Ja do zakładania sekcji jestem na tak ;)
Czyli w HittDogu już nie ma agility ?? Był kiedyś jeszcze jeden tor w okolicach Krakowa, niestety też został zlikwidowany :shake: I z tego co się orientuję, to jest pustka :niewiem:
Przez ławki, to w parku ;) A płotki ( takie ludzkie, jeżli można tak napisać ) też w parku ;) tylko w części dla dzieci :oops: gdzie są różne "bajery" do zabawy.
Jeżeli chodzi o agility, to interesuję od niedawna ( skromnie od kilku miesięcy ) Namiętnie szukałam jakiś torów i szkoleń, na które można chodzić i z braku laku uznałam, że chociaż tyle z psem poskaczę i potrenuję posłuszeństwo. Ale tak jak pisałam, bardzo zależy mi na ćwiczeniach i przyzwyczajaniu psa do toru.