Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Może poprosić moderatora o przeniesienie wątku? Tu mało osób wchodzi.
  2. Ciekawa jestem, czy rzeczywiście duzo urosła? A z tą Panią..................
  3. podnoszę. Jeśli pies jest przy Alejach Jerozolimskich , to rzeczywiście jest w dużym niebezpieczeństwie .
  4. Kto pomoże w zrobieniu ogłoszeń. Wszystkie ciotki opuściły Maksia.
  5. No to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tragedia! Nie wiem co robić! Trzeba zmienić tytuł.
  6. Dzień dobry mały!
  7. biedna malutka...............
  8. [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4306/p1010277cn.jpg[/IMG] Taki jestem piękny!
  9. [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5200/p1010254c.jpg[/IMG] Tak Maksio zaprasza do zabawy
  10. Wczoraj była tam jego pani.Nakarmiła, wybawiła się z nim. Maksio szleje na widok swojej pani. Kiedy odchodzi, piszczy. Serce się kraje. Nie tak miało być i jego pani bardzo się martwi, czy w czasie jej nieobecnosci Maksowi nic złego się nie dzieje. Niestety coraz trudniej jest o bezpośredni kontakt z psem. Maks zaczepia do zabawy, jednak założenie mu obroży i smyczy graniczy z cudem. Kiedy byłam tam ostatnio, nie udało nam się. Jego pani korzysta z każdej okazji, żeby pojechać do psa.Kiedy my tam jedziemy, również ją zabieramy. Niestety zdarza sie, ze u Maksa nie ma nikogo przez dwa a nawet trzy tygodnie. Teraz zimą nawet jeśli pojedzie to nie jest w stanie być tam długo. Maks mrozy znosi dobrze, popija śniegiem. Śpi w pomieszczeniu z dużą ilością chyba siana. Jemu potrzeba człowieka. Jego pani nie może wejść na dogo i coś sama napisać. Cały czas ją wyrzuca.
  11. Dużo urósł. Jednak jest sporo mniejszy od moich kotów.
  12. Aga, nie wiem co napisać. Nie jestem sobie wyobrazić co przeżywasz. Dałas temu psu,wszystko co w Tobie najlepsze. Czasem jednak nie można już nic więcej zrobić. Musisz odpocząć.:-(
  13. smutne, niewyraźne itp. Nie nadają sie do ogłoszeń.
  14. Niestety mam tylko takie na popsucie humoru.
  15. [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5487/p9130584.jpg[/IMG] Misio zadumany
  16. [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/759/p9130583.jpg[/IMG] Misio w letnim słońcu.
  17. No więc na jaki tytuł mam zmienić?
  18. "niestety" nic złego mu nikt nie zrobił. Pies ma co jeść, jest w miarę bezpieczny i tylko przeraźliwie samotny. Niedługo zapomni jak być z człowiekiem. Będzie starszy i coraz bardziej dziki:-(
  19. [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/9711/p1010349ir.jpg[/IMG] mały przytulak
  20. Mały trochę kicha. Strasznie rozrabia ale nie niszczy! Biega po domu jak błyskawica i wydaje śmieszne dźwięki. Dziąsła są troche lepsze ale w dalszym ciągu czerwone.
×
×
  • Create New...