Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze Emi... poka bullka :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cze Madziu... Nie pokaże, jeszcze nie skończony:razz::razz:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hej wpadłam na momencik po świętach..............widziałam fajny rysunek:cool3:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Mozesz ustawiac sie w kolejce po portrecik dla Luśki:cool3: [/B][/COLOR]
  3. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Alu!:multi::multi: mam dzisiaj dobry humorek i jestem z SIEBIE dumna:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR]
  4. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Mia:lol: Mozesz wysłać mi na pw jak najwiecej portrecików Bułki, wybiore jedno i namaluje dla niej Portreta:loveu: Co ty na to?:razz:[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Nic sie w jej sprawie nie rusza..:-( Może ja porobie znowu ogłoszenia i porozwieszam po mieście u siebei i w Augustowie, ty Asiu zrób tak samo, ja poponawiam ogłoszenia na necie bo juz wygasły, zostały tylko 2:shake:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='Wilejkaros']A ja oglądam jakiegoś pół horrora "Koszmar następnego lata" Masz talent, naprawdę![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Łooo a gdzie ty to masz na kompie? Berek Aniu!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]no no no siostra :) zapowiada się śliczny rysuneczek :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki sis:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Emi, nie wiedziałam że masz takiego talenta :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie tylkoe takiego, pokaze ci jak wpadne na noc jakie mam jeszcze talenty:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Berek :multi::multi::multi: Nie śpij :eviltong::eviltong::eviltong: Emi a ta sunię znasz :razz::razz:...ktoś od Ciebie chciał pręguska :razz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9165701#post9165701[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko!:multi: Alu ja nie śpie od 9, rysuje swojego bullka, niedługo pokaze efekt końcowy:cool3: A sunia piękna, ale u nas psiołek juz wybrany:lol:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Wilejkaros']Talenciara! ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ooo ty tez jestes nocny marek!:crazyeye::multi: Ale ja juz ide kimac:lol: DOGOBRANOC!:multi:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=DarkOrange][B]Paczta kogo rysuje:loveu:[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9992/832qd0.jpg[/IMG][/URL] szkic: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7172/sl279465ld8.jpg[/IMG][/URL] po 15 minutach: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/5575/sl279470de7.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  9. [quote name='Wilejkaros']Dla mnie mistrzostwa świata to jego rola jako kapitan Jack Sparrow w "Piratach z Karaibów". Oskar![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bleeeeeeeeeee nie znosze Deepa!:shake: a rola pirata wogóle mu nie pasuje ! (wyrazam tylko swoje zdanie, bez urazy)[/B][/COLOR]
  10. [quote name='mia_mia']witanko:) tez Charliego ogladam:p Johnny :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Lubish Johnego deepa?:crazyeye:[/B][/COLOR]
  11. No to ja dam jeszcze dwa różne Emdziolki:cool3: Ja nosze dres pararararara dres spoko jest:cool3: [URL=http://img509.imageshack.us/my.php?image=clipboard01mh9.jpg][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/9250/clipboard01mh9.th.jpg[/IMG][/URL] Trza było jakoś wyglądać przy wigilii:roll: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9905/gutxh6.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Alicja']:multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:Cze EMI:razz::razz:grubasie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cze Alu - chudy doopalu:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']cześć mój sexy skarbeczku :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć moja Sexy lady:cool3:[/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HELL...oł .... sztańsko Cie witam [IMG]http://yelims2.free.fr/Demons/Demon52.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Helloł szatańska Madziu:diabloti: Leci fany Film - Charlie i Fabryka czekolady - ide oglądać:lol: [/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Basiu!:multi::multi: Dziękujemy za spóźnione życzonka:evil_lol:[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Kochanie:multi::loveu: aAaaaAaaAA jaki Jamniołek:loveu: [url]http://images33.fotosik.pl/88/d599ac31d3137b9e.jpg[/url][/B][/COLOR]
  15. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Wysłałaś link Klockowej?:diabloti::razz:[/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie, bo zrobiłoby sie tu niebezpiecznie:evil_lol:[/B][/COLOR]
  16. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Siostra!:multi::multi:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Madzia:peace:[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]Dobranoc kochanie:loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='agaciaaa']Noo dobra, niech Ci będzie :razz: ja też już chce spać :eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To idziemy razem do łóżka:razz: do łóżek:diabloti: DOGOBRANOC WSIEM! [/B][/COLOR]
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)koniecznie [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No to czekamy na CIebie:multi:[/B][/COLOR] [quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pffffffffffffffffffff jaki on tam nowy..... od dwóch tygodni ten sam niezmienny[/B][/COLOR][/FONT] :roll:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No to jam nie spostrzegawcza bom go nie widziała:shake: [/B][/COLOR]
  21. [quote name='agaciaaa']czy ktoś tu ziewa? :razz: :mad:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tak kochanie, ja ziewam i oczka mi sie zamykają, zaraz pójde lulu:lol:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='agaciaaa'] 1. Ok :loveu: i nałóż ten czerwony, to chociaż sobie popatrze :lol: 2. Co? 3. Kiedy? :razz: 4. :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]1. Cała ubiore sie na czerwono:evil_lol:Berecik jako dodatek:razz: 2. Soczek ananasowo-bananowy:diabloti: 3. Niedługo 4. ni ma nr 4:evil_lol: [/B][/COLOR]
  23. [quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]nowy, nowy :D ja też zauważyłem :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]SPostrzegawczość:razz::razz: Jakie trudne słowo[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:roll:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:eviltong::evil_lol: [/B][/COLOR]
  24. [quote name='agaciaaa']Nooo :multi: to bede czekać! :loveu: :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wiem:diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/5256/ziewzs8.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...