Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Od razu pojechał do domku! Był najmniejszy i najchudszy. Ale łasił sie cudownie. Wyglądał tak samo jak braciszek.:lol:
  2. dzięki, te gluty nie wyglądaja fotogenicznie:cool3: Ja juz im umyłam oczy przed przed zdjęciami.
  3. Łaniu dobry wieczór ! Ja teraz walczę z kociakami.:cool3:
  4. [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1315/p1010514l.jpg[/IMG] Na zdjęciach nie widać jakie są chudziutkie:shake:
  5. Kociaki sa cudowne. Na widok człowieka włączają motorki i łasza sie do ręki. Niestety kichają, oczy maja zaropiałe i są bardzo chude ( zwłaszcza czarny Bambo). Dziś cały dzień przeleżały na swoim posłaniu a potem na fotelu.. Jutro pójdziemy do lekarza.[IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2162/p1010508c.jpg[/IMG] Bambo [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/8548/p1010509.jpg[/IMG] Majunia
  6. Moja kolejna wizyta na "kochanej" wsi, zakończyła się przywiezieniem do Warszawy trzech kocich bied. Ponieważ Kiciulka, której właściwie uratowałam życie szybko znalazła domek i miałam w jej sprawie dużo telefonów, postanowiłam pomóc koteczce podobnej do Kiciulki. Małą widziałam juz wcześniej, kiedy to w fatalnym stanie zabierała ją do Warszawy na leczenie znajoma. Niestety po tygodniu mała wróciła na wieś. Wlaściwie to znajoma miała mi podrzucić koteczkę do Warszawy ale na szczęście stało się inaczej. W trakcie wizyty potwierdziła sie wiadomośc, ze znajomy szuka czarnego kocurka i tym sposobem miałam zabrac dwa kotki. Kiedy jednak wieczorem zobaczyłam wtulone w siebie trzy maleństwa nie miałam sumienia zostawić żadnego. I nie żałuję. Ostatnia prognoza pogody utwierdziła mnie w przekonaniu że dobrze zrobiłam.[IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1621/p1010506.jpg[/IMG]
  7. śliczniutka. Jedyne wyjście to ogłoszenia.
  8. Najgorsze jest to, że nie sposób jej nie pokochać ale to dopiero widac w bezpośrednim kontakcie. Zdjęcia nie oddają jej uroku nawet w jednym procencie.
  9. straszna bieda :shake:
  10. To może ciocie elmirę wyadoptujemy? cechy charakteru super. Łagodna.lubi psy, koty itd :evil_lol:
  11. No właśnie!:oops: Wszystko jest ważniejsze......... Łania potrzebuje wsparcia
  12. Potrzebne ciotki od ogłoszeń!
  13. Zaglądnie i podniesie, tylko to może ...........
  14. ciotka była w Teresinie! Ta malutka jest wspaniała, pewnie wyrośnie z niej prawdziwa dogomaniaczka:loveu:. Psy to czują. A jak Łania?
  15. Bardzo utalentowana i baaaaardzo piękna:eviltong:
  16. Oj zginęła mi w tłumie ta Dusia :cool3:
  17. Przeciez nie mówimy, że pięknie śpiewa!:cool3:
  18. Coś dziś czułam przez skórę, za długo nic się nie działo :angryy:
  19. ciociu Ido. "Przemija uroda w nas............";)
×
×
  • Create New...