Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi: Współczuje że musisz w takim stanie iść do szkoły...trzymaj się ciepło i nie daj się chorobie :happy1: a chorobą trzeba się zająć w inny sposób :mad::mad::mad: [/COLOR][/B][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]W jaki?:crazyeye:[/B][/COLOR]
  2. [COLOR=DarkOrange][B]No to jeszcze M[COLOR=Green]Y[/COLOR] sie dorzucimy: Paulinko mła kochana: :BIG:Życzę Ci abyś spełniła swoje najskrytsze marzenia, abys niczym sie nie przejmowała, była zawsze szcześliwa, milion uśmiechów na twarzy i wszystkiego co ci sie marzy :loveu::BIG: A dla Axy :tort:niech żyje jak najdłużej bo tylko wtedy będzie przynosić wam tyle szcześcia ile przyniosła do tej pory. Do tego dużo zdrowia, smakołyków i żeby Pańcia i CIocia kochały mocno mocno mocno:loveu::tort: :popcorn:a teraz pije wasze zdrowie::popcorn:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: to ja też poproszę troszkę jodu , wody i piaseczku :grins: EMI do wyrka ;):evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Właśnie z niego wstałam, musze iść do szkoł z goraczką, kaszlem, zachrypłym gardłem i katarem takim że leci mi z nosa jak z kranu....:roll:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mówisz i masz piasek [IMG]http://gardenshop.pl/images/pojemnik_na_piasek_titan.jpg[/IMG] woda [IMG]http://www.bdsklep.pl/images/zywiec_woda_5l_m.jpg[/IMG] jod ??? oO [IMG]http://web.madritel.es/personales3/rfcallejo/Iodum.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To ja tak troche sobie go pożycze od Ali:cool3:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]już posłałam :) :multi: :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To ja czekam:evil_lol:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ci wredne goopoty :mad::mad::mad: dawa wybijemy je do siódmego pokolenia wstecz :evil_lol::evil_lol: ZDRÓWKA!!! [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki klockowa:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cze Emi :loveu:.....zdrowiej dziewczynko :calus:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]wlaśnie to robie Alu:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Emi speszyl for ju zaprojektowano nowy ogrzewacz pOOpska :) Polega on na tym że ma grzać, nagrzewać i rozgrzewać :evil_lol: Jest to całkowicie naturalny produkt, napędzany siłą wiatru oraz siłą umysłu. Ma wbudowaną funkcję audio i można wymieniać mu obudowy. Uzyskał order uśmiechu oraz zatwierdził go instytut matki i dziecka :) [/B][SIZE=1][B][SIZE=2] Najlepsze jednak jest w nim to że jest całkowicie podręczny i możesz go zabrać wszędzie*. [/SIZE][/B][SIZE=2][SIZE=1](* pod warunkiem że wcześniej dokupisz przedłużacz o zasięgu takim jaki Cię interesuje) [SIZE=2][B]Oto właśnie mój prezent dla Ciebie :) żeby Ci nie marzła pOOpa i żebyś nie chorowała :multi: [/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][B][IMG]http://fotoblog.redfish.org.pl/images/2004/09/27.jpg[/IMG] zapomniałam napomknąć że każdy jego posiadacz automatycznie otrzymuje paszport polsatu :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Uehehehee ale zes masz poczucie humoru:grin: to ja poprosze jedna sztuke na mój adres:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Paula_']Hahaha :grin: Żonkila, Tobie naprawdę się nudzi :evil_lol: ;) [COLOR=DarkOrange][B] Cześć chorowitku :loveu:[/B][/COLOR][/quote][COLOR=DarkOrange][B] Cześć Zdrowa Paulinko:loveu:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='kate89']Dziewuszki mam prośbe,podnoście moje olsztyńskie psiaki schroniskowe zeby nie zginęły pośród tych wszytkich bid :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75057&page=32"][B][SIZE=1]http://www.dogomania.pl/forum/showth...=75057&page=32[/SIZE][/B][/URL] na tej stronce sa zebrane wszytkie wątki, moze przed świętami znajdą swoje miejsca na ziemi ...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Spróbuje coś pomóc ale musze sie dokurować:shake:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko EMIŚ... dalej chora??? nie choruj dziołcha.... ni ma czasu na goopoty :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko chlorkowa:loveu: NIestety dalej chora..... no ni mam czasu na głupoty ale one same do mnie przyłażą:angryy: [/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny bedą fotki jak sie wykuruje jutro znowu zapewne nie pójde do szkoły mam goraczke:placz:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='jonQuilla'] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostrzyczko kolekcjonerko :loveu: Ja mam jednego "brata" ale stara dupa z niego ;) :evil_lol::evil_lol: Jako dobra siostra oferuje Ci pomoc...możesz mi oddać kilka swoich chorób bom ja samoistnie jakoś nie choruję :roll: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A ja jako dobra siostra nie podziele sie choróbskami bo nie chce zebyś ty chorowała, dlatego nawet sie nie tule na powitanie:roll: Moi bracie tez stare dupska, jeden 26, drugi 27,trzeci 25 i czwarty hmm też po 20:P(to ci przybrani), rodzeni 24 i 19:cool3:[/B][/COLOR]
  9. [quote name='mia_mia']fajne fotki..a kumpel słodziak :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No Ba! dzisiaj były razem na spacerku - nie ze mną of corse tylko z Panem Vegi bom chora buuuuu:placz:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']Piekny ten mały piesio :) moze kiedys i jego sesje zdjecioffą tu wstawisz ;) niech Vega nie bedzie samolubna i niech pozowli,w koncu to jej nowy amant hiehie[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hihihi nio tia:P mam nadzieje ze go za jakiś czas wykastrują bo jeszcze podczas zabawy dzieci będą :shake: Zrobie mu sesje w tygodniu a puki co ide załatwiac adopcje:multi: Buśśśki![/B][/COLOR]
  10. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]prawidłowo że się kurujesz :) aż zrobiłaś mi ochotę na ciepłą herbatkę z cytrynką :) :loveu::loveu: hmm...Salsa też miała pół roku jak ją "dorwałam" ;) troszkę od tamtej pory urosła ale w szerz bo była nie dożywiona z lekka...i nadal jest filigranowej budowy :evil_lol::evil_lol: i też za kotami gania na podwórku...a naszemu domowemu spokoju nie daje, a on na nią patrzy z politowaniem zawsze :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Uehehehe biedny kiciuś:evil_lol: To zrób sobie herbatke, ja ide robic juz drugą:evil_lol: I po leki do apteczki:loveu: Bede później , zapewne pod wieczór. Pa sis!:loveu:[/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]Heej Bea:loveu: Wpadłam sie przywitać i widze miłą niespodzianke:cool3: Luska lubi śnieg? Buziaków dzis nie daje jestem chora:roll: Ciaaau!:loveu:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostrzyczko :multi::multi: znów nalegam żebyś się kurowała :) Vega jako pies gończy [URL]http://img404.imageshack.us/img404/7643/clipboard07hq4.jpg[/URL] :loveu::loveu: [URL]http://img406.imageshack.us/img406/7681/aronos4.jpg[/URL] jaki słodziak :loveu::loveu::loveu: jak ja cholernie żałuje że Salsy nie mam od takiej małej kluski :roll: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No hej Sis:loveu: No kuruje sie biore leki, siedze owinieta w kocyk i popijam gorąca cherbatkę:lol: Ja też Vegi nie mam od takiej małej kluski. mamy vege od czasu jak miała pół roku wiec była juz prawie swoich wymiarów:roll: A vega zawsze była psem gończym - na koty biegające po podwórku:evil_lol:[/B][/COLOR]
  13. Dziewczyny napisałam na pierwszej stronie wszystko co mi o nim wiadomo. Psiak ma ok 11 lat, do psów łagodny do kotów nie wiemy, bardzo przyjacielski i ufny w sotsunku do ludzi. Nie jest chory. Wiecej mi nic nie wiadomo.. Zdjeć innych nie mam.
  14. [quote name='beka']W razie co on ma wątek na pwp.... a mozecie dac mi linka do jego wątku?
  15. [COLOR=DarkOrange][B]Czy piesek jest do adopcji realnej czy tylko wirtualnej?[/B][/COLOR]
  16. [quote name='agaciaaa']widziałam śliczne fotki :multi: [URL]http://img152.imageshack.us/img152/3513/clipboard06sa1.jpg[/URL] :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja tez widziałam!:multi: HEj Agatko mła:loveu::loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Paula_']Hej młoda :multi: Zdrówka życzę, kuruj się :loveu: [URL]http://img152.imageshack.us/img152/3513/clipboard06sa1.jpg[/URL] :calus: Super, że Lusia i reszta zwierzaków mają domek :multi: :multi: :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Paula:lol: Dzięki, bede sie kurować.:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']dzieńdoborek z samego rańca :) Vegulcowi chyba sie z lekka przytyło na zime :) bo juz nie widac jej tali osy wstaw Vegi koleżke,ocenimy czy jest na odpowiednim poziomie i czy Vegusia powinna zarywac do niego ;) hiehie Pozdro[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No cześć Kate:multi: Oj żebyś wiedziała ze przytyła:shake: To Lusiaczek ją tak upasł:evil_lol: A oto Aron(?) , nowy kumpelos Vegi: [U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/7681/aronos4.jpg[/IMG][/URL] [/U] Ma 3 miesiące i jest potęznie zbudowany, no poprostu piękny!:loveu:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]Hej Zuzankowe:) Ale Zuzia jest dzielna no normalnie jako ciotka jestem z niej dumna:loveu: Zmykam spać bo znowu chora jestem:shake: Buziaki!:loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/3513/clipboard06sa1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/9600/clipboard08xn3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/7643/clipboard07hq4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3973/clipboard09eu0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2113/clipboard10nj9.jpg[/IMG][/URL] No i to wsio ide sie kurować bo znowu jestem chora:angryy::angryy::angryy::angryy: Vega była dzisiaj u mojego chłopaka w domu a później u mojego kumpla który ma szczeniaka amstaffka i sie w sobie zakochały i nie mogłam jej od niego odciągnąc:) Of corse wypozsażyłam szczeniora w zabawki (lubie dawać prezenty) dałam tyż kilkerek mała kolczatkę.:cool3: Jutro wstawie foto nowego kolegi Vegi:) A tymczasem dogobranoc!:loveu:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:Buziaczki Emi ....i wracaj wieczorkiem ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wróciłam:multi:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć EMI :multi::multi::multi: gratuluje piąteczki za Litwę :multi: Pozdrawiam, cmokam i ściskam :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Żonkilko, dziękuje i nawzajem:)[/B][/COLOR] [quote name='kate89']Emi nauka to podstawa :) to mi wbijali kiedys do głowy...blleee ale mamy weekend wiec pora świetowac,dzisiaj proponuje wypić za te wszystkie domki które zwierzaczki znalazły :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hahaha mi tez te bzdury w lepek wbijali:P No to zdrówko:drink1::popcorn::cunao::popcorn::drink1: A na deser foty Vegi na bezludziu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5997/clipboard01jh4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/2124/clipboard03jq9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/2931/clipboard02of6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img142.imageshack.us/img142/5876/clipboard05oh7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/7341/clipboard04ts0.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Hej Figowa, nałogu Ty mój:loveu: Wpadłam na chwilke sie przywitać i... Widze szczurkowce:multi::loveu: Uh jakie słodkie czerwone gały:loveu::loveu::loveu: Nie bede sie tulić do Ciebie bom chora i obolała po siłowni:evil_lol: Wiec tylko pozdrowionka i wróce jak sie podkuruje!:loveu: Paaa Kochanie:loveu:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]No to jestem jak obiecałam:loveu: Uwierzta zebym mogła to bym wpadla do was:razz: ale browców nie pijam:eviltong: My z lusiaczkiem pijemy Brizery (tzn mamuśka pije a ja jej podpijam:evil_lol:) Ale ja was nawiedze- moze w ferie zimowe na kilka dzionków:cool3: A teraz ide na chwile na inne blożki a później w kimonko:lol:[/B][/COLOR] [B][COLOR=DarkOrange] Paaa Klocusiowa!:loveu: Paa Mamo Alu:loveu: [/COLOR][/B]
  22. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ha ha ...trzeba się umieć urządzić :razz::razz::razz:TZci robią za sponsorów :evil_lol: Cześć obolała :razz:EMI ....a co Ciebie się stanęło :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jak to cóż? Po siłowni jestem i uwaga... jestem znowu chora!:placz::angryy: Ja to mam odpornosć....:shake: NIe wiem jak ja sie do poniedzialku wykuruje... I musze zrezygnować z jutrzejszego wypadu na siłownie, lodowisko,kino... buuu bede cały dzień siedzieć w domu :( Załamka... Mmmm to mi tez zamówcie coś ciekawego na mój adrsić cobym obym sie nie nudziła:cool3:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='jonQuilla'] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć :) :multi: ooOO zawsze chciałam mieć troszkę młodszą siostrę od siebie :multi::multi: jestem kolekcjonerką sióstr...już mam 3 :evil_lol::evil_lol: Buziole przyjęte i odesłane w tą samą stronę :) :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Noo to masz młodszą siostrę:lol: A ja jestem kolekcjonerką braciszków, mam ze 4 przybranych, 2 rodzonych do tego 4 mamuśki, jedna hmm no wiesz taką z krwi i kości;) Zmykam sie kurowac bom znowu chora:placz: Pa Siostro!:loveu:[/B][/COLOR]
  24. [COLOR=DarkOrange][B]O Bosz to wy za czipindejlsów płacicie?:crazyeye: Tz'ci wam nie wystarczaja?:diabloti: Cześć Alu, hej Chlorkowa, cześć dziewczyny:) Obiecałam ze wpadne to wpadam:evil_lol: Ała jestem cała obolała:placz:[/B][/COLOR]
  25. Dziewczyny, moze u da mi sie przeforsować mame na tymczas dla tego maluszka.. puki co 3mam kciuki.
×
×
  • Create New...