Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Wiem ze to watek Konstancji ale chcialam sie zapytac co z lapka Chrobrego? :-o
  2. Ulka zdecyduj sama o ktorej chcesz zabrac Shirke na kolacje do siebie oraz na spacerek z Gina. Jak nie bedzie Shirka mogla zostac u ciebie na noc to musi zostac sama w garazu u mnie.:placz:
  3. Tym razem do Ewy dolaczyla Dominika, jak tak blskawicznie domki znajdowac beda to nam psow zabraknie.:lol::lol:
  4. Jak pani Beata ja przywiezie to dam ci znac telefonicznie, a reszte tez uzgodnimy na miejscu jak przyjdziesz po Shirke zeby zjadla u ciebie ta dobra kolacje.
  5. Shirka chyba ze wszystkich psow ma najwieksze powodzenie, nocka spedzona u Ulki, ranek tez pozniej troche u mnie w garazu teraz pojechala do ogrodu pobrykac z Iryskiem od pani Beaty i wieczorem znow wroci, nie ustalilysmy jeszcze z Ulka gdzie spedzi dzisiejsza noc po to zeby juz mogla doopke od jutra u mnie grzac, i spokojnie na domek docelowy czekac.
  6. Oby do jutra to wtedy jak tylko Shira i Megi nie beda skakaly sobie do gardel, to przez kilka dni Shirka moze byc u mnie a syn zabierze Jeje do siebie.
  7. Acha czyli to piesek i kastracja wchodzi w rachube a nie strylka, a to juz lepiej brzmi i nic na sile. W takim razie na nastepna adopcje pojdziecie razem z Ulka, a ta sobie narazie podarujemy wystarczy Dominiko ze sama spiszesz umowe adopcyjna ktora tez nie musi byc od razu podpisana bo rozumiem ze to sa twoi dobrzy znajomi.
  8. Ale ta ksiezniczka duza, tylko pozowac to one za bardzo nie chca, po pierwszym blysu lampy trudno juz uchwycic te kochane mordki. Najwazniejsze za ma duzy ogrod i kochajacych wlascieli.:loveu::lol::multi:
  9. To umow sie Ulka z Dominika na pierwsza wizyte i przekazesz Dominice palaczke, tak ze beda juz dwie osoby do zalatwiania adopcji, o Ewie nie wspominam bo to juz stara wiara.
  10. Albo sie nie rozumiemy albo chodzi nam o dwa rozne psy dawaj foty to bedzie wiadomo. Mowiac o nowej budzie mialam na mysli Trzebinie Siersze tam gdzie najpierw byla Hera.
  11. No przeciez u Filipa nie bylysmy nawet jeszcze z wizyta, az wstyd.
  12. Spusc troche z tonu ja wiem ze juz tylko osiemnascie, ty chyba ciagle jeszcze liczysz te ktore juz domki maja, a to przeciez minus dwa a chyba cos z kropkow tez do nas jedzie.
  13. Alez oczywiscie wstawiaj Ulka, tylko nie ma juz tych co zrobilas ostatanio jak bylysmy czyli w nowej budzie, co za pech.
  14. Czerwona obroza dla Megi ktora dostala w prezencie jest niestety za duza, ale przyda sie jeszcze innemu pieskowi. Ulka gdzie foty Tosi :roll:
  15. W koncu nie widzialy sie trzy godziny to teraz przez nastepne trzy musza to nadrobic.
  16. Acha to znaczy po tych trzech godzinach na dworze spedzonych razem z Shira dzisiaj zachowala sie poprawnie nic nie zniszczyla, a moze nie ma juz co niszczyc. :evil_lol:
  17. Najpierw trzeba upychac w ogloszeniach te co mamy, zeby zwolnic DT.
  18. Ewcia jesli nie masz tabletek na odrobaczenie to u mnie sa tylko ze ja narazie bez samochodu, musialabys sama podjechac.
  19. Shirka znow cala i szczesliwa poszla do domciu z ciocia Ulka, Ulka jutro przyjdz kilka minut przed wyjazdem moze udaloby sie mala do stada wprowadzic zeby nie musiala caly czas sama w garazu siedziec.
  20. Bestyjka jaki szczesliwy a do tego duzy jak jego pani a kocha byla mniam, mniam. Dziekujemy za fotki.:lol:
  21. Od strony weterynaryjnej opieke ma zapewniona a umowe to podeslij Dominice i ona przeciez tez moze ja spisac, a pozniej przy okazji podac tobie. Jeszcze moment i juz Dominika bedzie wszystko wiedziec na czym nasza praca polega. Niebisa zeslaly nam Dominike do pomocy i dziekujemy ci Dominiko za tak szybkieo znalezienie domku dla szczeniaczka.:multi::multi::multi:
  22. Mam na mysli nowe bazarki na ten cel, sama wiesz ze u ciebie z tymczasem coraz trudniej a gdyby byla jakas komorka z drzewa lub jakis garaz to zawsze mozna styropianem ocieplic i jakas bide wsadzic. Jest nastepny dlug u weta 90 zl.
  23. Kochane kropki i te blagajace oczy, na sczescie dzis juz nie musimy ich ogladac za kratami.:multi:
  24. Ja nie pisalam do Buni ale wiem ze kontaktowala sie z nia Ula.
  25. U nas tez jednostka wojskowa pusta i jest juz ktos kto bedzie sie dowiadywal czy by tam mozna cos uszczknac. Narazie zyjemy nadzieja.
×
×
  • Create New...