Malutka ma się dobrze. Została odrobaczona i zaszczepiona. Otrzymała imię [B]Kropcia[/B]. Pani była z nią u lekarza w Wesołej i tam lekarz stwierdził wadę wrodzoną, którą trzeba zoperować i przedstawił takie koszta. Małą trzeba na pewno właściwie zdiagnozować: prześwietlić, itd. Kropcia musi troszkę podrosnąć i do tego czasu trzeba zebrać pieniądze. Wiem ze Magda, dziewczyna , która prosiła mnie o pomoc też będzie organizowała zbiórkę dla sunieczki na konto fundacji.[COLOR=black][FONT=Verdana][B][I]
Pokochaj Psy Niczyje” [/I][/B][/FONT][/COLOR][B][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Fundacja Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt - VIVA! [/FONT][/COLOR][/I][/B][B][I][COLOR=black][FONT=Verdana][B][I][COLOR=black][FONT=Verdana]
Nr konta: [/FONT][/COLOR][COLOR=#E71818][FONT=Verdana]65 1370 1109 0000 1706 4838 7306
[COLOR=black]dla Kropci - na operację łapki[/COLOR]
[/FONT][/COLOR][/I][/B][/FONT][/COLOR][/I][/B]