Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. podnoszę! Proszę o ogłoszenia!
  2. dostałam informację,że na działkach koło Kozienic koło miejscowości Ryczywół został porzucony ok. 10mc. owczarek . Psiak bardzo garnie się do ludzi, łasi się. Biegnie za samochodami. Dotychczas był dokarmiany przez działkowiczów, teraz pozostanie sam. Pan, który nim się opiekował wraca do Warszawy. Zrobił szczeniakowi budę i dopóki nie będzie mrozów co kilka dni będzie przyjeżdżał, żeby go dokarmiać. Pan nie moze zabrać go ze sobą do domu. Ma już sznaucera i z dwoma psami sobie nie poradzi. Nie jest juz młodym człowiekiem. Bardzo martwi się losem psiaka. Ja też. Będzie go ciągnęło do ludzi ale jedyna możliwośc dotarcia do zabudowan to przejście przez bardzo [COLOR=Red]ruchliwą trasę Warszawa-Radom.[/COLOR] Nie ma innej drogi:shake:Nie wiem co go czeka ? Najpewniej śmierć pod kołami. [COLOR=Red]Ratunku!!!!!!!!!!!!! [/COLOR] [COLOR=Teal][B]Namiary do ogłoszeń:adres mailowy podaję mój [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] tel.mój609677067 i tego pana 692529439 [/COLOR] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7731/owczareks.jpg[/IMG]
  3. Dzień dobry a właściwie dobry wieczór malutka!
  4. to nowina! Zrób zdjęcia!
  5. nie próbowałam. Ja na tej wersalce śpię!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. Bardzo pusto i cicho! Ile on ma lat?
  7. Nie wiem. Nie jest fotogeniczna. Potencjalnego chętnego na jakiegokolwiek psa, związać, uśpić, zawieść do hotelu a tam już ją pokocha. Nie może być inaczej:cool3:
  8. odrobaczenie zniosły dobrze. Chyba nowych sików nie było, nie wyczułam.:razz: One są bardzo za sobą, jeden bez drugiego bardzo miauczy. Jak wybawić smród z wersalki? To jest straszne:bigcry:
  9. [B]łania cały czas potrzebuje wsparcia finansowego na hotel![/B] Poker dziękuję za pamięć:lol:
  10. biedaku w górę!:shake:
  11. Nie wiem. Dziś odrobaczyłam maluchy ale wcześniej znalazłam na podłodze zwymiotowane robale. Nie mogłam ich wcześniej odrobaczyć bo były za słabe:shake:
  12. Masz dobre oko.:lol: Dlaczego ona jest tak mało fotogeniczna. To przecież wspaniała sunia!
  13. Mi też nie wygląda na starego.....................
  14. zapalenie oskrzeli już w porządku ale ratlerek ma zmiany w kręgosłupie. Musimy przejśc na odpowiednią karmę, zresztą ten większy tez ma słabe tylne łapy. Kocur pogryziony przez agresywnego kocura sąsiadów. Po za tym wszystko ok. Aha muszę pod prześcieradło położyć folię. wersalkę prałam ale i tak cudnie pachnie!:cool3:
  15. Co za bieda:shake: Czy rzeczywiście jest stary? Czy zaniedbany?
  16. Ciociu elmiro ale czy w takiej sytuacji będziesz mogła być domem tymczasowym?
  17. Tak, zwłaszcza jak nasikają na łóżko! :angryy:
  18. [LEFT]No!no!no! piękne!:lol:[/LEFT]
  19. już miałam je pochwalić, ale!:mad: Skończyliśmy antybiotyki, kropelki mam wpuszczać jeszcze przez tydzień. Są kochane:lol:
  20. wzięłam nr telefonu:razz:
×
×
  • Create New...