-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='Izabela124.']emi o ktorej jutro idziemy do oskara?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Iza ale jedno pytanko, czy ty masz juz jakas kase wplacona? Bo juto go napewno nie ostrzyzemy ani nie wykapiemy za nimno jest na to, po piwrwsze trzeba go odrobaczyc i kupic mu jakies witaminy, jezeli masz juz jakas wplacona kase to najpier bedzie trzeba przejsc sie do weta po tabletki odrobaczajace i do zoologicznego po jakies tanie witaminki;) a wykapiemy go i ostrzyzemy jak bedzie cieplej bo teraz to on bez siersci zamarznie:shake: mozna isc o 9 rano:cool1: [/B][/COLOR]
-
[quote name='Selket']Dzien doberek..:D Lecę zrobić foteczki, to wpadałam na króciutko ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wracaj do nas szybko!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]HellO Świąteczne leniuszki[/FONT][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czesć nieleniuszku:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć Wam :multi::multi::loveu::loveu: żeby tradycji stało się zadość to ja mam sikawkę... [IMG]http://www.desktopsmiley.com/dl/32003799/f/75146808.gif[/IMG] NIE UCIEKAJCIE, NIE BÓJCIE SIĘ !!! :diabloti::diabloti::diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]łaaa w nogi!!:scared:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Gaduły:multi: Justyś - współczuwam przeżycia, ja kiedys tez tak z Vega mialam, bullowate maja to do siebie ze nie lubią psów wiec trzeba socjalizować, Vega juz sie nauczyla. Selket- fajnie że i Ci sie podoba szablon:multi: Gops - cześć gaduło , u nas poranek mija fajnie i spokojnie a jak u Was?:cool3:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']Czyli narazie 60zl:multi: u mnie z bazarku tez 5zl bedzie, czyli 65zl:multi::multi: Na kapiel i strzyzenie chyba wystarczy, jutro wystawie jeszcze jeden bazarek:razz: Wiesz co Iza ja mam taki pomysl, najpierw trzeba go odrobaczyc i najwyzej w weekend po swietach isc go wykapac i ostrzyc, i zadbac o to zeby mial duzo siana w budzie bo bedzie prawie lysy jak go ostrzyzemy , musi miec duzo siana zeby nei zamarznąć:shake:
-
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://images33.fotosik.pl/190/ad72973af17f2e57.jpg[/url] Łaaa piękne foto języczkowe:loveu: Hej Iza!:multi:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko Alu!!:loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='MaStaCh_'][CENTER][COLOR=teal][B]koChanie Do usług .. WystarCzy popRosiĆ a poMoge :D [/B][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=teal][B]JaK juŻ goŚcie pÓjdĄ i ZdąŻycie PospRzątać to WejdŹ na GG-y umÓwimy Sie :D[/B][/COLOR][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ok to jak sobie rodzinka pojedzie to wpadniesz:)[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']kochanie ile sie tu dzieje nie nadarzam czytac;):evil_lol::evil_lol::evil_lol:fuks mi zrobil wczoraj taki nr ze glowa mala myslalam ze go zamorduje:shake:kaganiec mi na gwalt potrzebny a przy tym sie strasznie wystraszylam bo nigdy nie zachowywal sie tak.:placz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Jejku a co on takiego zrobil? Mam zbedny kaganiec, jak chcesz moge sfocic[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]super że sunia taka grzeczniutka i trzymam kciuki żeby jej braciszek też się szybciutko przyzwyczaił :) rozkoszne z nich maluchy :loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]rozkoszne ale w takim razie czemu nikt ich nie chce?:placz:[/B] [/COLOR]
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
emdziolek replied to Selket's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Jakie piekne Fotki! Jaki Gonzik piekny!:loveu: Witanko w świateczny poranek:multi:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Dzieńdoberek!!:multi: Witamy sie w świateczny poranek:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='MaStaCh_'][CENTER] [SIZE=3][COLOR=green][B]No to super ze LunCia sie przyzwyczaiŁa :D[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=green][B]Jeszcze DZień może Dwa i gRek też sie PrzyzwyczaI :D [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=green][B]Emi Z ciebiĘ jest Wspaniała mamuśka ZastĘpcza :D[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Grek jest juz u swojej mamusi;);) Dzieki ze wczoraj ze mna poszedles, zamarzlabym bez Ciebie:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Zostawić Was na chwilkę...I tyle nagadane!!!!!!I to jeszcze o czym??? Bezwstydnicy!!! ;) ;) ;) ;) A tak w ogóle to dzien dobry Wszystkim w śwąteczny poranek:D A foteczki cudne :loveu: Śpiąca Lunka super i te minki :loveu: Nie mogę porpstu się napatrzeć :loveu: :loveu: Oooo....braciszkow na pewno przejdzie...A jak nie to gumowy młoteczek ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To ONI:evil_lol: To ONI są zboczeni ja nie:evil_lol::diabloti: Lunka sobie smacznie kima, pozniej porobie jej z VEgą fotaski:cool3:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Czesc Dziewczyn!! Dziekujemy za zyczenia i Wam takze wszystkiego co naj naj najlepsze:loveu: Luncia to dziecko - anioł:loveu: Spi ze mna cala noc, wtulona jak w mamusie, obudzila sie raz na siusiu, robi na gazetki, i pozniej znowu spac. niestety jej braciszek to straszna beksa i spac mi nei dal:-([/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]widzę ze z Vegi bardzo troskliwa starsza koleżanka :) :loveu: [URL]http://images30.fotosik.pl/181/2a4a80027b67f07d.jpg[/URL] jaka mina :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]bardzo troskliwa Vegusia jest. Grek wrocil, dziecko ma alergie na siersc, wiec chwilowo jest u mnie. Luna z bratem:[/B][/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/189/5900439768502382.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='MaStaCh_'][CENTER][SIZE=3][COLOR=green][B]ohM..DzieMkuje :P [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=green][B]I kto Tu ma włochate myśli ... [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=green][B]CZworokąciki i wogÓle :P xDD[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]TY!!:turn-l::turn-l:[/B][/COLOR]