Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Gimusia szkoda ze u twojej tymczasowej panci tyle psow bo mamy dla ciebie wspanialego kolege do zabawy ale niestety musi jechac do innego DT, a ty dziewczynko nasza koffana zdrowiej nam szybciutko bo musimy ci wspanialego domku szukac.
  2. Mam jak na razie pomyslna wiadomosc, lapki nie mogl sobie odmrozic bo panstwo jednak na noce wsadzali go do domu w surowym stanie ktory widac na fotach i dali mu tam panstwo stary dywan. A druga wiadomosc to ze jeszcze dzis o godzinie 12.00 zabieramy psa na DT.
  3. W sprawie suni rotki dzwonilam do Przelomu i rozmawialam z dzienniarka ktora napisla artykul o przywiazanej suni w lesie. Jestesmy umowieni z dziennikarka i w nastepnym wydaniu bedzie dalszy ciag o naszej suni. Dziennikarka ucieszyla sie z informacji o suni jak rowniez napisanie kilku slow prawdy o rasach groznych. Bedziemy staraly sie poprzez ta wlasnie gazete dotrzec do ludzi z informacjami o rasach groznych, w ten sposob chcemy obalic mit w jaki ciagle ludzie wierza. Moze tez w ten sposob sunia szybko znajdzie domek. Jeyp jako wybawicielke suni prosimy cie o nadanie imenia dla znajdy.
  4. Widze ze Ulka zapomniala napisac ze jutro odwozimy Shirke do domku docelowego. Trzymajcie wszyscy kciuki za nasza Shirke.
  5. Juz pisze priva do doddy z prosba o wrzucenie go na forum bullowatych.
  6. Bea tylko ze doba dla nas tez trwa 24 h, dalysmy ogloszenie do przelomu na razie bez echa. Sama widzisz bo obserwujesz nasze watki ze nie wiemy juz ktora bide ratowac, co dzien wyskakuja nowe problemy. To jest horror nie do ogarniecia a z zalozonymi rekami tez nie mozna spokojnie siedziec. mamy juz tez nagrane palety ale to wszystko trwa na ogarniecie tego potrzeba czasu, a tu jak wiesz wszystko potrzebne na wczoraj. Nie dajemy rady wiecej robic jak robimy. O zyciu prywatnym juz wogole nie wspomne.
  7. Wytrzymaj kochany pitbullku do jutra, co prawda nie wiele dla ciebie zalatwilam ale chociaz slome jutro juz bedziemy miec i nie tylko dla ciebie. Nasza kochana ciocia Monika podzieli sie z nami sloma a jak bedzie zamawiac nastepna partie to i dla nas zamowi. Pomozemy chociaz tym bidom ktore zobaczymy ze maja gole budy.
  8. Wogole zastanowimy sie czy babci cos dac bo ona sama nie wie czego tak naprawde chce a od Ewy wiemy ze tam z kazdego pokoju wychodzi jakas inna morda. Jeszcze to dokladnie najpierw sprawdzimy zanim podejmiemy decyzje.
  9. Konto jest poprawne chociaz jak jest dluzej otwarty post wskakuje tam pewien brak cyfr. Podaje jeszcze raz, mam nadzieje ze tym razem pozostanie bez zmian, ale tylko same cyfry poniewaz reszta jest bez zmian. 71 1050 1302 1000 0023 1315 6545
  10. Owszem jestesmy w stanie to zmienic, bo wiele ludzi jest chetnych do wspolpracy z nami ale skad my mamy brac te budy. Po jednej budzie ktora zdobywamy remontujemy i zawozimy gdzie widzimy ze jest choc odrobinka poprawienia losu psom, chetnie sie tego podejmujemy, nietety jest nas za malo, za malo mamy kasy za malo osob do robienia bud ocieplanych nie bardzo wiem do kogo uderzyc o slome a wszystkie te rzeczy potrzebne sa na wczoraj.
  11. Byla to jedyna mozliwosc na chwile obecna, mie ma i tak uniknal zabrania go do schroniska w Olkuszu. Blagamy o DT. Pomozcie, kazdy garaz, piwnica jest lepsza od otwartej budy.
  12. Moga miec problemy z netem, u Ewy komp padl a od Dominiki ktora rowniez jest na naszym watku i mieszka w Libizu wiem ze od dwoch dni nie ma netu.
  13. Bea najpierw podaj wage Miki a pozniej ci odpowiemy ile trzeba uzbierac kasy.
  14. Jestem przekonana ze juz teraz bedzie tylko lepiej. Najgorsze Gina ma juz za soba.
  15. Ulka pisz nam tu szybciutko jak sie czuje sunia czy juz dzis troszke lepiej?:roll:
  16. Coz w Polsce widac zmiany ale niestety nie w umyslach ludzi, nie w mentalnosci myslenia pod tym wzgledem to ciagle ciemnogrod.
  17. Ulka nie podawaj jej prosze tramalu, u nas co prawda nie ma lecznicy calodobowej ale jak potrzeba to ja mam jego telefon domowy to zrobie larum chocby w srodku nocy, a ty Ulka tez nie krepuj sie tylko dzwon jak bedzie trzeba do mnie. Jak z nim rozmawialam wczesniej na temat sterylek to on wlasnie mowil ze daje zastrzyk przeciwbolowy ktory dziala 24 h. Podajac jej tramal moze wlasnie ona po nim jest jeszcze bardziej oslabiona.
  18. Czekamy na nowe wiadomosci o Maxie, dzisiaj raczej nie bedzie mial ochoty na wloczegostwo.
  19. Jeyp a nastepnym razem postaramy sie tak zorganiazowac nasze spotkanie zebysmy mogly wreszcie i ciebie poznac, poniewaz juz cala twoja wspaniala rodzinke poznalysmy ktora tez sporo nam o twoich psich zainteresowniach powiedzala tylko ciagle z toba nie mialysmy okazji sie spotkac, ale to tez tylko dlatego ze cigle jakies nowe psy przybywaja a my nie mozemy z czasem wyrobic. Wytyczne leczenia przyjetej przez ciebie suni na DT juz dostalas od Ulki a ja powiem ci tylko tyle, jestesmy z ciebie dumni i mysle ze twoi rodzice tez. Powodzenia nasza mloda pani doktor weterynarz.
  20. Andzia dawaj tu fotke tego ktory tak zalatwil wersalke. Moja rada, trzeba nam powoli wyzbywac sie mebli i jak w Japomi na ziemi w kucki siedziec i na materacach spac.:lol::lol:
  21. Ulka nie ma sprawy tylko tak jak zesmy mowily Shirka musi isc do ciebie o 10.00 rano bo przyjezdza syn z Jeje daj znac jak dlugo moze byc Shirka u ciebie.
  22. Sek w tym ze ten wet jest troche tanszy ale od tego momentu nie bedziemy patrzec na kase juz zadnego psa od nas do kastracji nie dostanie ani do sterylizacji zadnej suki. Dobrze ze byla Ulka przy tym i to wszystko zobaczyla bo przynajmniej juz wiemy ze nalezy tego weta duzym lukiem omijac zwlaszcza jesli chodzi o sterylki i kastracje. Przepraszam za offa ale Ulka apel do ciebie wstawiaj szybko na nasza stronke jak rowniez zaloz watek pitbullowi z Trzebini juz sa o niego podejrzane telefony z Sosnowca. Tak chcialabym cos wymislic zeby go gdzies blizej umiescic. Ale co, moze ktos podpowie.
  23. Z wielka ulga przymiemy wasza pomoc, ale na dzien dzisiejszy nie wiemy jeszcze naprawde co oprocz podstawowych badan bedzie potrzebowac sunia. Na pewno na watku bedziemy o tym informowac.
  24. Trudno powiedziec czy to chodzi o tego samego psa, bo jakim cudem ona znalazla sie w Zagorzu, ale nawet jesli to ta sama to i tak nie znajdziemy osobe ktora ja tam przywiazala i nie zmienia to faktu ze to my musimy sie zajac losem psa.
  25. Dominika napisz nam cos o szczeniaczku i czy macie z Ewcia jakis domek na oku, bo jej ogloszenie ukarze sie dopiero w przyszlym tygodniu.
×
×
  • Create New...