-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko KloCusiowa:multi::loveu: [url]http://images24.fotosik.pl/44/a22426008e1c6830med.jpg[/url] On ma jedną obrózke czy 3 bo mi sie cus w oczach mieni:hmmmm: A filmich zaje2bisty:turn-l:szkoda ze Vega tak oponami ni umi podrzucać:roll:[/B][/COLOR] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye: o masz... klockowa nie ma kijków :shake::shake: klockowa to grzeczne dziecko :cool1:[/B] a przemoc to ostatecznośc EMI!!! pamiętaj ... liczy sie dialog.....[/COLOR][/FONT] [COLOR=Cyan]przypomniałam sobie... mam w sklepie.. tak w razie czego, ale ciiiiiiiiiiiii;)[/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Uehehehe pdezwała sie grzeczna dziewczynka:evil_lol: Madziu to czym ty walczysz z Jebiowskim schronem?:roll: Słowami?:crazyeye: WITANKO MłA GRZECZNA MADZIALENKO:loveu: [/B][/COLOR] [quote name='Paula_']Cześć Emi :loveu: Kopa w chudego doopalona dostaniesz, jak nie zaczniesz dbać o zdrowie :mad: ;) Albo poskarżę się Twojej mamie :eviltong: :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Paulinka:multi::loveu: Ło matko i ta tez mnie chce kopac w doopala:evil_lol: Nie mam chudego dupala:diabloti::diabloti: Juz sie lekarze poskarżyli więc Cie wyręczyli:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:...zaczynam się obawiać :evil_lol: Witanko :loveu:.....wstawanko +śniadanko ;);) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Alu:loveu: Wstałam pół godzinki temu, ide robić tosty, kto chce?:cool3:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] Kiedyś kolega poszedł do zoologicznego bo chciał kupić szelki dla Nowofunlanda i mówi do babki czy ma takie, które będą na tą rasę pasować...babka zrobiła zdziwioną minę i twardo udaje że wie o co chodzi. Przywlekła jakieś szelki, kolega spojrzał i się roześmiał...bo szelki były w wielkości jak na psa do kolan. Jeśli nie wiedziała co to za rasa to mogła spytać a nie ściemniać że wie co to za pies. :roll: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]uehehehe:evil_lol: to tak jak u mnie kiedys było podobnie: Jakoś miesiac temu byłam w zoologicznym pod miastem a to taki sklep gdzie mozna tez kupic siodło, lejce itp dla koni i tak taka starsza babka pracuje i ja do niej pytam czy mają może Halti? A ta mi przynosi jakieś miski:roll: No to ja do niej mówie ze to obroza uzdowa, to mi przyniosła.... Uzde dla konia:evil_lol: to sie uśmiałam i powiedziałam ze poszukam gdzie indziej:evil_lol: Bry wieczorek siostro:multi::loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to idealnie że masz :) jeśli na kimś połamiemy kije to bendom ;) zapasowe :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Uehehehe no napewno:evil_lol::evil_lol: Tylko skond my zapasowe weźmiemy? Może klockowa ma?:hmmmm: [/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Hejo Klockowa:loveu: Widziałam mnóstwo fotków:multi::multi: A gdzie cie z tamtąd wywiało? ZAczarowali Cie?:crazyeye: [FONT=Arial][URL]http://images28.fotosik.pl/123/a276df4dffac372f.jpg[/URL][/FONT][/B][/COLOR] -
[quote name='kate89']Hiehie widze ze Emi humorek dopisuje :cool3: Ja chyba se pojde do lekara własnie,i każda z nas pojdzie i wtedy napewno sie dowiemy o jakis dziwnych chorobach i kto tu na dogo bedzie działał :razz:,bo jak sie nie chodzi to jest wszytko na miejscu,a jak sie pojdzie to zawsze cos wynajdą.. A co z Vegulca ?? opiekuje sie chociaz tobą ?? Lusiaczek musi ci takie swojskie jadło zrobić to od razu nabierzesz siły :lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A nio humorek mam dobrzasty;) To wszyscu marsz do lekarza ( ja na szczescie mam to juz za sobą:evil_lol:) Vega sie mną nie opiekuje swinka moja jedna ale i tak ją kocham:) A lusiaczek gotuje pyszne obiadki:evil_lol: BUźka KAte:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dwa razy nie pytaj :) raczej że robimy ustawkę...że też wcześniej o tym nie pomyślałyśmy :evil_lol: Ty weźmiesz Vegę a ja Salsę...ubierzemy bluzy z kapturami, kaptury oczywiście na głowę i usiądziemy pod jakimś stylowym blokiem na stylowych ławeczkach ze stylowymi kijami...będziemy blokerkami z prawdziwego zdarzenia...nikt nam nie podskoczy siostra :grin: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No to przeciez, nam nigdy nikt nei podskoczy:evil_lol: Blokersi górOm:diabloti: A szczególnie my:cool3: A ja mam w piwnicy taki fajny kijoszek:evil_lol: euhehehe:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....Marsz , marsz Rydzewsko .................. ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]MARSZ MARSZ DO LEKARZA!:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Figowa, nałogu mój:evil_lol: Spóźnione życzonka mikołajkowe:cool3:Wsiego dobrego! [/B][/COLOR] -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jak spróbują to pożyczę Ci mój kij bejsbolowy ;)[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dobra dzieki przynajmniej wiem jakby co do kogo isć po kija:evil_lol: To moze odrazu jakaś ustawka:diabloti::eviltong:?? [/B][/COLOR] [quote name='kate89']Ojj Emi anemia to tez nie taka znowu błachostka..tak sie zastanawiam hmm może ja też to mam,bo cały czas jest mi słabo,w głowie mi sie kręci i jakbym odlot miała,chociaz krwotoków żadnych nie mam.hmm Lepiej sie tam nie przemęczaj i oszczędzaj sie,zebys miała siłe wojować z tymi stadami dziewuch o boya :evil_lol: Pozdróffki dla was[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko :loveu: U mnie krwotoki występują dlatego,ze mam słabe krązenie i jak mi sie robi słabo to mi naczynka pękają i leci z nich krew. Przejdź sie do kelara na badania:razz:POzdrówki[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:...no przecie ze nie zbije.....ale proszę mi natentychmiast zacząć o siebie dbać;) i jeść ....;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak jest kapitanie:evil_lol: Jem:cool3: Owoce warzywa itp:cool3:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kurde... nie przesadzasz z tymi mikołajami??? ileż do cholery tego??? u mnie nie był ani jeden :mad::mad: ups!!:oops: BYŁ!!! i przyniósł mi kubeczka do kawy :bigcool::bigcool: chyba ktos mu napisał lista że u mnie wiecznie wszystkie brudne :evil_lol::evil_lol: Emi... zmobilizowałaś mnie- po niedzieli ide zemdleć przy pobieraniu krwi [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25867/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/strah.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25966/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/klizma.gif[/IMG][/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Madzialenko nie mdlej:evil_lol: Moge isć z Tobą:loveu:(sercem i myslami)[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:oops:a ja jeszcze nie pojszłam po skierowanie :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To marsz marsz Dąbrowski Oj to nie ta piosenka:eviltong:juz sie poprawiam:eviltong: MArsz marsz Alicjo! :evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:mad::mad:po doopalonie dostaniesz tak mnie straszyć ...;) mówiłam że anemia...mówilam ....:multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]NIe bij mamuś:oops:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Dobranoc Emi :loveu: :bye:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdoberek:multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostrzyczko :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czesć siostrzyczko:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']ale fajowskie foteczki:crazyeye::crazyeye:ten mały jest cudny normalnie mowie ci.pozdrawiam tez sie postaram sfotografowac moje szczescia jak mi sie uda:cool3::cool3:bo fuksio to w miejscu ustac nie moze :mad::mad:taki łobuz.:loveu::loveu:[/quote][COLOR=DarkOrange][B] Dzieki za odwiedzinki Justynko:loveu: ja czekam na nowe fotki Fuksia:evil_lol: Aha no tem tego co do mikołajek to dostałam różę od chłopaka i czekolade takom wieeelkom:cool3: Od Lusiaczka dostałam kase a od lekarzy leki:evil_lol: Od ojczulka owoce a od siostry ...:hmmmm: nic od siostry... Aha od brata dostałam Czipsy ( moje ulubione stiksy paczke xxl) i to by było tyle z prezentów mikołajkowych. A teraz to co ja kupilam; Rozge słodką dla Lusiaczka:evil_lol: Mnóstwo ciastek dla Veguni Zestaw AXE (dezedorant i żel pod prysznic) dla chłopaka [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:hmmmm: i to wsio:evil_lol: Aaaaa byłam z ojcem na turnieju lotek i na bilardzie:multi: i wogóle fanie było orpócz tego ze zasłabłam:eviltong: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Hej Agatko:) Wpadłam Ci i Saruni życzyc kolorowych snów.:loveu: Dogobranoc:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]NO justyś, nie wiedzialam ze masz kaukaza:crazyeye: Cuudna sunia:) Pozdrowionka:)[/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]hej mistrzu:evil_lol::multi: wesolych mikolajek:loveu: :x-mas::santagri::x-mas::santagri::x-mas::santagri::x-mas::santagri::x-mas::santagri::x-mas:[/B][/COLOR] -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć siostra :multi::multi: [IMG]http://www.feebleminds-gifs.com/santa-sing.gif[/IMG] Mikołajek dla Ciebie :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Doberek siiostra:loveu:dzieki za mikolajka:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Medorowa']Doberek[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_4_11.gif[/IMG][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]doberek medorkowa:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]noo nareszcie:multi: i co tak trudno wstaws foto:cool3:?? Fuksio piekniutki:loveu: Pozdrowionka:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Medorowa']Przyszliśmy z rewizytą:loveu::loveu:[/quote] Witanko rewizytowaMedorkowa:evil_lol: [quote name='Paula_']Hej Emi :multi: A kiedy te wyniki? [URL]http://img209.imageshack.us/img209/8302/sl278059fd4.jpg[/URL] słodka moja :loveu: [URL]http://img209.imageshack.us/img209/9430/clipboard04tk5.jpg[/URL] berbeć też słodki :loveu: pysio zawsze zadowolone :lol:[/quote] [B][COLOR=DarkOrange]dzisiaj mam wyniki ale ja nie medyk wiec nie wiem co te liczby znacza.:niewiem: za godzine ide o lekarza to bede wiedziala[/COLOR][/B][B][COLOR=DarkOrange]:lol:[/COLOR][/B] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B][IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/zima/108.gif[/IMG] przyszłam z workiem prezentów widziałam jakiegoś malutenieczkiego klonika Vegi:diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]witojcie mikolaju:diabloti: a co w tym prezecie dostane?:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][CENTER]:loveu::loveu::loveu: [URL]http://img520.imageshack.us/img520/9052/sl278525md6.jpg[/URL] [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/h030.gif[/IMG] [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/f040.gif[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Red][B]doberek :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Doberek ALU:loveu::loveu::multi::multi::multi:o maszci los poszaleli z tymi mikolajami:shake:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Dobry Wiecorek!!:loveu::multi:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Pimpek']Witanko !:multi: Ja tu pierwszy raz, Paula jestem ;) Vega jest śliczna :loveu: [URL]http://img266.imageshack.us/img266/6339/clipboard01xt5.jpg[/URL] Ale zabawa, a kim był ten drugi psiak ? :D [URL]http://img209.imageshack.us/img209/8302/sl278059fd4.jpg[/URL] Madam Lady Vega mówi DO-BRA-NOC :diabloti::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Paulinko w naszych skromnych progach!:multi: Dziekujemy za komplementy psiołków, drugi psiak to Paco, psiak mojego chłopaka.Zapraszamy ponownie!:multi::multi::loveu: Wymiziaj swoje kudłate cudo![/B][/COLOR]