-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='agaciaaa']super :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu: [COLOR=DarkOrange][B]:Rose:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jaki Entuzjazm:multi::razz: Nie to co u Figowej która jest moim największym skarbem a powitała mnie słowami "o Emi, ty zyjesz:diabloti:":evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[B][COLOR=DarkOrange]SOry za Offa:evil_lol: Aaaaa jaki nr strony[/COLOR][SIZE=6][COLOR=DarkOrange]:diabloti: 666[/COLOR]:diabloti:[/SIZE][/B]
-
[quote name='agaciaaa'] Cześć Emi :loveu: nie fochaj sie już kochanie!!! :Rose: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hmm :knuje: No dobrze już dobrze:evil_lol: Juz Cie kocham znowu:evil_lol: :Rose::iloveyou: [/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]noooo nareszcie :multi:....koniec katorgi ;):razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ueheheh:evil_lol: A ja żem chyba z pół kilo po wczorajszej wigilii przytyła:diabloti:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]Hejo KasIU:loveu: Wpadłam w odwiedzinki, był mikołaj w tym roku?:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='tygra']jakie całuśne maleństwo :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]UWierz mi baaaaardzo całuśne:lol:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']Emi nie dołuj sie ...szkoda życia na to w święta trza świętować ;) bierz sie w garśćle to jush Vegulcowo juz ciąża urojona przeszła ?? bo dalaj jakas zamyślona i rozmarzona na tych fotach,i jaką ładną obróżke ma i chuste ulala[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Juz nie dołkuje, przyjaciel pocieszkał:cool3: Vega dostałą nową obroze tylko nie ma w niej zdjecia, Kajtus też dostał nową obróżke tylko tyz ni ma w niej foty:eviltong: Urojona poszła precz,a zamyslona bo jej zabrałam kapcia którego dorwała wiec sie Vega zasmutała:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witaj w domeczku ;):loveu::loveu: Oj Emi ...skąd znów ten mega dołeczek :glaszcze:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witaj Alu kochana:multi::loveu: Już ni mam dołeczka:lol:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]CZeść Madziu:loveu::loveu:, nawróciłam ze światków:multi:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Jedna ja:evil_lol:[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2901/sl279345il6.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Czeeeść:loveu::loveu::loveu: widziałam świąteczne fotki!:multi: A no ja miałam sie na Ciebie fochać wiec focham:diabloti: :obrazic:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
emdziolek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Mateuszku:loveu: Wesołych świątków:multi:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Hej Alu, wróciłam!:multi: Jak tam świeta?:razz:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=DarkOrange][B]Coś sie do nosa przylepiło:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5561/sl279390dz0.jpg[/IMG][/URL] Buuuzi:cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/1556/sl279411kd4.jpg[/IMG][/URL] Zamyślona: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/921/sl279423yb7.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze raz babcia z jej pupilkiem: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/9775/sl279429ss3.jpg[/IMG][/URL] Narazie wsio, ide sie odstresować:shake:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Tak wyglądała nasza choinka:[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/826/sl279304ob0.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]I tak pięknie nakryłam do stołu:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/2876/sl279323en4.jpg[/IMG][/URL] Tutaj kimająca Vega: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/9424/sl279342gv6.jpg[/IMG][/URL] I psia rodzina: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/3368/sl279419ns5.jpg[/IMG][/URL] I ja z Kajtusiem: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/7985/sl279415et6.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/1233/clipboard05dz1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7746/clipboard06fc6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4117/clipboard07ff0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5449/clipboard08pg6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/7182/clipboard09gn8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7523/sl279244il9.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=DarkOrange][B]No to dam troche fotków pomimo mojego biiig doła:roll: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/5218/clipboard01aw0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/1932/clipboard01zkh8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/9306/clipboard03hl7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/296/clipboard02mq5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/1206/clipboard04gg2.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake:..nie jeć :razz:...po co pojedziesz jak i tak trzeba potem wracać ;)..... a tak wogóle to .....spełnienia ;)tak jak w moich życzeniach :loveu::loveu::loveu: buziaczki dla WAS wszystkich :calus: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziękujemy Alu, Tobie tez wsiego najlepszego:loveu: Spadamy! Do zobaczenia za 2 dni![/B][/COLOR]:loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] Buhahahah :evil_lol: Ma Julio... :evil_lol::loveu::loveu: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]MIłości Ma - wyjeżdzam do rodziny na świa.... Rozstania nadszedł czas..[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/7464/zlezkawokuqv9.gif[/IMG][/URL] Nie ciesz sie, niedługo wróce:diabloti: Kc amorku:loveu: Wesołych świąt:multi:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Madziu... Wpa[COLOR=Green]dłyśm[/COLOR]y sie pożegnać bo nie bedzie n[COLOR=Green]a[/COLOR]s do wtorku wiecorkiem:-( Życ[COLOR=Green]zym[/COLOR]y Ci speł[COLOR=Green]nie[/COLOR]nia nie[COLOR=Green]spełnion[/COLOR]ych marz[COLOR=Green]eń[/COLOR], że[COLOR=Green]b[/COLOR]yś szła p[COLOR=Green]rze[/COLOR]z ży[COLOR=Green]ci[/COLOR]e zaws[COLOR=Green]ze[/COLOR] uś[COLOR=Green]miec[/COLOR]hnięta, zd[COLOR=Green]row[/COLOR]a i ba[COLOR=Green]aardz[/COLOR]o sz[COLOR=Green]częśli[/COLOR]wa, że[COLOR=Green]b[/COLOR]yś o[COLOR=Green]br[/COLOR]acała sie m[COLOR=Green]ie[/COLOR]dzy [COLOR=Green]samym[/COLOR]i życ[COLOR=Green]zliw[/COLOR]ymi, uczc[COLOR=Green]i[/COLOR]wymi lu[COLOR=Green]dź[/COLOR]mi([COLOR=Green]dogoma[/COLOR]niaki np:evil_lol:), ż[COLOR=Green]eb[/COLOR]y zaw[COLOR=Green]sze c[/COLOR]zówały przy T[COLOR=Green]obie a[/COLOR]niołki ( w[COLOR=Green] cze[/COLOR]rwonej[COLOR=Green] skórz[/COLOR]e bo t[COLOR=Green]ak[/COLOR]ie[COLOR=Green] ko[/COLOR]chasz[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/8479/emodziolbg6.png[/IMG][/URL]) i wog[COLOR=Green]óle wogóle[/COLOR] wszy[COLOR=Green]stkie[/COLOR]go co na[COLOR=Green]jle[/COLOR]psze. Do t[COLOR=Green]eg[/COLOR]o pijanego sylwestra i sz[COLOR=Green]cze[/COLOR]śliwego No[COLOR=Green]weg[/COLOR]o roku:multi: I jeszcze tuuulimy[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1521/397elb1.gif[/IMG][/URL] A teraz sp[COLOR=Green]ada[/COLOR]my .. :scared::hand: [/B][/COLOR] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Wpadam w biegu ...posyłam buziaczki :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Alu, ja też w biegu, tobimy 3 ciasto z mamcią:razz: mieszkanko posprzątane, o 18 jedziemy do rodzinki:shake: Buu jak ja wytrzymam 3 dni bez dogo:crazyeye:?[/B][/COLOR] [quote name='kate89']Siemanko :) Dziekuje Emi za życzonka z dedykacją ;) Jak tam u was idą przygotowania do świąt?? I jakie prezenty kupiliście dla psików i rodzinki ??[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Przygotowania pełną parą, juz kończymy, musze tylko ogranąc jeszcze to co Vega pogryzła(rozwaliła miśka i pełno waty wszędzie:evil_lol: I to wszystko. I później ide wziąść kompiel i jade:placz: Co za debil wymyslił święta?:roll: Prezenty kupione X czasu temu i rozdane:evil_lol: Mamuska dostała komplet parfum Dolche GAbana czy jak to sie pisze a mi kupiła To samo:evil_lol: [/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Siostra dostała tez perfume, dezedorant i jakaś bluzke, co do psiaków: Vega razem 4 wielkie kośći i pałeczki takie 30cm ścięgnowe, kajtek taka jedna kość, obróżke i smyczke a Vega jeszcze nowego sznura do zabawy:lol: Mój chłopak dostał zestaw AXE hmm c[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]o ja jeszcze kupowałam Aaa dla Babci jakieś kapcie puchate i taki świecznik Lusia kupiła z MA RYJĄ i Józkiem, chociaz mówiłam jej zeby kupiła taką fajna figurke, wysokość 30cm ( Diabeł w płomieniach z tabliczką AVE SATAN:diabloti:) najwyżej Babcia wywaliłaby nas z domu ale byłoby zabawnie[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:hmmmm:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:evil_lol: I to wsio:eviltong: Chyba:hmmmm: [/B][/COLOR] [quote name='Medorowa']:loveu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9148010&postcount=217[/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Medorkowa, dziekujemy za życzonka!:multi::loveu: Tobie też pełnych spokoju i radości Świąt BN i szczęsliwego NR:multi:[/B][/COLOR]