Jump to content
Dogomania

egradska

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by egradska

  1. badania Dinusia można zrobic w Goduli - rentgen klatki piersiowej 30-40 zł (w zależnosci od wielkosci ramy), ekg - 30 zł, usg serca 30 zł. Dobrze by było, żeby podczas badania była obecna osoba, która choć trochę obserwowała psa i umie odpowiedzieć na szereg pytań zwiazanych z jego zachowaniem itd. Mozna sie umowic telefonicznie na konkretna godzine, zeby nie czekać. Co Wy na to?
  2. znalazłam petycje w sprawie Krzyczek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9431144#post9431144[/url]
  3. petycja w sprawie Krzyczek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9431144#post9431144[/url]
  4. petycja w sprawie Krzyczek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9431144#post9431144[/url]
  5. piękny pies:loveu::loveu::loveu: teraz jeszcze tylko dom potrzebny
  6. sznupek do góry przy niedzieli
  7. Jakie fikuśne drobiazgi:loveu: Oj, Halbinko, jesteś nie do pobicia z tymi szczeniakami, przecież Lamia dopiero co wywędrowała w świat;)
  8. jaki piekny teraz Platfusik:loveu: domku, znajdz sie szybko, psiak już gotowy do adopcji
  9. podnosze sznupka, kolejne psie nieszczescie
  10. Odi:loveu: po domek, maluchu
  11. podnoszę bezdomniaczka u Agusi
  12. gorąco pozdrawiamy p. Edytke:loveu::loveu::loveu: musi koniecznie odpoczac, bo jednak przemęczenie robi swoje
  13. [quote name='mariee']nadal "00" informacji:shake:[/quote] właśnie:shake: minęło juz tyle czasu, odkąd Czakart wyruszył do nowego domu. Czy ktoś wie, jak psiak? Prosimy o wieści o ONeczku
  14. do góry, Odi:loveu: Osoby bezpośrednio zajmujące się pieskiem proszę o ustalenie, na czyje konto mają być wpłaty z bazarku;) nie będzie tego przesadnie dużo, ale zawsze coś:oops:
  15. tyle godzin bez wiadomości:shake: oby to znaczyło, że wszyscy odpoczywają po złych przeżyciach... Albiemu, ja Cie prosze, zmien ten tytuł, żeby nie był taką samospełniającą się przepowiednią
  16. my tez wierzymy w PSIEGO ANIOŁA:loveu: i czuwamy z dobrą energią, trzymając kciuki za Brajlusia
  17. do góry, Odi:loveu: po domek
  18. to znow wracamy z dobrą energią, całymi pokładami dobrej energii...
  19. niestety, takie też bywa życie:-( brutalne i niesprawiedliwe... trzymajcie się, to niczyja wina, po prostu przeznaczenie
  20. oj, Aguś, Aguś, widzę, ze na nudę to Ty narzekać nie mozesz:evil_lol: zastanawiam się, czemu Moriś tak długo leje w domu, może jest za bardzo rozbawiony i nie ma czasu na naukę?
  21. ale śmigają łobuzy:loveu: tylko ogony fruwają dokoła;)
×
×
  • Create New...