Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Podnoszę suczkę. Teraz przed świętami nikt nie dzwonił
  2. Nie wiem, co robić. Miesiąc to dużo i mało. Co na to inne ciotki? Co robić? Obawiam się, że hotel jest nieunikniony:shake:
  3. Życzę Ci piesku, abyś jak najdłużej mógł cieszyć się ciepełkiem i miłością, którą otrzymałeś od tych wspaniałych ciotek. Goń kota ile sił w łapkach!;)
  4. Święta, Święta i po Świętach. Lubisia korzysta, że jest ciepło i od rana biega z Kenzo po podwórku. Mała chyba urosła i przytyła! Wszystko przez te Święta!
  5. Bardzo sie cieszę,że na wątku Diny jest jej tymczasowa Pani i że sytuacja Diny jest jasna. Nigdy nie uważałam i nie pisałam, że jest Pani tą "złą", wprost przeciwnie. Wykazała Pani dużo dobrej woli i dużo serca w zaistniałej sytuacji. Sunia moze byc leczona i wysterylizowana przez fundację. Tylko czy po okresie rekonwalescencji Dina może wrócić do Państwa? Tak jak pisałam o sukę pytały wyłącznie osoby zainteresowane jej rozmnażaniem. Po informacji o sterylizacji, rozmowa kończyła się na niczym. Szukanie domu dla dorosłej, duzej i wysterylizowanej suki nie jest proste. Nie ma reguły ile to będzie trwało. Miesiąc, dwa czy pół roku a może jeszcze dłużej. Czy jesteście Panstwo gotowi czekać? Oczywiście postaram się aby Dina miała dużo ogłoszeń ale byle komu jej nie oddamy:lol:. Proszę napisać coś więcej o jej charakterze. Tekst do ogłoszeń jest napisany przeze mnie we wcześniejszych postach. Czy należałoby w nim coś zmienić? Czy suka może mieszkać w bloku? Czy może mieszkać z dziećmi? Czytając watek Diny zorientowała się Pani, że zbieranie deklaracji na hotel nie jest proste. Cieszę się więc, że sunia może u Państwa zostać. Uprzedzam jednak, że może to potrwać.
  6. Oby szybko znalazła ten dom. Kolejne biedy czekaja. Dziś dowiedziałam sie o kolejnym szczeniaku ze zdeformowaną łapą.
  7. Śliczny pies. Czy szukałaś mu domu wśród znajomych? Tu wszyscy zapsieni . Podstawą do znalezienia domu są ogłoszenia na wielu stronach. Jeśli nie wiesz jak to zrobić wykup pakiet na bazarku. Wywieś ogłoszenia w gabinetach weterynaryjnych, sklepach zoologicznych. Wejdź do działu przygarnę psa. Może tam ktoś szuka psa w tym typie. Jednak to może troche potrwać ale powinno sie udać. Zdrowego psa nie można usypiać. Żaden prawdziwy lekarz tego nie zrobi. Tu toczone są walki o życie bardzo chorych zwierząt i pomysł usypiania zdrowego psa jest straszny!
  8. Niestety nie usłyszałam. Spałam, może mówiła cichutko, żeby nas nie obudzić?:lol: Dziś dom był pełen ludzi. Mała łasiła się do wszystkich...........Trochę się bała ale i tak wszystkim się podobała.
  9. Dziękujemy!!!!!!!!!!!!! Ja również życzę Wszystkim Radosnych, Spokojnych Świąt![IMG]http://img28.imageshack.us/img28/5774/bn05.gif[/IMG]
  10. Ja tez jestem ciekawa;)
  11. Bardzo się cieszę. Planujemy, że po Nowym Roku, sunia zostanie wysterylizowana.
  12. Dobry wieczór! Lubisia dzielnie uczestniczy we wszystkich pracach. Najbardziej podobało jej się krojenie mięsa do bigosu;)
  13. Oni chcieli ją zostawić ale suczka jest zazdrosna nawet o konia. Człowiek musi byc tylko jej. Poniewaz zaczęła atakować zwierzęta, wystraszyli się o dzieci choć Dina była w stosunku do nich bardzo łagodna.
  14. Napisałam, pozmieniałam. Mam obiecaną pomoc spoza dogo od pani, która ma wielkie serce dla zwierząt. Liczy się kazde 10 zł.
  15. U mnie śniegu nie było. Lubisia szaleje w domu!
  16. Zmiama tytułu też nic nie dała! Dogo nie pomoże:shake:
  17. U mnie nie ma dzieci do sprawdzenia. Najmłodsze 23 lata!
  18. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>:shake:
  19. Podnoszę Lubisię. Dobry wieczór.
  20. Ciotki, gdzie jesteście? Cisza tu straszna!!!!!!!!!!!!!
  21. Tak, już w porządku. To chyba było po sterylce, na szczęście przeszło.
  22. Dziękuję. Ja rozumiem, że wokół tyle bid. Ale ona wbrew pozorom też nie jest bezpieczna.
  23. Ja też nie wiem................
  24. Dzień dobry! Mało ciotek i wujków...............
×
×
  • Create New...