-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[COLOR=DarkOrange][B]Siemanderko Tygra:loveu::loveu: [url]http://images33.fotosik.pl/172/da6d57eb8f1bcc3e.jpg[/url] mmm piękne foto:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Troszke przyrody:loveu::[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/172/6ca4c544f89c9dec.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]Lasek:razz:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/173/90cace784590b6a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/172/6607bf3185d6b158.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/173/da3c31f704379355.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B] KUNIEC:multi:[/B][/COLOR]
-
kolejne: bicza:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/173/bd00b878c1b8ee42.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/173/77392b3757dcdecc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/172/4125358ae4d97255.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/173/5ec77ce4d179accb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/173/8ecaf2a90e0d9a5c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/172/8f81cfb3acad1795.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/172/4856d4d150e0bec3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/172/16bd558bab479e48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/173/f7b51152294e6552.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/173/1712d577e0520070.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cześć i czołem urwisy :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześc Alu:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='tygra']dobry wieczorek :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko TYgrysico:multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/173/0c469b85cfbfaaa7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/172/9a8273c92931d396.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/173/9211a1608a90430a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/172/48234a2dd40e25f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/173/ecf101cb289b5de6.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Daje foteczki z lasu, neistety są kiepskie bo w lesie kiepskie światło wiec fotki są jakie są:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/173/46c330fd537e76fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/173/0ed7ae7161ca6be5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/173/c2d17f7bf4231814.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/173/c49d34552f060fcf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/173/335922677d90f989.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Iza widziałam mnóstwo pięknych fotek! My też bylisy dzisiaj w lesie, widzieliśmy paitbolowców i ludzi na Qładach:evil_lol: I robili ognisko i wogóle widać ze dobrze sie bawili:) [url]http://images34.fotosik.pl/172/167755f0a9baa5e5.jpg[/url] Tutaj pięknie razem wyglądacie:loveu: Zapraszamy tez do nas na foteczki! [/B][/COLOR]
-
[quote name='kate89']Hoho,jakie małżeńskie wywody ;) ułaa Nie wiem Emi czy zauważyłas w wypowiedzi MaStaCha dwie aluzje ... 1. [CENTER][SIZE=3][COLOR=#008000][B]- [/B][SIZE=2][COLOR=black]hmmm...ciekawe czemu chce isc bez psów hehe chyba ze to ja mam jakies złudzenia[/COLOR][/SIZE][B] :razz:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [COLOR=DarkOrange][B]Bo ja go wcześniej prosiłam o spacerek bez psów, musieliśmy troche pogadać - nie widze ironii:eviltong:[/B][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#008000][SIZE=2][COLOR=black]2.[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] -a to juz zostawie bez komentarza :evil_lol: bo to chyba bardziej zaproszenie dla Emi niz informacja :cool3: [COLOR=DarkOrange][B]Hmm wątpie by to było zaproszenie, Rafał jest bezpośredni:eviltong: Jakby chciał to by napisał ze zaprasza mnei na cudowną kąpiel:evil_lol:[/B][/COLOR] Nie odbierzcie tego tylko jako złośliwość z mojej strony :roll: [/center][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ależ nie odebraliśmy Kasiu:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']a ja w swietokrzyskim mieszkam:-(szkoda ze daleko:shake::placz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No bardzo szkoda, a fajne by było mozna spacerki robic:-([/B][/COLOR] [quote name='kate89']ja zbereźne?? przeciez z tych postów MaStaCha czuc na odległośc taką lekką ironie .. No ale moze mi sie wydaje hmmm ;) ciekawe co na to Emi powie hehe napewno mi przyzna racje[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Może tak tyci tyci odczuwa sie ironie ale ja tam prawie wogóle jej nie widze:eviltong:[/B][/COLOR]
-
[quote name='zaba14']Witam was cieplutko z samego rana! :loveu: Foteczki widziałam, super ze spotkanie się udało, emdziolek wasze asty takie niekonflitkowe? :loveu: super! :) Bobisiowi spacer sie podobał! :) super ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ogólnie tak, czasami Vedze zdarza sie warknąć ale po chwili jej przechodzi i bawi sie z innymi psiakami:)[/B][/COLOR]
-
[quote name='agaciaaa']może kiedyś :roll: [URL]http://images32.fotosik.pl/171/5779d1b5e4e1b71c.jpg[/URL] Paccuś :loveu::loveu: Dobranocka Kochanie :hand: :loveu:[/quote] [quote name='Izabela124.']Hej Ale fajne fotki. Bobis to by od razu wskoczyl do tego jeziorka[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Iza:multi::multi: Haha to co bedzie jak pójdziemy razem nad żwirke??:cool3:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][B]:placz:[FONT=Georgia][COLOR=Olive]:placz::placz::placz: ciocia Wioletta !!! [URL]http://images33.fotosik.pl/171/6193201fc21ffd01.jpg[/URL] ale i tak jej nie lubiłam więc dobrze że ją ukrócili w kolankach :multi::multi: [URL]http://images29.fotosik.pl/172/413ff7a7169ce26a.jpg[/URL] jakie pupcie ;) :evil_lol: cześć Siostrzyczko :multi::multi::multi::loveu: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Koffana mła:loveu: Cioci Wioletty nie ukrócili w kolankach:eviltong: takie zdjęcie tylko zrobiłam:razz: A pupcie nasze psiaki mają seexi:evil_lol: [/B][/COLOR] [quote name='MaStaCh_'][B][SIZE=3][COLOR=Green]witam wszystkich :D[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześc Kochanie:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='agaciaaa'][URL]http://images32.fotosik.pl/171/c52a55fa33749aa3.jpg[/URL] :crazyeye: :loveu::loveu: Ja chce do Was!!!:placz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ależ zapraszamy wkońcu nie mieszkasz aż ak daleko od Nas:razz: Ostatnie 6:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/171/35731404e71392b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/171/5779d1b5e4e1b71c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/173/eb5f601042486f4f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/171/7ea121caf87fd7de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/173/194290db337fb5ab.jpg[/IMG][/URL] KUNIEC:loveu::loveu: Idę spać! ogobranoc wszystkim Cioteczkom co nas mocno kochają i tym co troche mniej tez:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Zabawa z Kajtusiem; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/171/08777bbc5e57bb4b.jpg[/IMG][/URL] i daleszy ciag spacerkowych: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/171/91633c594119a9a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/173/ec1d78c6e71d2937.jpg[/IMG][/URL] A takiego DżOnkilka dostała mamuśka na dzień Babów:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/171/6193201fc21ffd01.jpg[/IMG][/URL] Kajus: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/171/91aa1a34a5531be5.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Widoczki[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/171/c52a55fa33749aa3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/171/79ebc8a13570a108.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/171/4465bded67907206.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/171/92bfd8a0ec354eb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/173/96f623dd2c86df82.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja']:multi:[COLOR=Red][B][FONT=Arial]:multi::multi:widziałam i bieżące i na wsteczu :loveu::loveu:mam nadzieję że nie był to ostatni wspólny spacerek ;)[/FONT][/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jasne ze nei ostatni:multi: A teraz fotki łóżkowe Vegulca: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/171/5e52e1405f65085c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/171/273dae205d6901e2.jpg[/IMG][/URL] I spacerkowe z przed 3 dni:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/171/4bcf8d818e6b37da.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/172/413ff7a7169ce26a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/171/a946632e9b9f8b10.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
emdziolek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz']:lol::lol::lol: [COLOR=Navy][B]hej ;) on tam wyjmował smaczna z tej kałuży, wody z kałuż nigdy nie pija ;)[/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Aha to dobrze:multi: Buu musiałam zmniejszyć banneros:placz:[/B][/COLOR] -
[quote name='Izabela124.']Fajnie, ze Bobis znalaz sie nastronce A czemu ni ma tam ksiegi gosci, a chcialam sie wpisac [COLOR=DarkOrange][B]Jest przeciez na głównej stronie taka książeczka i na nią trzeba kliknać żeby na księge gości wejsć:-([/B][/COLOR] haha ale mniv rozsmivszylas z ta talia osy. Tak Bobis i Vega to dwa male spaslaczki :evil_lol::evil_lol: Kilka takich wypadow o beda mialy talie osy:evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Napewno troche schudną:razz:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']Kotus jakis swietne fotki;) czemu ja nie mama z kim na spacarki chodzic :-(przeprowadzcie sie do mnie plis:p:diabloti::loveu::multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Troche za daleko mi do Ciebie skarbuś:-([/B][/COLOR]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
emdziolek replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[COLOR=DarkOrange][B]Dziewczyny a jedzie może ktoś z Was z Wa-wy samochodem u kogo znalazło by się wolne miejsce? Wtedy może bym pojechała:razz:[/B][/COLOR] -
T&F&P czyli najlepsi przyjaciele na pochmurne dni
emdziolek replied to Martinee's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]:hand:Witaski![/B][/COLOR] -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] cześć :) nie ma za co :) w końcu mam w tyki w kwiaciarniach ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] no właśnie nie będzie...siostra przyszła z mężem na obiad i nie przyniosła aparatu...więc jutro podejrzewam odda ;) :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć cześć :multi::multi: *** a Wy jeszcze nie wiecie że jonQuilla od dziś nie jest jonQuilla, Żonkil, Kwiatek, Dżoint Killa a nawet nie Kasia :) od dzisiaj jestem Wiedźmą a czemu? :) bo tak mnie nazwała jakieś 10 minut temu stara kukła wystająca z okna :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Otóż poszłam z psem na dwór i przy okazji po wodę do sklepu, który mieści się na drugiej stronie mojej ulicy więc zawsze Salsę tam przywiązuję do płotka jeśli wiem że w sklepie nie będę długo i tak też było tym razem. Okręcam smycz na około sztachetek żeby nie rozciągała się na cały chodnik i zawsze ma kaganiec na pysku więc siedzi spokojnie przy samym płotku z podkulonym ogonem i jest nieszczęśliwa z powodu kagańca (taka psia sierota). Płotek jest dowalony, jeden brzeg odpada...ktoś musiał butem potraktować go. No i baba się wychyla z okna parterowego nad ogródkiem i krzyczy: - Pani nie przywiązuje tutaj tego psa, niech pani zobaczy jak wygląda juz ten płot - mój pies tego nie zrobił, spokojnie siedzi przy płotku i nawet nie szarpie - jasne, zabieraj tego kundla - niech się pani uspokoi (poszłam do sklepu) wychodzę po chwili i baba nadal w oknie i słyszę już kompletnie zdenerwowaną babę, wkurzyła się pewnie że jej nie posłuchałam i pies został pryz płotku - nie przywiązuj tu więcej psa - bo co? - jak to co? - no właśnie nie wiem - zabieraj! - w Pani wieku nie dobrze tak się denerwować - spadaj wiedźmo! - polecam kupno lustra W wakacje moja mama przed pracą zabierała psa na dwór idąc do sklepu i dwa razy się zdarzyło że Salsę odhaczył ktoś więc już jej nie zostawiała tam....ale nie wiedziałyśmy kto a teraz już jasne ze to ta jędza. [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roflt:[COLOR=DarkOrange][B]Buahahahahhahahahahaha:roflt: wybacz ale parsknełam dzikim śmiechem:evil_lol: Cześć Widźmo:multi::roflt:[/B][/COLOR]
-
[quote name='MaStaCh_'][CENTER][SIZE=3][COLOR=green][B]Huh FajniaSzczy :DD :razz:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=green][B]SpaceRoSs na 100% UdaNy :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziemkuje:loveu: Tak, było siuper:evil_lol::multi:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Ale sliczny:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziękuję:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale fotów naszczelaliśta :) :eviltong::eviltong: [URL]http://images25.fotosik.pl/171/d9a2ec5bc6c9a1c3.jpg[/URL] jezzzzus taką bestia na ręce brać :crazyeye::crazyeye::crazyeye: toć to pogięło :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/170/b4eedf5da0969141.jpg[/URL] nieskontrolowane uchy :) miło popatrzeć na taką watahę :) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Duuużo fotek, duuużo fotek:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.'] Niv sama, bedzivsz ze mna:eviltong:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No Ba, no to poprosze zeby puściła mnie RAZEM Z TOBA:multi:[/B][/COLOR]