Jump to content
Dogomania

egradska

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by egradska

  1. Piękne są:loveu: gdyby to nasz Ramzio jeździł grzecznie w aucie:p:p
  2. Ciepła, optymizmu, radości:loveu: zdrowia, zdrowia, zdrowia:loveu: Dużo szczęścia, Kochani, niech los Wam się odwdzięczy za Wasze dobre serca:loveu:
  3. Jaka piękna fotorelacja:loveu::loveu::loveu: Łobuzy szczęsliwe na spacerku:loveu: Rozumiem, że odsypiają teraz i Właściciele mogą choć trochę odetchnąć;)
  4. jakie piękne zyczenia namalowałaś na tym stoku, Halbinko:loveu: nieśmiało się do nich dołączam;) A Tobie życzę zdrowia, optymizmu i miłosci:loveu:
  5. trzymamy nieustająco;) odpocznijcie, Kochani i zdrowiejcie jak najszybciej
  6. to znowu wysyłamy całą dobrą energię, spotęgowaną światecznie...
  7. Udanej Wigilii dla Cudownej Rodzinki Brajlusia, no i spokojnych, pogodnych, radosnych Świąt:tree1::tree1::tree1:
  8. Kochanej Halbince i Jej Pancernym życzymy cudownie relaksujących Świąt, spokojnych, pogodnych i ciepłych, a Tymczasikom - szybkiego przeniesienia sie do kochających domkow:tree1::tree1::tree1:
  9. Całą pekinkolubną Ekipę pozdrawiam przedświątecznie, życząc, by Swięta były pełne ciepła, spokoju i radosci, a czworonogom życzymy cudownych domków:tree1::tree1::tree1:
  10. Jaka piękna kartka świateczna:loveu::loveu::loveu: to może ode mnie Norwid pod choinkę: "Jest w moim kraju zwyczaj że w dzień wigilijny przy wzejściu gwiazdy pierwszej na niebie Ludzie gniazda wspólnego Łamią chleb biblijny Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie" Cudownych Świąt:tree1:
  11. Dobrej, spokojnej nocki:loveu: Dziękujemy za wiadomości:loveu: Odpocznijcie wszyscy:loveu:
  12. Na stronie fauny przepiękne życzenia od psiaków:loveu: No i zaproszenie do Silesii: "Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w sobotę i niedzielę w godz. od 14.00 do 19.00 w Silesia City Center w Katowicach. Można będzie tam adoptować psiaka, zakupić nasz kalendarz lub płytę CD z kolędami - będące cegiełkami na rzecz schroniska. Prosimy również wszystkich przyjaciół zwierząt o ufundowanie i dostarczenie upominków dla zwierzaków ze schroniska (karma, koce, miski, posłania, legowiska,obroże, zabawki, w schronisku przydadzą się również wszelkiego rodzaju środki czystości i środki dezynfekcyjne oraz sprzęt do sprzątania tj. miotły, szufle, wiadra, szczotki itp.). Upominki dla zwierząt można również dostarczać bezpośrednio do schroniska."
  13. P. Edytko, dziękujemy za wiadomości na dobranoc:loveu: Wiem, że były przykre komentarze niektórych użytkowników forum, ale najwyraźniej w każdej grupie ludzi ktoś taki się musi:diabloti: znaleźć i wyrazić swoje zdanie:diabloti: Mam natomiast skromną nadzieję, że skoro jako DOGOMANIA "wrobiliśmy Was" w Brajla;), to zrobimy też wszystko, by Wam pomóc w trudnych chwilach - wiem, że wiele osób wlaśnie tak myśli. Dziękujemy bardzo za wszystko, co robicie dla tego psiaka, te łzy wzruszenia lejące się przy okazji czytania tego wątku to przede wszytkim Wasza zasługa:loveu:
  14. Paros, dziękujemy pieknie:loveu:
  15. a ja nieśmiało ponawiam prośbę o nowe informacje o ON-eczku... Jak przebiegła kontrola? wszystko w porządku? Jak piesek sie sprawuje?
  16. Na owczarku Peter napisał: Edyta już jedzie z krwią dla Brajla , z Mikołowa , trzymam kciuki za Brajla .....
  17. nie wiem, co napisać:-( zycie bywa niesprawiedliwe do bólu:-( przesyłam całą dobrą energię dla psiaka
  18. cieszę się, Dziewczyny, że uratowałyście Sorbona i ON-eczka z chorą łapką:loveu: Prześlijcie trochę dobrej energii Brajlowi, bardzo jej teraz potrzebuje:-(
  19. Pozdrawiamy przedswiatecznie:) Czy ktoś może napisać, co nowego u psiaka? Był na kontroli? Będą nowe zdjęcia? Proooosimy;)
  20. jaki piękny ONek niańczy maluchy:loveu: Nasz Ram też chętnie niańczył tymczasowiczów, ale bardzo szybko weszły mu na głowę:evil_lol:
  21. Cieszę się bardzo, że sprawa Amiczki wyjaśniła się w taki sposób:) a swoją drogą - może idąc za ciosem rozwiązać kwestie bazarkowiczów z czarnej listy? Czy mi się wydaje, czy są znane ich dane personalne? A za Amiczkę trzymam kciuki, żeby już nigdy nie miała wątpliwosci, jak postępować:)
  22. Halbinko, będziesz w sobotę na spotkaniu w Zabrzu?
  23. joj, poproś o radę na weterynarii, np tu: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=525 biedny ONek
×
×
  • Create New...