Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. przecież ja wiem, że maleństwa są cudowne!:lol:
  2. Jestem i ja. Szkoda maleńkiej.:shake:
  3. Te ostrowskie maleństwa, to tragedia:shake:
  4. Łania mówi dzień dobry. Ciotki są bez kasy z powodu małych chorowitych szczeniaków. Kto wesprze Łanię?
  5. podnoszę maluchy!
  6. Niestety u mnie tak się nie da :mad:
  7. Cudoooo! Prześliczna i ma radość w ślepkach
  8. Oj kogoś mi ona przypomina :roll:
  9. No to ciocia elmira "spadła na psy!":evil_lol:
  10. Ciotka auraa teraz nie żyje. Trzymajcie kciuki za moją córcię. W poniedziałek ma operację. Ja robię dobrą minę do złej gry a od 2 tygodni robimy badania itd.:-(
  11. niestety dom w Warszawie odpada. Starsze małżeństwo. Pani ma problemy z poruszaniem się, chyba nie wychodzi z domu. Nie dadzą rady chodzić z małą do lekarza ani po niej sprzątać. Mieli dwie suczki, które żyły u nich po kilkanaście lat, Pani płakała wspominając ostatnią sunieczkę. Dla nich ewentualnie starsza, zdrowa niewymagająca dużo ruchu sunieczka, która większość czasu spedza na posłaniu. karmią tym co sami jedzą.
  12. Ten tymczas czekał na mnie zanim Łanię zgarnęłam. Sama go sobie załatwiłam. Gdybym jej nie wzięła już byłoby po niej. Może ktoś chce śliczną białą koteczkę ?:roll:
  13. Umówiłam się jutro na 9.00 rano.
  14. Czy jeśli dom zgodzi się na sterylkę to sam ma pokryć koszty? Co ja mm powiedzieć? Czy sunia w obecnym stanie jest adopcyjna?
  15. tYLKO POWIEDZ MI GDZIE? Trzy psy na stałe i trzy koty w tym jeden na tymczasie:razz:
  16. Postaram się zrobić tę wizytę ale jeśli państwo mieszkają w bloku na 3 lub 4 piętrze a sunia nie sygnalizuje potrzeb, to może byc problem. Właściwie to nie wiem co powiedzieć o stanie suni a na pewno będą pytać.
  17. pokaż się malutki!
  18. Ona powinna codziennie wychodzić na spacery,powinna być głaskana, przytulana a tu nikt jej nie chce :-(
  19. Czy osoby, które to zrobiły zostaną ukarane? To one powinny ponieśc koszty leczenia! W ramach wyroku!Wiem, ze to co piszę jest bez sensu ale tak powinno być :mad: Śliczny maluch, znajdzie dom.
×
×
  • Create New...