-
Posts
11174 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Martens
-
Dziś zaczęłyśmy barfowanie. Na dziś jest korpus z kurczaka. Rano zjadła z niego skrzydełka, wieczorem dostanie resztę. Na razie bez sensacji. Warzywko pewnie będzie w środę albo czwartek. Na pewno damy znać, czy suńka polubiła moją surówkę ;)
-
Moja ma z czego zrzucać :evil_lol: A i teraz szaleje na spacerach, więc jeśli po barfie przybędzie jej energii to się wykończę :lol:
-
[B]darunia-puma[/B] czy tamci ludzie mają teraz jakiegoś psa?
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Martens replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
A co, podlizuję się :diabloti::diabloti::diabloti: -
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Martens replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
Kolejne śnieżne zdjęcia wilków :loveu: I bardzo dobrze, bo u nas ani zimy, ani wiosny - to sobie chociaż zimę tu pooglądamy ;) I pani tez całkiem urodziwa :evil_lol: -
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Martens replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jeśli ma w sobie domieszkę husky i nauczyła się już ganiać koty, to czarno to widzę... :shake: -
to już ostatnia tura fot z dzisiejszego spaceru :) Oblizanko nochalka (na lewej łapce u góry widać łysą plamkę po pobraniu krwi) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/164/2671c78b2883edc0.jpg[/IMG][/URL] Nareszcie udało nam się ufocić tarzanko: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/155/81ea573d1f9daa4d.jpg[/IMG][/URL] A tu gdy pańcia klapnęła wymęczona na ławce, niezmordowana Baryłka rozpoczęła znowu prace ziemne - zdjęcie kopareczki specjalnie dla [B]Dobci[/B] ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/155/e9bc78d59217e914.jpg[/IMG][/URL]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Martens replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[url]http://images24.fotosik.pl/157/ca5ab4471e1af021.jpg[/url] Skąd my to znamy, oj skąd.. :evil_lol: -
To i my się przypominamy :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/164/a2bd4edfea238fd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/155/e2e49ec19a714a49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/155/b366d7b1262da781.jpg[/IMG][/URL]
-
Trzymamy kciuki za dobre wyniki :) Jeśli to serce, to właśnie emocje, wysiłek sprawiają, że ono nie nadąża...
-
Uwielbiam te zdjęcia z piłką :loveu: Może i nam kiedyś starczy refleksu i zaparcia, żeby takie zrobić :)
-
Bardzo dziękujemy :)
-
No ja na pewno nie użyłabym gazu wobec psa, który tylko szczeka czy podchodzi. Co innego pies atakujący na poważnie, który jest na tyle duży, że może mojemu wyrządzić poważną krzywdę.
-
Ona jest prześliczna! Mimo, że wolę duże psy, na takiego słodziaka chyba bym się skusiła :loveu: Śliczna kruszynka.. [url]http://i31.tinypic.com/2e38rqd.jpg[/url] A jej poduszeczki... W dodatku RÓŻOWE :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Mam nadzieję, że będzie ich więcej :cool3: [url]http://img293.imageshack.us/img293/277/9emp7.jpg[/url]
-
[quote name='saya'] [url]http://images34.fotosik.pl/155/505de5c27d6c3ae4.jpg[/url] ma strasznie radosny i sympatyczny pyszczek :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :) Przeglądamy galerię Efli, a w międzyczasie nowe fotki. Chwila oddechu... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/155/abc6b7c7dde72c40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/164/7951e282ce800641.jpg[/IMG][/URL] A za moment kontynuacja dzikich harców z patykiem i bez... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/155/9835fd2dbc6ab86d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/155/fb81ac35ee1fc6cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/155/1bd150bf5d0a28b8.jpg[/IMG][/URL]
-
[url]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Obraz1143.jpg[/url] jakie oczko wybałuszone :) Baryłka prosi o przepis na to psie ciacho :evil_lol: A w ogóle to witamy :)
-
[quote name='agaciaaa'][url]http://images34.fotosik.pl/155/b366d7b1262da781.jpg[/url] zmęczona i zadowolona ;) :loveu:[/QUOTE] Jak się za chwilę okazało wcale nie taka zmęczona :cool1: Głupia mina w czasie "śpiewania" z prośbą o patyczek: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/164/811b18864293782b.jpg[/IMG][/URL] Śpiewania ciąg dalszy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/165/6b6d865d2c52e414.jpg[/IMG][/URL] I modły zostały wysłuchane ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/164/90f6e6fbe2edf48f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/155/505de5c27d6c3ae4.jpg[/IMG][/URL]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Martens replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Witamy się :) Dogo jest pełne latających psów :eviltong: [url]http://images23.fotosik.pl/156/1bc3498a93d9d534.jpg[/url] A dobek to dla mnie jedna z najpiękniejszych ras :loveu: -
A my wrzucamy następne focie :) Nie do wiary, czyżby zmęczona?? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/155/b366d7b1262da781.jpg[/IMG][/URL] Dla relaksu przeżujemy patyczka :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/155/35632669b9b0f158.jpg[/IMG][/URL] A potem zaniesiemy go w bezpieczne miejsce :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/155/0f137a281d8548b5.jpg[/IMG][/URL]
-
Sliczna malutka :)
-
My jutro lub pojutrze zaczynamy barfować :) Szkoda, że nie mam jak suni o tym powiedzieć, bo ze szczęścia chyba zalizałaby mnie na śmierć :)
-
Właśnie stworzyłam papkę złożoną z marchwi, pietruszki, selera, pomidorów, ogórka, brokuła, jabłka i banana. Mamy 6 porcji. Zobaczymy z jakim przyjęciem spotka się ta potrawa za kilka dni :cool1:
-
Witamy się, witamy :cool3: i dziękujemy za komplementy :loveu: W przerwie kręcenia warzywnej papki barfowej kolejna porcja fot. Prace ziemne w toku... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/155/9ce113dcf397b278.jpg[/IMG][/URL] Oj tam kret, ona ma PATYK!!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/155/770df42ca7fc50eb.jpg[/IMG][/URL] No zobacz, zrobiłam te Twoje 'leżeć', no daj już ten patyk!!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/155/e2e49ec19a714a49.jpg[/IMG][/URL] Zabiorejejzabiorejejzabiorejej!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/155/9d871798a2992231.jpg[/IMG][/URL] Nareszcie mój, już po tobie! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/154/72b43e219575f560.jpg[/IMG][/URL]
-
Noo, psiury rozwiane i wiosenne :)
-
Jakie śliczne!!! :mdleje: