no wiec tak: Potrzebujemy pomocy!! Nasza sytuacja w wielkim skrócie przedstawia sie nastepująco.Jestesmy wolontariuszami w schronisku. Dzieki nam i pomocy innych dogomaniaków powstała strona internetowa schroniska którą pochwalil nawet burmistrz naszego miasta.Dzieki niej j przez pol roku juz ok 50 psów znalazło domy na terenie całego kraju i nie tylko. Jedyny problem to pracownik który łamie prawo pije alkohol w czasie pracy, często nie dba o przywiezione psy( kilkutygodniowego szczeniaczka w zimie zostawil na gołym betonie !!!!!szczeniak niestety po kilku dniach zdechł) nie daje kwitów za zabierane psy, pobiera opłaty za psy niezgodnie z cennikiem, odstrasza ludzi, kłamie...i w dodatku jeszcze chce wywalic wolontariuszy ze schroniska. Dodam jeszcze że internet dla niego to coś czego w życiu prawdopodobnie nigdy nie doświadczy awięc bez wolontariuszy liczba adopcji napewno by spadła.Nie damy za wygrana nie możemy tak tego zostawić i po prostu się wycofać...Co robić? Pomocy!!!:-(