Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Bylysmy z Ulka dzis zobaczyc sunie, to co zobaczylysmy jest przerazajace. Dzis sunie odpchlilismy zostawilysmy rowniez tabletki na odrobaczenie ale w sobote trzeba ja pokazac u weta. Sunia jest naprawde chuda jest to szkielecik z lebkiem rotka. Ale moze Jeyp jeszcze nam tu cos dopisze i Ulka takze.
  2. Po przegryzieniu kabla do laczy internetu wpadlam juz na pomysl ze na pietro sunia nie ma dostepu, schody zastawione krzeslami w nocy i w dzien jak wychodze. No i jak na razie mamy spokoj.
  3. Kostus to pies bardzo pragnacy zyc, ale jego wiaze sie z duzymi kosztami, pomozcie prosze w leczeniu Kostusia.
  4. Czekamy na jakies wiadomosci dogo juz dziala.
  5. Jak to ktory?, mowilam ci jak bylas u mnie ze ta dziewczynka ktora ma psa na wozku jej ojciec pijak przyniosl do domu szczeniaka a mieszkaja w jednopokojowym mieszkaniu. Tez obiecalam ze w srode zajrzymy. Jak to znow w ta srode wyrobic z czasem, do tego jeszcze sterylka Giny.
  6. Na tym nie koniec wiecie przeciez ze jest jeszcze jeden szczeniak do adopcji na szczescie nikt go nie wyrzuci, co nie zwalnia nas z obowiazku szukania mu domu docelowego.
  7. Podobno dorixx miala kupic ten spray, poczekamy na relacje dorixx. A tak naprawde ja sie juz odzwyczailam sie od tego ze pies cos niszczy i trzeba przed nim, chowac wszystki co jest mozliwe. Moj psiur naprawde jak skonczyl rok to juz nic nie niszczyl to samo z Megi ktora jest u mnie na DT juz od kwietnia, wogole nieduze szkody narobila a teraz juz jest tez spokojna. Zobaczymy bo tego buta jej zostawilam a ten kabel tez moze sobie juz gryzsc reszte do woli, oby tylko nie znalazla czegos nowego.
  8. Ulka ty nie zapominaj ze te szkody powstaly w nocy, albo nad ranem po poludniu odkrylam ze kabel od widea tez jest przegryziony, a koopy i siku to tylko w domu robi i nie mow mi ze sie kreci i pokazuje tylko ja nie zauwazam, bo chyba drzwi wyjsciowe sa na dole a nie na pietrze lub na polpietrze, dla mnie ona jest o wiele trudniejsza od Megi, Megi w porownaniu z nia to skarb.
  9. jest jeszcze jeden pies podobno pobity w lecznicy i tez czeka na nas ale szczegoly zna Ewa.
  10. Jeyp do zobaczenia jutro. Przylaczam sie do gratulacji jestes naj....:lol::loveu: Sunia jest naprawde niczego sobie i napewno jak nie swojego wlasciela, to nowego znajdzie.
  11. Moze byc na zime lepianka a latem pod drzewem, co nie fajnie by bylo.:cool3:
  12. bea ty nie badz taka dowcipna, takie nieposluchane psiury tylko w klatkach powinny byc zamkniete jak malpy.
  13. To przeprowadzaj sie w te pedy do swojego domu i z duuuuzym odrodem.
  14. Gonitwa ale nie ten watek to jest watek Koffi ktora juz ma domek, chodzi o watek do ktorego link podala Ulka.
  15. Ratunku oby te psy znalazly domy bo juz nastepne trzy od wczoraj w kolejce czekaja.
  16. Potrzebna klataka dla Shiry vel Strzygi, dzis zalatwila mi buty kozaczki prawie nowe. Ta rozzuchwalona bestyjka pojdzie chyba dzis spowrotem do garazu jak jej za dobrze w domu. O koopie juz nie wspomne mimo ze jeszcze o polnocy na dworze byla.
  17. Tylko ten opiekun musi byc tak warozumialy do suni jak ty.:cool3:
  18. bea to ja wam zazdroszcze bo ja tak nienawidze zimy a ta macocha zbliza sie szybkimi krokami. Ale jeszcze slowo o Shirce ona przezzemnie od dzis Strzyga jest nazwana, tak sie juz rozzuchwalila ze nie tylko musi byc w tym pomieszczeniu gdzie ja jestem to na dodatek mojej Megi na wersalke nie wpuscila, biedna moja Megi na podlodze lezec musiala ale za to kolo panci.
  19. Tak wiec pies w gore i szukamy odpowiedzialnego czlowieka ktory bedzie psa potrafil doprowadzic do kondycji a przedewszystkim odchudzic.
  20. To nie z netem sa problemy tylko z serwrem dogomani chodzi jak ruski traktor, ja tez juz dzis ku...cy dostaje zreszta to juz jest trzeci dzien, kazda strona otwiera kilka minut i albo sie otworzy albo znika forum. Strata czasu ogromna trudno sie porozumiec nie wiadomo nawet czy PW dochodza. Mysle ze ciotki sie jutro spotkaja i cos ustala, ja zreszta tez jutro zobacze sie z Ewa.
  21. dziekujemy ci Dominiko za fotki, :loveu:a ty Kostusiu wracaj nam do zdrowia.:lol:
  22. Jaki on piekny, tylko ze sylwetka bardziej doga przypomina anizeli charta. Naprawde powinien trafic tylko do kogos kto zna sie na tej rasie.
  23. Ulka nie przejmuj sie przeciez Shirka nie jest glodna, juz ja wiem co jej smakuje, postaraj sie tylko o te witaminy dowiedziec gdzie sa bo chyba to jest wazniejsze.
  24. Ulka twoja karme lubi ta gotowana zas sucha woli moja, ta drobniutka jej nie podchodzi.
×
×
  • Create New...