Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. [B]Ada Słoneczko[/B] , wiem że pokochałaś[B] Belunię.[/B]:loveu: Razem pojedziemy na wizytę p.a. i to Ty podejmiesz decyzję... Jeśli będziesz miała choćby najmniejszy cień wątpliwości że to nie ten domek, to sunieczki tam nie damy. Głowa do góry !!!:lol:
  2. [quote name='Nikaragua']Loluś ci pomoże kopać ;)[/QUOTE] Proszę mi tu [B]Lola [/B]nie podpuszczać do wykopków...;) Wystarczy że wczoraj dziki przekopały mi ogródek wzdłuż i wszerz ... [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/8885/aq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5979/qthx.jpg[/IMG]
  3. Dziewczynki wczoraj zostały zaszczepione ! [B]Soem[/B], dziekuję że o tym pamiętałaś i zawiozłaś maluchy do lecznicy !!! To się nazywa DOM TYMCZASOWY !!!!:multi: Ale za [B]50,00[/B] zł jakie wpłaciłaś wczoraj na Stowarzyszeniowe konto, to spuszczę Ci lanie....:mad: Szykują sie domki dla obydwu. Jeden w Cz-Dz., więc byłaby któraś z dziewczynek 'na oku" i drugi w Łaziskach G. [B]Anetko[/B] ! czas na męską decyzję !!! [B]Tobie i Adzie [/B] dałabym Belusię w ciemno, nawet bez wizyty p.a;)
  4. [quote name='madziakato']Witajcie, czy Piraciatko już spędza pierwszą swoją nockę w nowym domciu? Macie jakieś wieści?[/QUOTE] Pojechał, pojechał. Państwo przyjechali po niego osobiście ... Mam nadzieję że będzie szczęśliwy. Dzięki raz jeszcze[B] madziakato[/B] za wizytę... [QUOTE]Nie ukrywam, że Belusia nas w sobie rozkochała, takie to mądre i grzeczne stworzenie, że szok! ładnie zaczyna prosić, że chce wyjść na dwór :smile: waży już niecałe 5 kg! :crazyeye: A Mela to taka mała książniczka, na rączki, bo ją łapki bolą :diabloti:[/QUOTE] Kochana[B] Belusia[/B] , mądra dziewczynka. Wie co robi...(o rozkochaniu myślę )
  5. Babcinkę pokazaliśmy dzisiaj wet. Trzeba będzie coś z Jej zębolami zrobić, bo zgnilizna w pyszczku straszna . Nadal nikt Jej nie szuka... Nazwałam ją z racji miejsca znalezienia[B] Pętelka[/B] ;-) [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/2075/vs3h.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/2534/skyj.jpg[/IMG]
  6. Dzisiaj miałam z Tablicy ze 4 zapytania o szczeniule. Nie mam czasu na e-maile, więc proszę zainteresownych o podanie nr. telef. i oddzwaniam... Po dłuższej pogawędce , każdy domek niestety coś miał nie tak; albo brak szczelnego ogrodzenia, zakaz wstępu do domu jak psiak dorośnie , pierwszy pies przy gromadce dzieci w maleńkim mieszkanku, nie godzenie się na sterylizację.... Może mamy za wysokie oczekiwania?
  7. Wracaj [B]taks[/B], bardzo Cię na dogo brakuje.:loveu: [B]Taks[/B] to nie tylko piękne rękodzieła , ale i skarbnica wszelakich mądrości.
  8. [quote name='pamela555']Coś się dzieje, też nie widzę niektórych postów...[/QUOTE] Uff...myślałam że tylko ja tak mam. Ogromnie Wam dziewczyny Bastusiowe dziękuję za pamięć o naszych bidach. Bardzo, bardzo.... Smutno tylko , że Bastuś odszedł... Oczywiście wszystko gdzie trzeba potwierdzę.. Dane do przelewu; [B][I][B][SIZE=2][COLOR=darkred]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]34-300 Żywiec[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]ul.Folwark 8[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [COLOR=darkred][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=darkred][B][FONT=Times New Roman][I]tytułem : Darowizna na cele statutowe; "Od Bastusia[/I][/FONT][/B][/COLOR] "
  9. hej, hej[B] soem [/B]!!! I jak tam nasze dziewczynki ? Fajny telefon był z Mysłowic, ale Pani sądziła że z[B] Lady [/B]wyrośnie..berneńczyk. Zdjęcia to do siebie mają , że trudno oddać wielkość psiaka. A to rezydencja [B]Loli krakowianki.[/B] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/7629/79g1.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5922/4eb0.jpg[/IMG]
  10. [quote name='asia-s']Chcialybysmy z wątku pieska Bastusia przekazać stowarzyszeniu 50 zł ( spadek po Bastusius) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218381-Bastek-Kudłaty-aniołek-odszedł-za-T-M-Kocham-y-Cię-nadal/page82[/URL] będę wdzięczna za podanie namiarow do wpłaty,[/QUOTE] Chyba [B]Św. Franciszek m[/B]a nas w swojej opiece , bo ciągle jakieś Anioły stawia na naszej drodze.... Ogromnie dziekujemy !!!! Bardzo, bardzo... Smutno tylko że to pieniądze Bastusia, którego już nie ma... Konto jest na pierwszej stronie tego wątku, ale przypomnę; [B][I][B][SIZE=2][COLOR=darkred]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]34-300 Żywiec[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]ul.Folwark 8[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [COLOR=darkred][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=darkred][B][FONT=Times New Roman][I]tytułem : Darowizna na cele statutowe . [/I][/FONT][/B][/COLOR]
  11. [B]MikAga !!!![/B] [B]Aguniu [/B]i Tobie należą się oficjalne podziękowania , że pomyślałaś własnie o Naszych biedach . Kwota o której wspominałaś ([B] 400,00 zł [/B]) jest już od 3 dni na naszym Stowarzyszeniowym koncie i spadła nam jak z nieba .:multi: Bardzo, bardzo dziękujemy !!!!!:loveu:
  12. Z opóżnieniem zaskoczyłam... Wszak[B] Lolo[/B] bez jedzonka , stąd ta woda i woda.....O biedactwo moje kochane.:placz: I co teraz będzie ????
  13. [QUOTE] (tylko dżinsy musiałam nowe zakupić ). . [/QUOTE] Super, że wymieniasz garderobę !;) To 'stare" na bazar prosimy...
  14. Mamy ostatnio szczęście do [B]babcinek.[/B] Plątało się maleństwo w jednym miejscu ( końcowy przystanek autobus.) kilka godzin. Cud że nie rozjechane. Pazurki długie, dość upasione... Przy ostatniej "babcince" udało nam się z pomocą schron. odszukać właścicieli. Może teraz też tak będzie? [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/3604/a3vy.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Atrisko']A ja chciałam tylko zapytać, czy moje "marne grosiki" dotarły?[/QUOTE] Dotarły [B]Joluniu[/B], dotarły tylko zastanawiałam się czy mam je do któregoś psiaka przypisać ???? Potwierdzam że [B]25,00 zł j[/B]est już od 25 .08. 2013 na naszym koncie !!! [B]Ogromnie dziękujemy że o nas pamiętasz !!!!![/B]:loveu::loveu: Nawet o Tobie ostatnio intensywnie myślałam , bo dosć fajny domek szykował sie dla szczeniula w [B]G.[/B] Podaj mi kochana na pw. Twój nr telef. , jakby co ? [B]Głaski dla szpiculi !!![/B]:lol:
  16. [quote name='Nikaragua']Oneczka mi przysłała suszone ziółka, przelałam zapłatę na konto SBM dla szczeniaczków.[/QUOTE] O...! jak fajnie, bo One na minusie. Telefony adopcyjne same beznadziejne. Facet mnie objechał jak wspomniałam o wizycie przed adopcyjnej; 'narusza to jego prywatność..." Inni chcą psa na podwórze albo 'dla dziecka".
  17. Cudna mała. To zdjęcie mnie zachwyca ;[url]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Lucyna_2009/aaa%20zakopane%20joga/naja/naja6.jpg[/url]
  18. [QUOTE]i znowu woda :placz:[/QUOTE] Tylko woda i woda...???
  19. [quote name='Poker']Dobre wieści płyną, super. Może maluch po prostu ulewał jak niemowlaki i wyrośnie z tego.[/QUOTE] Może ? Płynny mu przechodził, to z pokarmem stałym był problem...
  20. [quote name='Poker']Biedulka, to ja Ci przypomnę .Nazywasz się B. K. :evil_lol: Żartuję, wiem ile masz roboty ze zwierzami.Podziwiam.[/QUOTE] Zwierzaki pół biedy. Lubię to co robię, ale mam w domu wymianę kanalizacji i maaalooowaniee....!!! Takie trochę po łebkach ale i tak bałagan straszliwy.... Jeszcze 2 okna trzeba wymienić, a tu nic gotowego nie mogę kupić. Trzeba czekać 3 tyg. Pan 'Złota Rączka" mi ucieknie i kto mi je porządnie wstawi ??? Zmykam, bo mój laptopik muszę schować pod folię malarską...
  21. A czemóż to się [B]Nikusiu[/B] dietujesz? Wszak figurkę masz super !!! Czhyba że to sposób na te Twoje straszne migreny?
  22. [B]Pokażcie się maluchy....[/B]!! Nasz najmniejszy Szkrabek , przed rtg z kontrastem ... [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2891/z8k5.jpg[/IMG] [B]Piracik[/B] w Lecznicy. To 'rude" pod oczkiem , to jodyna... [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2587/pps6.jpg[/IMG]
  23. [quote name='teresaa118']I poszla moja jednorazowa na dlugi Marcelka. Niech ma dobrze na stare lata[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękujemy, z wdzięcznością. Wpłata dla Marcelka jest już na koncie Stowarzyszenia . Aż [B]123, 00[/B] zł !!! To wielka pomoc.!!! [B]Marcelek[/B] sprzed kilku dni; [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4262/04o9.jpg[/IMG]
  24. [URL]http://imageshack.us/a/img835/9717/ncbd.jpg[/URL] A ja tu widzę 3 dziewczynki....;) [QUOTE]A teraz coś specjalnie dla [B]togusi [/B]:loveu: i [B]togusiu[/B] marsz w góry bo wakacje nieubłaganie się kończą :evil_lol: [/QUOTE] Góry ???? Marzę, tęsknię , z zazdrością oglądam [B]Oneczkowe[/B] widoki.... [B]Lolo[/B], ale z Ciebie farciarz ! U mnie urwanie głowy; już nie wiem jak się nazywam...:placz:
  25. [quote name='madziakato']Witajcie, dom dla Pirata sprawdzony i można chłopaka w świat wysyłać!;)[/QUOTE] Państwo przyjadą po malucha w poniedziałek. Na razie maluch wciaż na antybiotykach i tak przez najbliższych 10 dni. Wczoraj miał oczyszczane ropnie na czole...Oczko dalej do kropienia. Jeszcze raz, bardzo Ci Madziu dziękuję za pomoc ! Maluszek z przepuklinką musi być jednak jak najszybciej operowany. Wstępny termin zabiegu - 10-tego września. Dobre wieści co do maluszka z podejrzeniem achalazji przełyku. Rtg z kontrastem nie wykazał nieprawidłowości, ale jeszcze jakiś czas zalecane jest jedzenie ' na stojąco'. Uff....
×
×
  • Create New...