-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/262/be02857ae8466740.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/262/d74dc4c1604ef8e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/217/51711c7d551bd64d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/217/9139b9c54eda655a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/262/346a1b8986cbe097.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/218/7581ad542117eae0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/262/830dd4826d514439.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/218/a8b18d07ae19b8d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/218/944180ee0560407e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/262/6093d197a5ce6b19.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Izaaa!:multi: Witaj u nas!:multi: Na szczęście Lunka jej tam mocno nei uszkodziła, poprostu jedna zyłka jej pękła, dostała kropelki i juz ani śladu, za to jaka zmęczona:crazyeye: SZOK:evil_lol: A wiesz jak ona za Luną jęczała jak zobaczyla ze ona juz sobie idzie?:cool1::eviltong: Miło mi było Cię poznać:loveu: Teraz eleborat: Jak juz wiadomo pojechałyśmyt z Izą i Eweliną na spacerek z Agatką i Izą:loveu: Na początku miałysmy neizły ubaw u nas na stacji bo stali ci "straznicy" co Ize spisali to sie z nich pośmiałysmy:evil_lol: Droga do Agaty: Było super, na początku Vega troche nei wiedziała co sie dzieje i co to za dziwny pojazd ale później sobie leżała. Był super pan konduktor co pozwolił jej siedziec bez kagańca i czule do niej mówił i ja głaskał i sie z naś śmiał jak my o psach gadaliśmy:evil_lol: U AGATKI: Na początku Vega pokazywała różki na Sare. Agacia myślała że Vega chyba Sarcie zje. PRzyjechała Iza i Vega na Lune nawet nei zwracała uwagi. Jak już je spuściliśmy nastała miłość między Sarą a Vegą. Mówie wam - takich wariatek jeszcze nei widziałam:evil_lol: Darły razem przez te łąki , ledwo na zakrętach wyrabiały. Później przyłaczyła sie Luna i nawet Bobiś sie bawił:cool3::cool3: Po ok godzinie Vega próbowała zdominować Lune ale jej sie to nie udało bo Luna ją przygniotła do ziemi i zrobiła jej małe kuku na oczku ale już ni widu ni słychu:cool1: Następnym razem Vega bedzie wiedziała zeby z większymi psami nei zadzierać:diabloti: Spacer był super, psy sie wybiegały za wszystkie czasy, Vega cały czas śpi, jak doszła do domu to na klatce juz mi sie położyć chciała:evil_lol: Droga powrotna była super, poznałam drugie oblicze Izy ale Ciiiii nic nie mówie:evil_lol::evil_lol: JESZCZE RAZ DZIEKI WIELKIE ZA SUPER SPACER!:loveu: Kochanie miło mi było i Cię poznać:loveu: Zara dom foty:razz:[/B] [/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]KOCHANIE!! Dziękuje za superowy spacerek!:multi:Jak super że Sara z Vega sie polubiły:loveu:Dwie wariatki:evil_lol: Zaraz da, foty:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]powiadasz :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To kiedy idziemy na te lody??:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='justysiek']Czesc chorowitku:loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć chorowitku:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Cześć emdziolkowa ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześć Selkeciku, piękny kam avatarek:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Do jutra Kochanie :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześc dzisiaj Agatko mła!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Cześć koteczku, dzięki za super spacerek[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Iza aniołku:loveu::diabloti: To my dziękujemy WAM WSZYSTKIM:multi: Zara napisze eleborata:diabloti: [/B][/COLOR]
-
Agatko do zobaczenia jutro na spacerku!:multi: Biore Vegusławe:evil_lol:
-
PiĘkny Bialutki KudŁaty Szczeniaczek-sunia MA DOM!
emdziolek replied to kometa's topic in Już w nowym domu
Woow jaka piękna:loveu::loveu: Skąd sunia jest? -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
emdziolek replied to Selket's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=darkorange]Witanko Selkeciku z gonzikiem:loveu::multi:[/COLOR][/B] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
emdziolek replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=darkorange]Mati a ja myślałam ze ty masz psa a nie zająca:evil_lol:[/COLOR][/B] [URL="http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_1591.jpg"][B][COLOR=darkorange]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_1591.jpg[/COLOR][/B][/URL] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Witaski:multi:[/COLOR][/B] -
[B][COLOR=darkorange].................. Ja tu byłam:razz:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Beatko:diabloti:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff8c00]I...[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]......[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]........[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff8c00]...........[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=#ff8c00]Jeszcze tu wróce:diabloti::razz:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=darkorange]Bry wieczorek:multi:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR=darkorange]Witańsko!:multi:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Ale piękny sznupek!:loveu:[/COLOR][/B] [B][/B] [B][COLOR=darkorange]Buziaki i zapraszamy do nas:multi:[/COLOR][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65766[/URL]
-
:oops::oops::oops: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/57/sl276820awk4.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange][B] Jak..?:oops:[/B][/COLOR]
-
MA DOM Kraków szczeniak biały terierkowaty po wylewie swej pani
emdziolek replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]jeeeeeeeeeejku jakie bialutkie cudo, on wygląda jak moja tymczasowa Lunka:loveu:[/B][/COLOR] -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]......................witka chorowitka:razz::razz::razz: a z tymi kleszczorami to sie nie boj............swego czasu dawno dawno temu wyjęłam z siebie 26 kleszczy i żyję:multi:....................jeszcze:diabloti: byłam wtedy tylko na jagodach:eviltong: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Witka zdrowitka!:multi:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Ja juz w tym roku z 10 miałam:evil_lol: Czyli Cie nei pobije:eviltong: i zyje!:multi::multi: tylko grypa ta mnie dobija:mad:[/B][/COLOR]
-
[quote name='justysiek']oj biedo, zam ten bol:shake:ale dorze bedzie zobaczysz:loveu::loveu::loveu:buzkiii[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzieki kochanie:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Zdrówka zyczę;) Daj fotaski:cool3:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki Iza:razz: Dam foty troche później:razz: [/B][/COLOR] [quote name='Selket']Cześć zagrypiona :calus:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Cześc mły Selkeciku:loveu: Doszła kasa wczoraj wieczorkiem, wysle w poniedziałek słoniki;);)[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Zdrówka kochanie!!!!! :calus: [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki skarbie:loveu::loveu:[/B][/COLOR] Czytałam elaborat- ale sie uśmiałam :lol: [URL]http://images34.fotosik.pl/256/e9bd99b38d910d03.jpg[/URL] jakie słodziuteńkie :loveu::diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]To takie słodziutkie to ma niezłe szpilki i mam ręce pocharatane:diabloti:[/B][/COLOR]
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
emdziolek replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Emdziolku, widziałam Twoje pw i nawet na nie odpisałam. Tłumaczyłam się w niej dlaczego takie opóźnienie. Przesyłka została wysłana pod koniec zeszłego tygodnia.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Nie dostałam Twojego PW a skrzynki nie mam zapełnionej:roll: No dobrze poczekam jeszcze do poniedziałku....:roll:[/B][/COLOR] -
CLEO w niemczech, szczeniaczki w domkach- DZIĘKUJEMY ZA POMOC!
emdziolek replied to emdziolek's topic in Już w nowym domu
[B]Zobaczcie jak Rubi jest podobna do Cleo -----IDENTYCZNA:loveu:---------[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39044[/url]