Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='Ola164']Tobi narysowany :cool3: chcecie zobaczyć???[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Poka:razz: Cześć Mati:loveu: [/B][/COLOR]
  2. [quote name='Paula_']Siemka Emi :multi: Widziałam Vege z Pakulem :loveu: Fajnie się bawią, Axa też Maksia za łapy podgryza :lol: I kicie sliczną widziałam :loveu: co szybko domek znalazła :multi: Pozdrówka :hand:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Paulinko!!:multi::multi: No to chyab tak juz asty i pity mają ze sie za łapcie gryzają:evil_lol: Buska koffana!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']siemanko :) ja juz bylam pare dni temu na "jeszcze raz " z boYem i jak na polski film był calkiem całkiem,jeszcze siedzielismy koło takiego kolesia co takie ostre komentarze walił do scen ze sikalismy ze śmiechu....Teraz sie wybieram na "piłe 4" zeby przysporzyc sobie troche wrażen ;) i poczytajcie w necie bo jest związana z tym akcja oddawania krwi.Ja oddac nie moge bo nie minęły 3 mies jeszcze odkąd ostatni raz oddawalam...ale was namawiam :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jam jeszcze nie pełnoletnia więc krwi oddać nei moge zresztą zemdlałabym pewnie:eviltong::evil_lol: Buzi buzi Kasiu!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Heja Emi Siostrzyczko :loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi: to ja Twoja najbardziej kochana siostrzyczka z wszystkich braciszków ;) :evil_lol::evil_lol: :) :eviltong: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange]CZeść Siostrzyczko najukochańsza z wszystkich bratów:evil_lol:[/COLOR]
  3. [quote name='Alicja']:razz:[COLOR=Red][B][FONT=Arial]:razz::razz:nie bujaj mała u mnie [SIZE=5]111[/SIZE] :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol: witanko :multi: [/FONT][/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Duża:multi::evil_lol:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='jonQuilla'][FONT=Garamond][SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise][B]Siostrzyczko :oops::oops: nie chcę być czepliwa ale 2x2x2 = 8 więc tam + ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A tak, miałam to na mysli ale coś mi sie pochrzaniło:evil_lol: I już nei piekło:shake:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mi się podobał film "jeszcze raz" :) mimo tego że na siłę Polacy próbowali przedstawić grupę nastolatków jako "amerykańskie" dzieciaki z bogatych dzielnic ;) :evil_lol::evil_lol: ale film jak najbardziej pozytywnie :) więc gorąco polecam :) 666? u mnie 222 :diabloti: :evil_lol::evil_lol: ale z tej okazji też można poskakać :multi::multi::multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jakie 222 to jest 666!! naumiaj sie czytać siostro:diabloti: 2+2+2=6 dwójek mamy trzy wiec [SIZE=5][COLOR=Red]666:diabloti:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Red]Welcome w [SIZE=6]PiEklE!:diabloti:[/SIZE][/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]Hej hej dziewczeta:multi: Już jestem. Siedze sobie u boya i korzystam z neta bo poszedł z pakusiem na podwóreczko:evil_lol: Poodpisuje po powrocie do domku. Jutro idziemy do kina na ,,Jeszcze raz":loveu: Buziaki kochane:loveu::loveu: [COLOR=Red] PS. Witajcie na stronie [SIZE=6]666:diabloti:[/SIZE][/COLOR] [/B][/COLOR]
  7. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Hej łobrażalska [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-422.gif[/IMG] przyszłam widziałam kicię i Vege....bardzo sympatyczne towarzystwo a jak się maja? ku sobie?? bo Luśa swoich kotów..........................nienawidzi:placz: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]CZee:razz: Vega tej kici nie polubiała chciała ją zjeść ale kicia uciekła na szafke i Vega sie na nia obraziła i później miała jaą w duuuu..........szy:evil_lol:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Miło Nam że Nas odwiedziłaś, troszkę poczytałaś i zapraszamy zawsze o każdej porze :) :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]i jeszcze raz dziękuje :loveu::loveu: to mój nos :eviltong: [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/7016/dsc00840pf9.jpg[/IMG] a tak miałam mieć na początku industrial'a ale za bardzo bolało :( buuu :-( miałam go przez jeden dzień tylko :roll: [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/4750/dsc04806ub2.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]O jacie to ty nieźle obkolczykowana jesteś:roll: :evil_lol:A we brwi nie masz? w pępku, jezyku...:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]aaAaa o matko jaka piękna suczka, prawie identyczna jak sunia mojego brata zobaczcie: MINI: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img70.imageshack.us/img70/3051/pc300141ux8ya6.jpg[/IMG][/URL] i MAJKA [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/3200/sl276521xa7.jpg[/IMG][/URL] DOpiero teraz tu dotarłam, czy sunia ma ogłoszenia?[/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Basiu! I wsiego dobrego Zuza!:multi:[/B][/COLOR]
  11. [COLOR=DarkOrange][B]KOchanie nie smuć sie, tak to już jest.......[/B][/COLOR][URL="http://imageshack.us/"][COLOR=DarkOrange][B][URL="http://imageshack.us/"]:glaszcze:[/URL][/B][/COLOR][/URL][COLOR=DarkOrange][B][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9971/smileyipb453hx9.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  12. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/4015/19ajw4.gif[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B] Wracajac do kolczyków to ile ty razem masz tych dziurków w uchach? [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/9394/124tl4.gif[/IMG][/URL] Jeszcze raz sie ciesze ze jesteś już kierownicą[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4646/120lt0.gif[/IMG][/URL] I gromkie brawa za to for U!!:multi:[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/2879/60ud4.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  13. [COLOR=DarkOrange][B]Cze Ala... Byłam....:roll: Paszczyłam...[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/9435/334kz7.gif[/IMG][/URL] Widziałam Ozzulce dostojne i tarzajace sie po ziemi:cool3: [/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]Pozdrowionka od N[COLOR=Green]A[/COLOR]S:diabloti:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zmiana planów... dziś mamy klienta z Holandii którego trza przenocować... a przy tej papierkowej robocie wsjo inne poszło na bok.... plany na już[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=#000000][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/PasserAspirateur.gif[/IMG][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/Laver02.gif[/IMG][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][COLOR=#000000][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/FaireLaVaisselle.gif[/IMG][/B][/COLOR][/B][/COLOR][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/g110.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/e015.gif[/IMG][COLOR=#000000][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/SeLaver.gif[/IMG][/B][/COLOR][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/g130.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/g150.gif[/IMG][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Madziu zapomniałaś o tym :[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/6581/410hv5.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR] :diabloti:
  15. [COLOR=DarkOrange][B][SIZE=4]UuuuUUU aaaaAAa!!!!!!!!!!!!!!:multi: Ale jazda!! :cool2:Siostra gratuluje!! :bigcool:jestem z Ciebie TAAAAAAAAKa dumna!:multi: [/SIZE] [SIZE=4]:sweetCyb:OooOO ja Cie!! brawo!!:klacz:[/SIZE] :laola::laola: Balecik::cunao: :cunao: To ja też sie napije! :popcorn::drink1: :popcorn:[/B][/COLOR]:drink1::popcorn::drink1::popcorn: :knajpa: :popcorn: :knajpa: :popcorn: :knajpa: :popcorn: :knajpa: :popcorn: [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=7][COLOR=Red]![COLOR=Green]![/COLOR][COLOR=DarkOrange]G[/COLOR][COLOR=Green]R[/COLOR][COLOR=DarkOrange]A[/COLOR][COLOR=Green]T[/COLOR][COLOR=DarkOrange]U[/COLOR][COLOR=Green]L[/COLOR][COLOR=DarkOrange]A[/COLOR][COLOR=Green]C[/COLOR][COLOR=DarkOrange]J[/COLOR][COLOR=Green]E[/COLOR] ![COLOR=Green]! O[COLOR=DarkOrange]d[/COLOR] N[COLOR=DarkOrange]A[/COLOR]S [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  16. [quote name='kate89']siemanko :) mnie tu nie ma raptem chwile a tu tyle rzeczy sie dzieje .... wszytkiego NAJ dla kici w nowym domku ;) Sliczne fotaski Vegulcowe....wymiziac kluche[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]O siemanko Kate:loveu: Juz do mnie dzwonili ze kicia ładnie załatwiła się w kuwetce:multi: Klucha miziana jest codziennie i mówie ze miziamy teraz ją od wszystkich cioteczek które ją lowaja:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ten ogonek kici jest powalający :loveu::loveu::loveu: [URL]http://img229.imageshack.us/img229/3847/sl270298my7.jpg[/URL] jaka poważna minka :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wiem, tez sie zakoffałam w tej kici:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']no to ty chodz przytul mnie czekam:loveu:a siedze i placze wlasnie caly wieczor:-([/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Juz sie teleportuje!:evil_lol: Nie płakaj już:loveu:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]No i kicia pojechała do nowego domku!:multi:[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]właśnie, nikt tu za nią nie tęskni:diabloti:[/B][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=Silver]Madziu wróć!:placz:[/COLOR][/SIZE]
  19. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://img135.imageshack.us/img135/151/img7312ek3.jpg[/url] jaki mokry śliczny kinolek:loveu::loveu: Cześć Mateuszku w dzisiejsze popołudnie!:multi:[/B][/COLOR]
  20. [quote name='tygra']ślicznie tu wyszla [URL]http://img229.imageshack.us/img229/3847/sl270298my7.jpg[/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Haha jakby miała czołowe zderzenie z tirem:evil_lol: Cześć Tajgerko:multi::loveu:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']Vega jak fajnie pozowała:eviltong::evil_lol::diabloti:śliczna jest naprawde. ja mam doła :-(jakiś ten dzień taki smutny i nikt mnie nie kocha a wogóle ktoś sobie pozyczył odemnie zegarek na zawsze :shake::roll::-(i nie chce sie przyznac a najgorsze ze to byl prezent od mojego chlopaka:shake::mad:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oj Justyś juz nie płakaj:glaszcze: chodź już chodź , przytule Cie:calus: [/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]Ło matko i Córko ile ty masz dziurków:crazyeye: Ja tez tyle cem:cool3: Ja mam tylko 3 dziurki w lewym i jedną w prawym:evil_lol: Cze siora!:multi::multi:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL="http://img"]http://img229.imageshack.us/img229/3847/sl270298my7.jpg[/URL] ale nochalek:loveu::loveu::loveu:wycałować proszę [/B][COLOR=Red] Kicia śliczna :loveu:[/COLOR][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkOrange][COLOR=Black][/quote][/COLOR][B] HEj Alu!:multi: Vega nie lubia buziaków w nochal ale dam jej od ciebie :loveu: Kicia śliczna ale wredna mam całe ręce pocharatane:mad:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]No to korzystajac z tego ze mam chwilke czasu dam 5 fotek: Tsy kotecki: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/4514/sl270294yh9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/5070/sl270288qm7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/3634/sl270292hn9.jpg[/IMG][/URL] i dwa Vegi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/3273/sl270299sy7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/3847/sl270298my7.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  24. [COLOR=DarkOrange][B]ok chwila moment, musze isc na poczte, jak wróce dam fotasy i Vegi i kocurka:multi:[/B][/COLOR]
  25. [quote name='Kasja&Bayer :*']Witam :loveu: Super piesek a jak wyrósł :p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko w naszej galerii!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]piękna to mało powiedziane :loveu::loveu: oczy ma zabójcze...jak Kicia ze Shreka :loveu::loveu: ma czarny ogon? :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote][COLOR=DarkOrange][B] Ta sis, ona ma cały carny ogonek:loveu:[/B] [/COLOR]
×
×
  • Create New...