Bardzo sie cieszę,że na wątku Diny jest jej tymczasowa Pani i że sytuacja Diny jest jasna. Nigdy nie uważałam i nie pisałam, że jest Pani tą "złą", wprost przeciwnie. Wykazała Pani dużo dobrej woli i dużo serca w zaistniałej sytuacji. Sunia moze byc leczona i wysterylizowana przez fundację. Tylko czy po okresie rekonwalescencji Dina może wrócić do Państwa? Tak jak pisałam o sukę pytały wyłącznie osoby zainteresowane jej rozmnażaniem. Po informacji o sterylizacji, rozmowa kończyła się na niczym. Szukanie domu dla dorosłej, duzej i wysterylizowanej suki nie jest proste. Nie ma reguły ile to będzie trwało. Miesiąc, dwa czy pół roku a może jeszcze dłużej. Czy jesteście Panstwo gotowi czekać? Oczywiście postaram się aby Dina miała dużo ogłoszeń ale byle komu jej nie oddamy:lol:.
Proszę napisać coś więcej o jej charakterze. Tekst do ogłoszeń jest napisany przeze mnie we wcześniejszych postach. Czy należałoby w nim coś zmienić?
Czy suka może mieszkać w bloku? Czy może mieszkać z dziećmi?
Czytając watek Diny zorientowała się Pani, że zbieranie deklaracji na hotel nie jest proste. Cieszę się więc, że sunia może u Państwa zostać. Uprzedzam jednak, że może to potrwać.