-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]łojoj ale piesio :roll::roll::roll: [COLOR=DarkOrange]Piesio bedzie piekny po kapieli i strzyzeniu:loveu:[/COLOR] a jaką przygłupią ma właścicielkę :mad::mad::mad: [COLOR=DarkOrange]No niezbyt ona mądra:roll:[/COLOR] trzymam kciuki żeby z pieskiem się wszystko udało Witam Was :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witamy Cię siostro!:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='gops']o kurcze ...co za wlascielka...szkoda psa..:roll: mam nadzieje ze uda sie wam pomoc jakos tej psinie :roll:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Tez mamy taką nadzieje, szkoda psiaka:( Witanko!!:multi:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Niom dobrze jest miec z dogo kogos blisko, teraz Iza bardzo mi pomogla, nie wiem czy sama bym jakos to zalatwila z ta baba bo darla sie na poczatku na nas i tak mi cisnienie podniosla ze myslalam ze jej oczy wydrapie:angryy: wiecie co powiedziala? Ze jak pies siedzi we wlasnych odchodach 3 miesiace to nic sie nei dzieje, bo ostatnio mial sprzatane w styczniu i uwarzala ze to jest wporzadku ale ok pozniej troche wyluzowala i przyznala ze nie najlepiej to wyglada, obiecala ze posprzata a my pomozemy im finansowo z kastracja, kapiela i strzyzeneim psa bo ta pani nie ma dochodow zadnych wiec nie mialaby za co sie tym psem zajac. Podsumowujac potrzebujemy kasy.:roll:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]O matko na tym zdjeciu z kajtusiem wyszłam jak przepita:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Mmm ślicznościowe fotki:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko kochanie, byłam i widziałam fotki latajacej Saruni:loveu:[/B][/COLOR]
-
Mała Biała z napędem na cztery łapy i Kłapouchy...
emdziolek replied to WinterGirl's topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko!:multi:[/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
emdziolek replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko Basiu, widziałam fotaski, wsiego dobrego dla Zuzanki!:loveu:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko Dziewczeta z Sajdunią!:loveu:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko Justyś!!:loveu: Daj jakieś fotki nareszcie:multi:[/B][/COLOR]
-
T&F&P czyli najlepsi przyjaciele na pochmurne dni
emdziolek replied to Martinee's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko!!:loveu: [url]http://fotozrzut.pl/zdjecia/d6c1c6bfe4.jpg[/url] Jaka łapcia:loveu: [/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]No gdzie te fotki?:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='MaStaCh_'][CENTER][SIZE=3][COLOR=green][B]Fotki Udane :D By MastaCh_ [/B][/COLOR][/SIZE] :diabloti::diabloti::diabloti: [COLOR=DarkOrange][B]A już bys chciał twoich było kilka:evil_lol: I jedna najłaniejsza zatytułowana a kuku:evil_lol: Ale wiekszosc moich:eviltong:[/B][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=green][B]PoMoC TeŻ PoraDna :D [/B][/COLOR][/SIZE] :cool3::p:cool3: [SIZE=3][COLOR=green][B]Oby Tak daLej :D[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#008000]KoCham :*:loveu:[/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja ciebie teć kocham. No a pomoc dla psiaka sie przydała:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']A juz niv masz wivcej fotek ze spacerku?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Mam ale nei zdążyłam zgrać bo aparat padł:P reszte dam wieczorem:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]KOsteczkowa Vega: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/1430/clipboard01anc3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/3100/sl272554cg2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8421/sl272557ky1.jpg[/IMG][/URL] I kajtuś kosteczke kończący:evil_lol:[/B][/COLOR] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/620/sl272541rn9.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=DarkOrange][B][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/7501/clipboard23oa1.jpg[/IMG][/URL] Bobisie:loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/2982/clipboard24xw4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/8034/clipboard25fg3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/1882/clipboard26eu9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/920/clipboard27wt6.jpg[/IMG][/URL] Zaraz dam kosteczkowe fotki Vegi i Kajtka:multi:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']Ale sliczne fotki mojej bvstyjki, dzieki kochana[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Nie ma za co:loveu: A tak wogóle to wsiem ludziom ogłaszam że dzisiaj z Izą i moim boyem pomoglismy psiakowi:evil_lol: Wiecej szczegółów niebawem:cool3:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']Ale fajna fotke ty albo rafal zrobiliscie, bombowa[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]haha dla Bobika akurat ja robiłam fotencje:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Bobik i zawrotna szybkość:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/2982/clipboard24xw4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/8034/clipboard25fg3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/1882/clipboard26eu9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img366.imageshack.us/img366/920/clipboard27wt6.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9932/clipboard17br4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/8946/clipboard18to6.jpg[/IMG][/URL] Bobiś:loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/3/clipboard20ky7.jpg[/IMG][/URL] A tutaj zaprzeczamy że bobiś jest śpaślaczkiem, jest poprostu hmm równy :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/919/clipboard21wk4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img264.imageshack.us/img264/8943/clipboard22ef7.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Bobiś:loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/3/clipboard20ky7.jpg[/IMG][/URL] A tutaj zaprzeczamy że bobiś jest śpaślaczkiem, jest poprostu hmm równy :loveu: [/B][/COLOR][URL="http://imageshack.us"][COLOR=DarkOrange][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/919/clipboar[/URL][/COLOR][/URL][URL="http://imageshack.us/"]d21wk4.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Izabela124.']No juz kilka fotek mi sie wgralo:p[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Mi tez, ale jednak poszłam na imageszita:evil_lol: Te fotki na którychjest Bobiś to Ci wkleje tutaj:razz: [/B][/COLOR]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/636/clipboard11zf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/5994/clipboard12wv5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4657/clipboard14tp4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/3796/clipboard15vx6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3386/clipboard16ik0.jpg[/IMG][/URL]