Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. mało osób tu zagląda:shake:
  2. podnoszę małego!
  3. To dziwne.Na wsi Misiek był z Łanią i dogadywał sie z nią wspaniale. Mało tego, biegał z nimi mały kundelek,biedny [*] i też było ok.
  4. Maleństwo, pokaż się
  5. dobry wieczór, mała!
  6. Dziękujemy, i wzajemnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. Podnoszę malutką!
  8. Ciotki, jestem z wami!. Jedyne ciasto które kiedyś usiłowałam upiec, nie wiem jakim cudem zmieniło się w bułkę!
  9. Czy któras z ciotek zrobiła mu ogłoszenia? Trzeba chyba wznawiać.......................
  10. Biedactwo:shake: ale to chyba nie tylko wzrok. Czy ona nie ma krzywicy? Łapki też dziwnie stawia. Chyba, że to zdjęcie.
  11. a jakieś zdjęcia?
  12. Szkoda, to młody ładny pies. Całą młodość, kiedy kształtuje się charakter jest sam.
  13. święta, święta i po świętach..................................................................
  14. Najważniejsze,że jest zdrowa i bezpieczna. U mnie była by najpiękniejsza na świecie!;)
  15. Dobry wieczór Misiu!
  16. Maksio trzyma sie dobrze w te mrozy. Popija śniegiem.
  17. oj wiem, wiem!!!
×
×
  • Create New...