana Żonkilko, coś mało piszesz:P[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]za kare że jestescie takie małorozgadane daje foty:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4194/clipboard01gu6.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3001/clipboard02mj5.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/8445/clipboard02ams6.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1020/clipboard03el6.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]A tutaj rysuje mały prezencik for Paulinka[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/9435/sl275888ye3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=504&i=sl275888ye3.jpg][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/9435/sl275888ye3.5b0be3259f.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Zaczełam też Ozzyego i Klocka ale jestem dopiero na etapie szkicu i zarysowana układu sierści więc najpierw skoncze Maxa, później Ozzyego a później Klocka...[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkorange]Dzieńdoberek z samego rana:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]alu ja wpadłam na kaffff a ty śpisz:placz:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hand: EMI ...melduję się że żyję :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]pozdrówki dla WAS :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][COLOR=darkorange]Noo nareszczcie:multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Witaj z rana Alu:loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][B]Widziałam foteczki :multi::multi:[/B][/COLOR] [B][COLOR=olive]Buziak, miłego dnia :loveu:[/COLOR][/B] [/quote] [B][COLOR=darkorange]Cześć Żonkilko:) My już nie dniem lecz wieczorem cieplutko cie witamy:loveu:[/COLOR][/B] [quote name='Justys95']Spóźniłam się chyba na 100 :roll: Super razem wyszliście :loveu:[/quote] [B][COLOR=darkorange]Dzięki:):loveu: Aj tam spóźniłaś sie :evil_lol:zawsze można wypić;)[/COLOR][/B] [quote name='kate89']Hiehie ale zdjątka smieszne :) widze ze Emi ma jakies zdlnosci plastyczne czy cus...najpierw zszokowała mnie tym rysunkiem piesia a teraz takie drzewko...hoho masz talent :) a ja jestem zmęczona i ide kimac bo wyobrąźcie sobie że jestem własnie po zawodach w sztafecie w biegach przełajowych takich na kilometr i mamy I miejsce w Olsztynie i IV w województwie,jestem taka skromna ze musiałam sie pochwalic,musicie mi to wybaczyc :) ide opijąc i świetowac do zobaczonka i pozdroffki[/quote] [B][COLOR=darkorange]No to szczere gratulki !!!!!!!!!!!!!!!!:multi:[/COLOR][/B]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'] [B][COLOR=purple]oj Eeemii... tego mi było trza na me skołatane nerwy! :loveu:kochana jesteś :)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]witanko i miłego dzionka również mła emdziolko:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]całuski dla Vegusi:)[/COLOR][/B] [/quote] [B][COLOR=darkorange]Chcesz to dam ci ładniejsze kffiatuszki:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Tylko jak wróce ze sQll:evil_lol:[/COLOR][/B] -
[B][COLOR=darkorange]Tak tak ja też witam Paulinke i jej siostrzyczke:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [URL="http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/082007/img007.jpg"][B][COLOR=darkorange]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/082007/img007.jpg[/COLOR][/B][/URL] [B][COLOR=darkorange]Boziu Max zjada Axe!:crazyeye::diabloti:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkorange]Dzieńdoberek Beatko:loveu:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Ooo nie śpisz!:evil_lol: Jak miło:loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]WITAJ :multi::multi::multi::loveu::multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [COLOR=red][FONT=Arial][B]DOBEREK pobudkująca Nas EMI :multi::loveu::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][B]Witanko i pozdrawianko ....[IMG]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a200.gif[/IMG]w Naszym BLOGASKU[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/quote] [B][COLOR=darkorange]JAki piękny kfffiatuszek:loveu: to dla mnie??:oops:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR=darkorange]:loveu:Witanko z rana[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Nie no nie wytrzymam jakie słodkie zdjęcie[/COLOR][/B] [URL="http://images23.fotosik.pl/96/c6c90d1c96c25f52.jpg"][B][COLOR=darkorange]http://images23.fotosik.pl/96/c6c90d1c96c25f52.jpg[/COLOR][/B][/URL][B][COLOR=darkorange] :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=darkorange]Ja równierz witam i razem z Lusi ślemy buziaki i kffiatuszki na dzieńdoberek[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6730/222uz9.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/B] -
[B][COLOR=darkorange]Haha i jestem pierwsza:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Dzieńdoberek Alu![/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Pobudka w WASZYM i po troszku moim Blogasku!:multi::multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Weake up!![URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6730/222uz9.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=darkorange]Dzieńdoberek![/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]Wpadłam zawitać z samego rana:)[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff8c00]na dobry początek dnia mam coś dla ciebie kochana [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6730/222uz9.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff8c00]mIłego dzionka mła Basiu:loveu: [/COLOR][/B] -
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=darkorange]jestem już:)[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Agatko - tak nie byloby problepmu ale moja suczka nie bardzo lubi inne zwierzęta a słyszałam że s Sonią jest taki sam problem więc boimy sie że nie mozna bedzie zostawic ich razem w domu.. tym bardziej że o są dwie suczki.. nie chce zeby moja suczka niechcący ją łapą zgniotła ( no jednak mój pies waży 32 kg) a sonia taka drobinka...[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]nie wiem.. a niema innych chętnych na sunie?[/COLOR][/B] -
[COLOR=DarkOrange][B]O i bym zapomniała:[/B][/COLOR] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9031/1504wu8.gif[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/7076/1515fp5.gif[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/1948/1507kp9.gif[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/4200/1515rj5.gif[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/1485/1502uu9.gif[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3543/1518vf0.gif[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4232/1501zu8.gif[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1267/1514ci3.gif[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8212/1515ng6.gif[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4149/1503wp6.gif[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/2906/104rh4.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='kate89']to ja bede sobie tu świetowac 100 stronke :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking: lepej poźno niz wcale :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No tak bo przecież 100 a 102 to żadna różnica:evil_lol: Cześć pijąca Kate:loveu: Pamietacie jeszcze mojego potwora? Jak nie to przypominam: Wypłosz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/6272/clipboard05vx6.jpg[/IMG][/URL] Ziewanko: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/4026/clipboard01on5.jpg[/IMG][/URL] Pychol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8210/clipboard04su5.jpg[/IMG][/URL] ze mną (o Boze wyszłam tragicznie:angryy:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/751/clipboard02ug4.jpg[/IMG][/URL] Ze sznurkiem:cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/1531/clipboard03ee2.jpg[/IMG][/URL] A takie cuś zmodziłam w 30 min:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/8435/sl275737vv5.jpg[/IMG][/URL] No na dziś wsio ide w kimo:diabloti: Ni piszcie bo tu coś raptem cicho sie zrobiło:shake: Do jutra! AVE![URL=http://imageshack.us][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/952/explain1xy4.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
[quote name='agaciaaa']Cześć Emdziolku :) ja wprawdzie spóźniona, ale wypić zawsze można :evil_lol: :drinking:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć cześć:cool3: No jasne ze można:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]przybyłam nocką ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A ja wieczorkiem! witanko!:loveu: [quote name='dealer']ja przybylam rankiem:p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Dilerko!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze EMI... nadal nie jestem w stanie nadrobić... a stron przybywa... melduje ino że pamietam o was i miziam vegulca!!! :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A my pamiętamy o klockowej ale nie mamy czasu odwiedzić:-( Wymiziaj klocka:loveu: I się też:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name=':: FiGa ::']Czesc :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]czusc Figowa:loveu:[/B][/COLOR]