Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='agaciaaa']o jaaa :-o a ja ważyłam aż 2,600 :evil_lol: Dobranoc Emdziolku :loveu: :bye:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha no widzisz jaki ja żem grybas był:eviltong: Już nie dobranoc a dzieńdoberek Agatko:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Ile zdjęć spacerkowych :multi: [URL]http://img227.imageshack.us/img227/7158/clipboard22jw8.jpg[/URL] :loveu::loveu: śliczna Vegusia :) [URL]http://img139.imageshack.us/img139/4348/clipboard17rp7.jpg[/URL] Salsa jest tak nie uważna że zawsze mnie gryzie po rękach jak coś jej trzymam w ten sposób :evil_lol: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Elo elo 5 2 0:evil_lol: Oj to ci współczuje bo jednak jak taki pies ugryzie w zabawie to boli:shake:[/B][/COLOR]
  2. [COLOR=DarkOrange][B]Dobranoc Agatko:loveu: [/B][/COLOR]
  3. [quote name='Iwona1984']hehhe w czarnym mu do twarzy:diabloti: ludziska głosujemy [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=5894[/URL] :multi::multi::multi: ASTY musza wygrac[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Taak Iwonko ja też już zagłosowałam na AST'y;)[/B][/COLOR]
  4. [quote name='agaciaaa']Cześć :) świetne te fotki wspominkowe :) [URL]http://img155.imageshack.us/img155/66/clipboard08ig1.jpg[/URL] no no, fajna ta laska ;) [URL]http://img266.imageshack.us/img266/9864/sl276145hp8.jpg[/URL] Emi klucha słodka :loveu: i Vegi foteczki fajowe :loveu: A cegiełka bardzo fajna :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha a zebyś wiedziała ze klucha jak ja sie urodziłam ważyłam 3,750 kg:crazyeye: Taa ja wiem że Lusi to laska:evil_lol: Buzi Buzi Agatko:loveu:[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Wzruszający ten filmik.....:-( Lece spać.. Dogobranoc!:loveu:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)może kiedyś pośmiejemy się razem ...[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tez mam taką nadzieje:) a teraz powiedzcie czy to co udało mi sie wymodzic w 15 min nadaje siena cegiełke?:hmmmm: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5963/cegiekafb6.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  7. [quote name='kate89']uuuu to Emi zaszalałas dzisiaj z tymi zdjeciami :) a te stare ze wspominek jakie fajne :) lubie takie zdjecia,sama mam takich pełno w rodzinnych albumach[/quote] I O.! Śmieszno tak powspominać:evil_lol: [quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:Widziałam foteczki LUSIACZKA , EMI i Veguni :loveu::loveu::loveu::loveu: cudnie tak móc powspominać :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak tak szkoda ze Cie z nami nie było śmiałabyś sie razem z nami:evil_lol:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]No tego.. co ja chciałam??:hmmmm: A no wiem:) FOTY: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/4348/clipboard17rp7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7158/clipboard22jw8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7816/clipboard21sp8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4073/clipboard18pp0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/4379/clipboard19by6.jpg[/IMG][/URL] No na dziś to CHYBA wsio:evil_lol: Jak mało to piszcie to zaraz wynajde cuś jeszcze:diabloti:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]CD [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8409/clipboard14aw8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/3518/clipboard11ed0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1057/clipboard12qd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7599/clipboard16yb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img86.imageshack.us/my.php?image=clipboard07at6.jpg][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/8594/clipboard07at6.th.jpg[/IMG][/URL] CDN:diabloti:[/B][/COLOR]
  10. No i obiecane latające fotki:evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6466/clipboard05ee3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4972/clipboard04wi5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/3779/clipboard08pv7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2607/clipboard10tb4.jpg[/IMG][/URL] i z Lusiaczkiem:evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/1006/clipboard13xt5.jpg[/IMG][/URL]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]Uwaga , 3 dniowa Emilka:eviltong: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/9310/clipboard06oz0.jpg[/IMG][/URL] A tutaj ok pół roczna kluska:eviltong: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/9864/sl276145hp8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6753/sl276149hr5.jpg[/IMG][/URL] Tutaj już ok 4 letnia emilka ( Bosz jaka mina :crazyeye:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img50.imageshack.us/img50/7702/clipboard07ol3.jpg[/IMG][/URL] Tutaj ok 5-6 letnia emilka ze swą siostrą:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/2097/clipboard05qi4.jpg[/IMG][/URL] No to ze wspominek wsio zaraz bedą latające zdjęcia:evil_lol: Zgadnijcie kogo:multi:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B]No , wzięło nas dzisiaj z Lusiaczkiem na wspominki:evil_lol: przedstawiam Lusiaczka za młodu: tutaj Lusiaczek w dniu chrztu (swojego) ona to ta mała taka:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/9281/clipboard04agb2.jpg[/IMG][/URL] tutaj Lusiaczek bulba ze swoim tatusiem ( haha jaka grubiutka) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2592/clipboard02aan8.jpg[/IMG][/URL] tutaj u komunii ( fana sukienka co..?:razz:) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/4451/clipboard02aatg1.jpg[/IMG][/URL] A tutaj laska Lucynka gdy miała ok 19 lat:cool3: Seeexi:razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/66/clipboard08ig1.jpg[/IMG][/URL] A zaraz bedzie klucha Emdziolek:razz:[/B][/COLOR]
  13. [quote name='Agata69']Prawdopodobnie, na 90%, będzie transport w przyszłą sobotę do Białegostoku! Jak będę pewna to się odezwę. Jeśli nie w tę to w następną.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]W przyszłą sobotę?? Boże to Cudownie!!!!!!!! Akurat moja babcia bedzie juz w domku u siebie! Teraz tylko USG zebysmy wiedziały czy sterylizowana czy nie:shake:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='Agata69']Emcia, w poniedziałek zrobimy USG, bo nie dałam rady w tym tygodniu. Potem zadzwonię do twojej babci, albo wcześniej, może i umówie się z nią. Sprawę transportu muszę przemyśleć. Jeszcze raz napisz mi gdzie mieszka babcia. Bo że możesz pojechać do białegostoku to wiem.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Babcia jest z Augustowa;)[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]DZIEWCZYNY!!!!!!!!! Sprawa sie rozwiazała [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]:sweetCyb:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]Sonia mo[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]że już jechać do mojej babci!!!!!![/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]:sweetCyb:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]:multi:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]:multi:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]Boże jak sie ciesze!!!!!!!!!! To juz jest na 100%, przez kilka dni bedzie razem z babcią u mojego wujka a później juz u babci![/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]:multi:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]:multi:[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]:laola:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]:laola:[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]JEJKU JAKA RADOCHA!!!!!!!!!!! [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]:bigcool:[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=3]JUPI!!!!!!:bigcool:[/SIZE] to jak z transportem? ja dojade bez problemu do białegostoku....[/B][/COLOR]
  16. [quote name='agaciaaa']Witamy :) brawa dla Lusiaczka- prawdziwego aniołka :loveu: i dla Emdziolka za to że dzielnie bierze z niej przykład :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak tak brawa:P:klacz: hiihi:eviltong: Lusiaczek mówi żebyście jej tak nei chwaliły ( strzeliłą buraka hahahahhaa:evil_lol:)[/B][/COLOR] [quote name='Paula_'][URL]http://img141.imageshack.us/img141/751/clipboard02ug4.jpg[/URL] uszko najsmaczniejsze :D :loveu: :loveu: :klacz: brawa dla tej Pani :loveu: Emi, poproś kogoś, kto ma konto na allegro, by wystawił cegiełki dla maluszka, dziewczyny w ten sposób zebrały sporo kaski na leczenie Bandosia, dużo osób na forum w ten sposób pomaga pozyskiwać fundusze. W tej chwili finansowo nie mogę pomóc, dopiero przy pensji parę groszy wyskrobię :cool1:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Właśnie miałam taki zamiar:loveu: Dzięki Paula:lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Doberek ....:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Co nowego u WAS :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dobry dobry Nowego nic.... Wstałam o 10 bo całą noc nie spałam przez kociaka.. całą noc mi sie dusił biedaczek.... własnie jest po inchalacji i śpi:evil_lol:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='zuzolandia']LOOOOOOOOOOOO JAKIE KOTECKI ;-) Zrobie sciepe u mnie w knajpie choc te oszolomy mie nerwuja to serduszka maja dobre i na kotka cosik tam daja ;-) jak nazbierom to kaj mom wpacic ?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Łooo Zuuuza dzięki wielkie!!:loveu::loveu: Namiary??? Hmm widze ze Ala mnie wyręczyła:lol: DZIĘKI ŚLICZNE JAMNIOŁKU!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] edytuje .... mam namiary dla chcących pomoc ... [/B][/COLOR][/FONT][SIZE=3][COLOR=Red][B]Lucyna Dobrowolska ul.Kowalskiego21/28 16-400 Suwałki [URL="http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:submitForm%28%2757124033631111000028050241%27%29"]57 1240 3363 1111 0000 2805 0241[/URL] [/B][/COLOR][/SIZE] [/quote][COLOR=DarkOrange][B] No widzisz Alu jednak byłaś szybsza:diabloti:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu:tak potwierdzam ...Lusiaczek to aniołek stróż zwierzaczków .... Emi wstąp na Ozzulkowego blogaska :razz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=DarkOrange][B] Jasne juz lecee:loveu:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='dealer']witaj Emi:p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witaj Dilerko:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Wpadłam z Raneczka z kawusią :multi::multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A ja wieczorem z koteczkiem:roll:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Całuski dla Vegusi[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki :) Pozdro for U:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Koteczek znaleziony przez siostrę EMI ....................................... ma założony wątek na MIAU...... [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=2561196#2561196[/URL] [/B][B]i na DOGO [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8035071#post8035071"]http://dogomania.pl/forum/showthread...71#post8035071[/URL] podpowiedzcie jak można zdobyć jeszcze pieniążki na leczenie .....EMI leczy go narazie na kredyt :-([/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak cioteczki błagam o pomoc... każdy grosik sie przyda....[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Dzień Dobry :multi::multi: W końcu weekendzik i troszkę więcej czasu mam nadzieje że będzie na odwiedzanie...na dobry początek przyszłam zostawić buziaki i uściski :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]U mnie to juz bry wieczór chociaż dla mnie nie bardzo mam małego kotka chorego w domu i ciagle musze z nim siedzieć zeby mi sie mały nie udusił:-( Lusiaczek ma radary w oczach. Ostatnio znajduje cały czas maleńkie kotki..... Jest kocim aniołkiem chociaż tak jak ja nei bardzo przepada za kotkami. Ja wam nie opowiadałam jeszcze.. hmm chciaż może opowiadałam ale przypomne.. Kiedyś znalazłam z koleżankami 3 godzinne szczeniaki w worku z wodą pod śmietnikiem... zostawione na śmierć, miały sie utopić... Wzięłyśmy te szczeniaki, jeden był u nas drugi u naszej siostry.. Moja mama(lusiaczek) całą nocke wtedy siedziała z małym na rączkach i pipetą i tak go karmiła mleczkiem.. Nasz maluszek pożył tydzień , niestety miał nosówke.. Drugi czarnulek pożył ok 3 tygodni... Miały tak słabe organizmy że nie było dla nich szans... A jeszcze przed Vegą mieliśmy mixa jakmiczka, i kiedyś w świeta Korek(bo tak sie zwał) zachorował chyba od czekolady bo gdzieś tam znalazł kawałek i wymiotował krwią i wogóle.. i Lusiaczek spędziła noc na fotelu z chorym psem na kolanach :shake: Tak więc Lusi to jest nasz aniołek braci mniejszych:multi: [/B][/COLOR]
  20. [SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B]NIEBIESKA! SWIETNA KARTECZKA!! Czkekamy na Ju z niecierpliwą niecierpliwością:evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Bea a co cie tak na wspomnienia wzięło?:razz:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Boziu jak sie ciesze!! Jak super że sie odnalazł!!!! :new-bday: :BIG:GONI!! :BIG: 100 lat w szęściu i miłości:loveu: Dużo kasy i radości:lol: Żeby Orięt już nie nawiał:painting: i przykrości Ci nie sprawiał:bigcry: 100 uśmiechów na godzinę:-) Byś wesołą miała minę:loveu: Męza dobrego [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:loveu:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:calus: i wsiego naj naj najlepszego![/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:new-bday:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] No a teraz biba!!:cunao: :laola: :drink1:[/B] [/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć rozgadane:loveu: wpadłam poprosic żebyście odwiedzały mojego biednego kotecka...:-( [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8035071#post8035071[/url] [/B][/COLOR]
  24. [B][COLOR=DarkOrange]Cześć młoda wpadła poprosić abyś tutaj zaglądneła:-( [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8035071#post8035071[/url][/COLOR][/B]
  25. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Siostra.. Wpadłam sie przywitac:loveu: a i jeszcze jedno.. zaglądajcie prosze... [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8035071#post8035071[/url][/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...