Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. To bardzo dobre wiadomości. Nikt nie dzwoni:shake:
  2. co za maleństwo!
  3. No to czekamy!
  4. do góry ślicznotko!
  5. Podniosę mojego ulubieńca!!!!!!!!!!!
  6. moje wyjazdy na wieś Łani, doprowadzają mnie do depresji. Tyle psich i kocich nieszczęść i jeszcze rodzina............:p
  7. Sunia jest w hotelu w Teresinie pod Sochaczewem, nie u Ronji.
  8. Sarenek jest podobny do Łani z mojego podpisu..........
  9. zapomniałam podziękować za ogłoszenia:lol:
  10. obawiam się, że to nie nastąpi tak prędko. Nie jest jorkiem ani buldożkiem czy ratlerkiem i to jeszcze młodym:shake:. Nie zdążyłam kotka się okociła.
  11. Dopiero udało mi się wejść na dogo. Ciociu elmiro chciałam się z Tobą umówić w sprawie wizyty z Łanią u weta. Widzę, że ciotki już to załatwiły. Dziś jadę o prawie dzikiego kociaka,bo jego los jest marny:shake:
  12. Toż to "Podkolanówka" !:lol:
  13. Popłakałam się ze śmiechu :lol:
  14. U takich wielkopsów to normalka. Mojego Atosika nikt nie lubi:mad:. A on taki kochany.
  15. Biedna mała! Dobrze, ze poszłyście z nią do lekarza.
  16. Ciociu elmiro! nie mogłam się do Ciebie dziś dodzwonić!
  17. Podnoszę Łańkę! łania prosi o ogłoszenia!
  18. W pierwszym poście jest nr konta. Byłyśmy dzis z Felą u Łani. Jest bardzo smutna. Na wołanie wychodziła na chwilkę i zaraz się z powrotem chowała do budy. Już schudła, je ale niewiele. Lubi głaskanie, przytulanie. Ładnie chodzi na smyczy i podaje łapę, żeby zwrócić na siebie uwagę.Zero agresji. Fela podawała jej smakołyki, Łania wchodziła z nimi do budy ale bez problemu można jej było je zabrać. Martwimy się trochę dlaczego jest taka smutna. Cały czas naszej wizyty przeleżała w budzie:shake:
×
×
  • Create New...