-
Posts
4914 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by egradska
-
Malinka, owczareczka - szkieletorek, z bolesnym guzem, JUŻ W DOMKU!
egradska replied to egradska's topic in Już w nowym domu
Wiesci o Malince co prawda nie mam, ale moze ktos wpadnie na kiermasz dla owczarkow: http://www.dogomania.com/forum/topic/144080-swiateczny-kiermasz-owczarkowy-dla-skarpetowych-pociech-do-612-godz2000/ -
Musi. A przy okazji, na owczarkowy kiermasz zaprosze:) http://www.dogomania.com/forum/topic/144080-swiateczny-kiermasz-owczarkowy-dla-skarpetowych-pociech-do-612-godz2000/ Wpadniecie?
-
W imieniu naszych skarpetowych owczarkow serdecznie zapraszam na nasz swiateczny kiermasz: http://www.dogomania...o-612-godz2000/ Mamy niepowtarzalne owczarkowe kartki swiateczne 1. kartka czerwona plus koperta, KT 5 zl za sztuke 2. kartka niebieska plus koperta KT 5 zl za sztuke oraz choinki z makaronu i bombke z kaszy
-
W imieniu naszych skarpetowych owczarkow serdecznie zapraszam na nasz swiateczny kiermasz: http://www.dogomania.com/forum/topic/144080-swiateczny-kiermasz-owczarkowy-dla-skarpetowych-pociech-do-612-godz2000/ Mamy niepowtarzalne owczarkowe kartki swiateczne 1. kartka czerwona plus koperta, KT 5 zl za sztuke 2. kartka niebieska plus koperta KT 5 zl za sztuke oraz choinki z makaronu i bombke z kaszy
-
Szach bedzie w skarpetowym kalendarzu, moze ktos go wypatrzy...
-
Przeklejam tresc maila, wyslanego do wszystkich osob, ktore podeslaly foty do kalendarza, jakies 2 h temu: Kochani Przyjaciele Owczarkow J Dziekujemy pieknie za zainteresowanie akcja SKARPETOWY KALENDARZ i nadeslanie zdjec do niego. Metoda pracy zespolowej wybralismy zdjecia owczarkow, ktore uswietnia swoim wizerunkiem przyszloroczne dni, tygodnie i miesiace. Idea byla taka, by w kalendarzu znalazly sie pieski do adopcji (z nadzieja, ze moze dzieki kalendarzowi znajda dom), pieski adoptowane i te, ktore nigdy nie zaznaly traumy bezdomnosci. Niestety, nie wszystkie zdjecia, ktore do nas nadeslaliscie, moglismy wykorzystac w kalendarzu: z gory przepraszamy wszystkie nieowczarki, ktore oczywiscie tez bardzo kochamy, ale koncentrujemy sie na przedstawicielach rasy, ktora jest nam szczegolnie bliska, to dla nich i z nimi w roli glownej ma byc kalendarz. Zalozylismy tez, ze wybieramy pieski, ktore wciaz sa z nami, nie zapominajac oczywiscie o tych wspanialych, ktore wiernie nam towarzyszyly a teraz oczekuja na nas po drugiej stronie rzeczywistosci. Jest pomysl, by w przyszlym roku wlasnie taki wspomnieniowy kalendarz zrobic, wiec jesli dojdzie do jego realizacji, poprosimy o ponowne nadeslanie fotek. Tyle slowa wstepnego, teraz konkrety. Pierwszy Skarpetowy kalendarz bedzie w formie stojacej, rozmiar A5 (210 x 148 mm), spiety spiralka. Wygladac bedzie tak: http://dziewiecsilstudio.pl/owczarki/ Dokladna cene podamy w momencie sprzedazy, ale szacujemy, ze w granicach 20 zl plus koszt przesylki. Dochod ze sprzedazy ma wspomoc naszych podopiecznych, Nikusia i Aslana. Osoby, ktore nadeslaly fotki swoich pupilow, maja prawo pierwokupu kalendarza, stad tez prosba o zwrotnego maila, czy odlozyc dla Was kalendarz, czy nie. Bardzo chcialabym uniknac sytuacji, ze dla kogos zabraknie, wiec wole wiedziec, ile mozemy przeznaczyc do sprzedazy bezposredniej. Dziekujemy i pozdrawiamy! Kalendarze jutro beda w drukarni i jutro bede znac termin ich odbioru, zakladam, ze na poczatku grudnia beda gotowe do wysylki do zainteresowanych.
-
Bardzo mi przykro z powodu Tolka :candle: Dziuniek, Skarpeta jest z założenia dla owczarków, więc niestety, nie możemy wspomóc innych piesków, choć oczywiście życzymy im wszystkiego najlepszego. Tymczasem, proszę Was o wsparcie dla suni owczarkowatej z tego wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/143978-zag%C5%82odzona-21kg-w-ci%C4%85%C5%BCy-i-z-babeszj%C4%85-onka-z-rowu/?p=15899378 Na Kamę spadły niemal wszystkie nieszczęścia naraz i bardzo potrzebuje pomocy. Pomożemy? Oto panna:
-
Zagłodzona (21kg), w ciąży i z babeszją:(. Onka z rowu
egradska replied to beka's topic in Już w nowym domu
Zaraz zgłoszę dziewczynę do Skarpety. Trzymam kciuki za szczęśliwy powrót do zdrowia -
Karolino, trzymamy kciuki,żeby Brosiątko już niczego nie wywijało:) I spóźnione, ale szczere życzenia dla ślicznego :loveu: , ode mnie i mojego osobistego siedmioletniego dranioła
-
Borys-owczarek niemiecki w potrzebie-zbieramy deklaracje !!!
egradska replied to wolf122's topic in Już w nowym domu
Jestem u pieska. Ta osoba, która go podarowała tym paniom z opisu, powinna zostać poddana przymusowemu leczeniu. Mam nadzieję, że szkoleniowiec jest sprawdzony i nie ma pomysłu na pracę z psem metodami kliku/kliku Jacka Gałuszki. -
Ja też myślę o Nikusiu i już kombinuję kolejny kramik dla niego (z akcentami świątecznymi już). W dalszym ciągu uważam, że powinniśmy go porządnie przebadać, bo jeśli atakuje z bólu, to żaden trener tu nie pomoże. Wiem, kasa, kasa...ech, może się uda i na lekarza zebrać...
-
Zgłaszam się z info o piesku na prośbę wiewoiry, której się buntuje dogomania. Pozwolę sobie przekleić wiadomości o Tolusiu, które dotarły mi na komunikator: U Tola jest tak, od Ani z Fb dostał 2 tabletki trocoxilli, wysłała go aż z Niemiec, stan Tolka nie jest najgorszy, ale nie poprawia się, bo chłopak niestety się starzeje, w zimne i mokre dni Toluś ma się gorzej. Dexterka dba bardzo o niego, stara się, by w te gorsze dni Tolek przebywał w ciepłym boksie, ale Tolek bardzo tego nie lubi. Jak dotrze coś jeszcze, wkleję, o ile oczywiście i mnie dogo nie przestanie lubić. Pozdrawiam wszystkich kibicujących Tolusiowi, a samego psiaka proszę wygłaskać ode mnie (tu uśmiech w stronę Dexterki).
-
Jestem, z wyrzutem sumienia za poślizg w relacji i nadzieją, że mi wybaczycie. Od dramatycznych wydarzeń na Bałkanach związanych z powodzią minęło ponad 5 miesięcy. Właściwie dopiero w ub. tygodniu rozdysponowaliśmy resztę pieniędzy, jakie zostały z naszej zbiórki. Serbska część została wydana już wcześniej, za pośrednictwem portalu ZIVOTINJE.RS zakupiliśmy psie jedzonko, które trafiło między innymi do p. Vesny. Z p. Vesną jestem w kontakcie, pytałam ostatnio, ile psiaków z czasów powodzi wciąż pozostaje pod Jej opieką. Napisała mi, że kilka ma w dalszym ciągu, część wróciła do właścicieli, kilka znalazło nowe lokum. Chorwaccy wolontariusze ze stowarzyszenia Rina volonteri wespół z innymi organizacjami prozwierzęcymi w Chorwacji zebrali ilość jedzenia, która długi czas wystarczała na zabezpieczenie potrzeb psich i kocich powodzian. Ponieważ czas mijał, a mnie dręczyły wyrzuty sumienia, że nie wydaliśmy zgodnie z przeznaczeniem reszty środków tutaj zebranych, dopytałam, w którym innym miejscu naszą pomoc można by zrealizować. I tak dowiedziałam się o potrzebujących psiakach u Ivany Begović, która mieszka właściwie na granicy chorwacko-bośniackiej, która cały czas ratuje bezdomne zwierzaki,w czasie powodzi też . Karma od nas dotarła, a dwa dni po niej, kolejna fala zalała podwórko Ivany. Ta dzielna dziewczyna walczy o przetrwanie 54 dorosłych psów, a są i szczeniaki, potomstwo podrzuconych szczennych suczek. Info o samej Ivanie można zaczerpnąć z Jej profilu, same fotki są wystarczajaco wymowne: https://www.facebook.com/ibegovic1?ref=ts&fref=ts
-
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
egradska replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Już rok Kanisiątko kwitnie w nowym domku :) Pozdrawiamy całą jego Familię :loveu: -
Czekam na potwierdzenie dostarczenia karmy i zrobię jakieś podsumowanie całej akcji. "Troszkę" mi zeszło, ale to dlatego, ze Chorwaci długo mi powtarzali, że jedzonko jeszcze jest, więc czekałam cierpliwie na znak, ze zamówienie już potrzebne. Tym razem karma podróżuje do Ivany Begović z miejscowosci Dvor, przy granicy z BiH, za pośrednictwem sklepu internetowego PET CENTAR
-
Uratowana ze schroniska NIUNIA mieszka w swoim domku :)
egradska replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Ja też kibicuję suni :calus: Mam też nadzieję, że uda się ją wspomóc nie tylko wirtualnie. -
Malina, cudna historia na początek weekendu, w natłoku tych złych, przygnębiających jest jak zastrzyk energii do dalszej pracy. :klacz: Przyjaciele skarpetowi, prośbę mam. Otóż, po raz trzeci planujemy świąteczny kiermasz owczarkowy (z początkiem gdzieś za miesiąc) i w związku z tym proszę w różnych miejscach o możliwość przekazania na ten cel różnych drobiazgów, ze szczególnym upodobaniem nękając wszelako uzdolnionych rękodzielników. Gdybyście mieli w towarzystwie kogoś, do kogo można się uśmiechnąć w tym temacie, to bardzo poproszę :calus: Mogę na maila podesłać mini plakat, który rozsyłam :) Udanego weekendu wszystkim:)
-
Też zaglądam do chłopaka, z nadzieją, że jakaś poprawa jest
-
Cywil z Glinna w DS, Lira odeszła [*] ... śpij Maleńka :( :( :(
egradska replied to DONnka's topic in Już w nowym domu
Cyrylkowi to się naprawdę udało z tym domkiem :laugh2_2: