Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img395.imageshack.us/img395/4073/clipboard06sp4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img395.imageshack.us/img395/8954/clipboard07lt3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img395.imageshack.us/img395/6995/clipboard08nq2.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]A KUKU:loveu:[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/2276/clipboard09fs7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6355/clipboard10bu5.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Izabela124.'][CENTER][B]Fotosik strajkuje:placz::placz::placz:[/B] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]U mnie tez ale poradzimy:razz:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='Izabela124.']Fotki beda najpierw spacerkowe[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Siuper, to ja tez daje spacerkowe: Latać każdy może:evil_lol:[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/177/415decdc3a7a4a5a.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]Jaki jestem milusi:loveu:[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/177/73160064de6502f6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/181/31e1960ec9ce014c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/181/d65d05d063e09ece.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/181/617bf85cbf8e1716.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye: o masz co znow za psiak :razz::razz:.....czy bedziecie walczyć o Bobisia ??[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A taki duży psiak, biedaczek chudy zakołtuniony ale juz poradzilismy z izą, interwencja przebiegła pomyslnie, jak bedą fotki to zdam konkretniejsza relacje:razz:[/B][/COLOR] [quote name='gops']mialy byc foteczki :eviltong: czekamy :mad: :diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Juz chwila moment:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']No taki duzy piesek, ktory w kojcu siedzi, pozniej dam fotki i opisze[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dokładnie, Iza jak mozesz to wrzuc jego foteczki[/B][/COLOR]
  5. [quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue]Chore kolano... A musi z Minią schodzić z III piętra... :-( Na szczęście mama jest twarda i na razie jakoś sobie radzi. Za nic nie oddałaby Mini do schroniska. W grę wchodzi tylko nowy, dobry domek.[/COLOR][/I][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No to zycze zdrowka dla mamusi, napisz gdzie Mania ma ogloszenia to porobie tam gdzie ich nie ma:razz: [/B][/COLOR]
  6. [quote name='madziorna'][B][I][COLOR=RoyalBlue]Maleńka czuje się znakomicie... niestety, ale moja mama coraz gorzej... :placz:[/COLOR][/I][/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A co sie dzieje z Twoją mamusia?:-([/B][/COLOR]
  7. [COLOR=DarkOrange][B]Mińcia ma cały czas u mnie ogłoszenia na kupsprzedaj.pl, mojpupi.pl suwalki.info bialystokonline.pl a Jak tam maleńka sie czuje??[/B][/COLOR]
  8. :placz:[COLOR=DarkOrange][B]:placz: Ona wygląda jak moja Vega:placz: Lubi inne psy? [/B][/COLOR]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: bereczek A ja czekam na fotaska laptopa i fotki spacerkowe ;)bo chyba dziś będzie spacerek :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Bereczek Alu! Tak był spacerek ale z niezłą przygodą, fotki dam później, idziemy ratować z izą psa:razz: A co do prezentu to mamy tez nowy telewizor:evil_lol: [/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć kochanie :loveu::loveu: też czekam na foteczki prezentu ;) i psiaczków :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czesc skarbeczku:loveu: Damy fotki pod wieczór![/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam w ten brzydki niedzielny dzień :multi::multi::multi: buźka kochani :) :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko siostra!![/B][/COLOR]
  10. [quote name='Izabela124.']Jeszcze powiedza, ze my alkoholiczki:evil_lol::evil_lol: :drink1::knajpa::popcorn::drinking::cunao::beerchug::drinka:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Trudno , to bedziemy robić za dogomaniackie alkoholiczki:evil_lol:[/B][/COLOR]
  11. [quote name='Izabela124.']To masz jvszcze dluzesz:crazyeye:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Baa czasami na 2 strony :evil_lol:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='Izabela124.']To trza sie napic wirtulanie:smilecol::ylsuper::ylsuper::Cool!::Cool!::beerchug::laola::cunao::cunao::cunao::drinking::drinking::drinking:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No to popijawa!:evil_lol:[/B][/COLOR] :drink1::popcorn::beerchug::drinking::knajpa:
  13. [quote name='Izabela124.']Oj dzivkowac bardzo:loveu::multi::buzi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie ma za co to moja najkrótsza wersja życzeń:evil_lol: [/B][/COLOR]
  14. [quote name='gops']przybylismy ;) obejzelismy mniej wiecej polowe gdyz musiala bym przejzec kilka set stron :diabloti: piekne fotaski i piekne psiaki :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hihihi a co tam, preglądnij:evil_lol:\ Witamy Cię U NAS!:multi::multi::loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Witanko Gratuluje 300stronki:Rose::Rose::Rose::smilecol::bigcool::bigcool::Cool!::Cool!::BIG::laola::cunao::cunao:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witanko Iza!:multi: No to mamy dwie imprezy dzisiaj!:multi: u mnei 300stronka i Twoje imieninki:multi: Impra!!:multi:[/B][/COLOR] :laola::laola: :cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao:
  15. [quote name='gops']witamy i zapraszamy czesciej ;) bo jej nie karmie :diabloti: niewiem czemu ...kiedys pewnie przytyje :eviltong: juz do was lece :p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Uhehehe podam Cie do TOZ'u:evil_lol::evil_lol: ZApraszamy zapraszamy, my Was bedziemy odwiedzać!:multi:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Izabela124.'][CENTER][B]Dzis sa moje imieniny:p[/B][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Łaaaa Wszystkiego naj naj naj naj naj naj naj naj najlepszego!!!:loveu: Zdrowia szcześcia pomyślnośći, dużo smiechu i radości I spełnienia wszystkich marzeń Samych cudnych w życiu wrazeń!:cool3: Żeby Mamie przeszła złość na Bobika i zebyście zawsze byli razem Samych 6 w szkole i powodzenia na egzaminie hmm [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/401/55rr9.gif[/IMG][/URL] i standard: Willi z basenem, lamborgini, przystojnego i kasiastego męża co sie z tobą tą kasą podzieli:diabloti: No i to chyba wsio:evil_lol: No to toaściK :drink1::beerchug: I iiimprAa [/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]:cunao: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8731/babkago4.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  17. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko! Kella jest cuudniasta, ino czemu taka chudzinka?:razz: Bastuś pięknościowy:loveu: Zapraszamy do nas!:multi:[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]Ino cemu to dziecię tak rozpacza?:crazyeye:[/B][/COLOR] [url]http://images27.fotosik.pl/176/f0688a30863ad21a.jpg[/url]
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Witanko!:multi: Fajne te fotki z baskami:razz: Ino jakiś bulków nie znacie?:evil_lol: Tak tu fajnie, i wesoło z tymi Baskami:cool3: Pozdro:razz:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images33.fotosik.pl/180/00ad75daea4b9e9a.jpg[/url] - " Klocek, bierz Magde!:diabloti:" Cze Madzia..........:razz: Byłam, foty widziałam, Ładne bo Adaś nie dotykał aparatu:evil_lol:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Iza to jak z tym spacerem> Mam byc o 12 na wileczej?:razz:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='baffi2']ee to co ja będę taki kawał drogi po lodzika jechać...:cool1: :evil_lol: [SIZE=1]a moze się załapię na piwko[/SIZE]:diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]napewno, malagos tak tylko mowi:evil_lol:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=DarkOrange][B]HEj Iza!! Sluchaj ja dzisiaj nie bede mogla isc na spacer, wlasnie wyjezdzam do miasta, ale pacco z rafalem powinni punktualnie o 12 pojawic sie na wilczej. Buziaki![/B][/COLOR]
  24. [COLOR=DarkOrange][B]A ja mam: Suke rasy Amstaff 1 sztuke Psiaka rasy Koondelek - 1 sztuka młoszą siostre i straszego brata:razz:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...