-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Suczka rasy Rottweiler uratowana od śmierci-Już w nowym domu
Ada-jeje replied to Jade_Natalia's topic in Już w nowym domu
Mamy pecha a tak liczylysmy ze dzis przy niedzieli bedzemy wreszcie mialy okazje sie spotkac. Przykro nam ze znow tak sie stalo ale w przyszlym tygodniu wieziemy bude na Borowcowa do p. Ogurek moze wtedy nam sie uda. -
Chyba to jakis horror z ta Abi przeciez juz miala byc wydana 24 listopada a teraz znow czytam ze to jeszcze moze potrwac jakies 2 do trzech tygodni. W poniedzialek zadzwonie znow do UM i zapytam dlaczego to tak dlugo trwa.
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
No przeciez zyje a gdyby poczula pieszczoty pradu za pierwszym razem to chyba nie gryzla by po raz drugi, chociaz mam wrazenie ze jednak cos poczula bo kabel za kazdym razem byl tylko lekko przegryziony. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Bardzo mi brak tego kochanego niszczyciela ale na koniec i tak musiala jeszcze raz przegryzc nowy juz kabel do dekodera, skubana przeciez tam plynie prad 220 w dobrze ze nic jej sie nie stalo. -
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka a moze nie bedzie tak zle, Piotrek u ktorego jest nasz pitbull na DT powiedzial ze popyta wsrod kolegow o adopcje Giny. -
Poniewaz dogo wciaz fiksuje i trudno o podawanie na biezaco wiadomosci, dlatego musimy sie uzbroic w cierpliwosc. Bylysmy dzis z ciocia Ulka w DT, Ulka porobila foty ale trzeba poczekac az bedzie mogla wstawic. Bary jest wyjatkowo spokojnym psem jak na ta rase sama Ulka byla bardzo zdziwiona jego wspanialym zachowaniem. Gdyby nie to ze Mika ma cieczke trudno by bylo zauwazyc tego psa. I choc Bary jest kastratem to jednak czuje sunie i jest troche niespokojny zalecajac sie do suni bez przerwy. W nastepnym tygodniu Bary bedzie ogloszony do adopcji chociaz jeszcze przed adopcja pani bedzie kontaktowac sie z bylym wlascielem ktory bardzo przezywa rozstanie z pupilem, gdyby tylko mial mozliwosc ze ktos zaopiekuje sie psem chetnie zabralby go spowrotem do siebie.
-
podaje meila ada- [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] podziekuj doddy w naszam imieniu za pomoc jak rowniez w imnieniu bullka.
-
I na pewno Ulka dzis pozno wieczorem albo najpozniej jutro wstawi foty naszego kochanego pita z DT. Dzieki pani Beacie pies ma DT o jakim tylko marzyc mozna. Zostal przez nas odpchlony bo te pasozyty znajdowaly sie na jego ciele, zostawilysmy tez tabletki na odrobaczenie ktore zostana podane we wtorek a pozniej nasz Ulka pojedzie z Dominika psa wykapac i zostanie rowniez zrobiony termin kastracji, chyba juz w przyszlym tygodniu. Im szybciej tym lepiej. Pies jest wyjatkowo lagodny i przyjacielski jak kazdy bull ktory nie byl zle traktowany i nie byl cwiczony ani rowniez przyuczany do agresji. Do samochodu wskoczyl bez problemu czyli jazda samochodem nie jest mu obca. Oczywiscie wierzymy ze nasz bulek szybko swojego adoratora znajdzie.
-
Jeny dziekujemy za ogloszenie pita na innych forach. Dlaczego ja nie moge sie zalogowac na tych forach jaki popelniam blad. W drugim podanym przez ciebie linku jest osobnik ktory pyta o cene kastracji moze akurat chcialby nam dolozyc grosza do kastracji ja jednak nie moge tam odpisac ze kastracja naszego pita bedzie kosztowac okolo 120.zl.
-
Przybylo nam troche spraw ktore mam nadzieje uda sie nam zalatwic w przyszlym tygodniu od poniedzialku do srody. Ulka jak mozesz skontaktuj sie prosze z Malgosia i umow nas wstepnie na wtorek trzeba w koncu dziewczyne wciagnac. Dobrze by jednak bylo zeby dysponowala samochodem bo ja nie bede miala ale na benzyne moge dac pieniadze.
-
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Juz sciagnelam ale przydaloby sie zebys powiadomilaDominike moze ona by powiesila w Libiazu. -
Suczka rasy Rottweiler uratowana od śmierci-Już w nowym domu
Ada-jeje replied to Jade_Natalia's topic in Już w nowym domu
Jeyp jak widac na fotkach Zorka znalazla sie chyba w twoim pokoju. Czekamy do srody jak wyjdzie Przelom, myslimy ze po ukazaniu sie Zorki w tygodniku znajdzie swojego wlasciela. Dziekujemy za foty i za kontakt z nami. -
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka jestes genialna bywa tak ze dla dobra sprawy trzeba umiec wyjsc z opresji.[B] BRAWO UDALO SIE.:lol::lol:[/B] -
DT dogo juz dziala net tez juz dziala prosimy o info w sprawie kropek jak rowniez meila z fotkami prosze wyslac Ulce to moze kropki wstawic na stronce, zwlaszcza chodzi nam o psa na ktorego jest wystawione zrzeczenie wlasciela na rzecz naszej Fundacji. Poniewaz dbamy o dobre imie naszej Fundacji sprawa adopcji nie jest nam obojetna.
-
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Jak zwykle nikt jeszcze nie wypatrzyl szczeniaka, ale w koncu trafi na swego. Dzis tez wstapimy do niego po drodze zeby zapytac o ksiazeczke, i co w niej jest zapisane. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Niestety jak zwykle plany u nas zmieniaja sie blyskawicznie, panstwo juz sa powiadomieni ze nie bedziemy przed 15.00 bo najpierw musimy przewiezc pitbulla do Chelmka na DT. -
Wytrzymaj jeszcze troszeczke Abisiu.
-
2 psy - Zima na wsi. PSIAK W NOWYM DOMU a SUNIA DOSTAŁA NOWĄ BUDĘ!!!! :)
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Dzis tez jedziemy zabrac dwie budy ktore dostalysmy od nastepnej milosniczki zwierzat pani Basi, budy te zostana ocieplone doproeadzone do porzadku i dostarczone wlasnie jedna do tego miejsca z tego watku a druga do Luszowic chyba ze po drodze spotkamy jeszcze jedna bide ktora tez potrzebuje naszej pomocy.