Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Takie ' cudo" zajęło nam dzisiaj pół dnia. Zgarnięte z ruchliwej ulicy a właściwie z przystanku autobusowego. Zaczipowane, tyle że w żadnej bazie psa nie ma !!!! [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6057/xtny.jpg[/IMG]
  2. Kolejne maluchy; jeszcze ślepe. Na razie muszą zostać tam gdzie są, choć to złe miejsce... [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8027/i2ay.jpg[/IMG] i te... [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9025/sei0.jpg[/IMG] a to chałupa 'właścicieli" szczeniulów i 9-ciu innych psiaków. Ręce opadają z bezsilności ... Założę im wątek ze szczeniulami czarno-biał, bo nie wyrobimy finansowo bez Waszej kochani pomocy, tylko doba za krótka .... [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/9505/pxja.jpg[/IMG]
  3. [QUOTE]Jak to Lolito ugotowany :crazyeye:, znowu ktoś przerabia psy na smalec? ;-) Lolciu , nie gryzkaj oneczki03, ona kocha ciebie.[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt: A oto i mój dziwaczek , od [B]Oneczki03.[/B] Ma z półtora metra wysokości. Idealna roślinka dla początkujących ogrodniczek !;) [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/6889/h9kf.jpg[/IMG]
  4. Dzisiaj też był telefon. Pani pytała jak[B] Deborah[/B] reaguje na.....kury !!??!!;)
  5. [quote name='tamb']Wspominałam dziś Nuncka bo znowu jadę do Radziejowic.[/QUOTE] Tylko nie wybieraj się już tam na żadne spacery..... [QUOTE]dzięki za zainteresowanie. Nuncek ma sie wspaniale, jest królem życia, bawi się swoją ulubioną gumową świneczką wietnamską i śpi na poduszce z Ikei. Ma trzech towarzyszy, w tym 2 ślepaki, ale nimi nie przepada, za to lubi swojego kolege psa Cygusia :smile: którego usiłuje zachęcić do zabawy, ale Cyguś stary nie jest zbyt chętny i zabawa trwa 3 sekundy. [/QUOTE] Miło czytać takie wieści.. Jak w bajce....
  6. Jak [B]Laruni[/B]a boi się burzy, to Państwo jak i Ona mieli ciężką noc. Waliło u nas strasznie....
  7. [quote name='ona03']A wstęp do domku byłby czy tylko do budy....[/QUOTE] Do budy, a[B] Foch [/B]to psiak bardzo klejący się do ludzia.( wybranego) Narazie śpi z dziewczyką w łóżku, tylko jak długo ?
  8. [B]Irenka[/B] mu z głodu umrzeć nie da , ale wesoło nie jest. Szanse adopcyjne zerowe. Kolejny rezydent...
  9. Był kolejny telefon. Pan samotny, smutek w głosie, nieobecny w domu po 10 godzin.... Nie wiem, po cholerę mu pies ?
  10. [quote name='Figunia']Gratuluję Dobrej Ręki, Poker!!!:lol: Dolarek, Pokerek i Pani Kota mają wreszcie swoich Państwa dla siebie. Ciekawe tylko na jak długo...:lol:[/QUOTE] Pewnie już koleją bidę [B]Poker[/B] wypatrzyła ;) ... [B]Figuni[/B], powodzenia życzę ! .
  11. [B]Lolito [/B]pewnie ugotowany ??? :roll: U nas w cieniu było 36,00... Moja sercowa [B]Toga[/B] ( 15 lat) i równie stereńka [B]Niunia[/B] ( 14 lat) ledwie bidusie zipią. O sobie nie wspomnę, a tu wciaż galop...
  12. [B]Marcelek [/B]ma nie zapłacona fakturę w lecznicy.:-( Kolejny dług....Już ręce opadają.
  13. [quote name='Rubik']Ja również. Czy Figa już w nowym domu?[/QUOTE] No właśnie, co z panienką ?
  14. Był pierwszy telefon w sprawie Focha. Mam nadzieje że nie ostatni. Wieś podkrakowska. Buda, a w budzie sunieczka identyczna jak Foch. Chłopak miałby być towarzystwem dla suni.
  15. [QUOTE]Oneczko czy mnie się wydaje , czy dopadłaś Lolita z nożyczkami troszeczkę ?[/QUOTE] Jak Ją znam, to dopadła.....;) [B]Oneczka[/B] wie, że jak go nie opitoli w pierszych 3 dniach po przyjeżdzie, to potem marne szanse .:evil_lol: Bielska [B]p.Agat[/B]a "huknie" na gada i strzyże dalej, a nasza O[B]neczk[/B]a przecież nie "huka"....:razz:
  16. Dziewczyny nie jedżcie w piątek, chyba że rano. Cały Śląsk po pracy wali na południe, do swoich weekendowych chałup .
  17. [quote name='Mika31']koty bojowe Rytka masz na nie pozwolenie ?;)[/QUOTE] Uwielbiam Ryteczko Ciebie, Twoje psiowate, kotowate i wątek po całości..... Sama pozytywna energia, choć czasem jest to śmiech przez łzy....
  18. [quote name='Poker']Dotarła wpłata ode mnie na konto fundacyjne ? Tak, tak. Już dawno. Jest wpis w 1-szym poście.( Muszę jeszcze daty pouzupełniać) . Bardzo, bardzo Ci dziękujemy; niezawodna, kochana Poker !!!:loveu: W tym tyg. będę znała koszt zabiegu. Poszły w Świat ogłoszenia. Bardzo liczyłam na papierowe ogłoszenie w pewnym, poczytnym Dzienniku. Ukazało się w piątek , ale nikt nie zadzwonił...:shake:
  19. Witaj Anulko ! wiem, wiem że w Twoim typie. Jak i w moim zresztą ...;) Był pierwszy telefon. Pani b. miła, domek z ogródkiem , ale to nie to ....
  20. Nie komentuję publicznie wizyt p.a , ale żeby choc trochę zaspokoić ciekawość; Psy u Państwa były zawsze, grubo ponad 30 lat, stopniowo poszerzajac swoje teryturium; od miejsca przy budzie , po spanie w domu ( choć nie na knapie ;-)). Pani opowiadała psie historie z uczuciem , Pan się wzruszył na wspomnienie suni , która odeszła 2 tyg. temu. Ogród ogromny, nie "wypindrzony" , przestrzeń do galopów idealna. Nie liczyłabym na spacery i agility , ale na patyk do aportowania owszem. (Choć spacery też nie wykluczone, bo na piętrze mieszka syn z żoną i 4 letnią dziewczynką. Niestety, nie asystowali przy rozmowie, ale kto wie ? Może ' młodzi' poświęcili by suni trochę czasu na rozrywkę?) W domu zawsze ktoś jest, tak więc Lara miałaby człowieka przy sobie. Na czas nieobecności Państwa, zamykana byłaby w domu. Czym Państwo mi naprawdę zaimponowali, to...... dbałością o zdrowie swoich psów. (Proszę zauważyć że to środowisko wiejskie ) 7 lat temu ich ostatnia sunia zerwała więzadło krzyżowe kolana. Państwo zawieżli ją aż do Lublina, do poleconego profesora, który łapę zoperował .A był to grudzień i blisko 8 godz. jazdy samoch.w jedną stronę.!!! O psich przypadkach medycznych w ogóle gadaliśmy długo...!(Pokazywali dokumentację leczenia psów). Czego bym sie przyczepiła, to może ogrodzenia. Jest w prawdzie całe, ale siatka dość wiekowa , w wielu miejscach połatana ,a na b.krótkim odcinku, obniżona. (Pani jest skłonna ją nadsztukować.) Jesli Lara ma tendencje do ucieczek,a jak czytałam jest skoczna, to ten płot może nie być przeszkodą. Brama i furtka są zamykane. Reasumujac; to dobry dom. Ludzie rzetelni, odpowiedzialni. Będą o sunię dbali i będą się nią cieszyć. No, może nie będzie spania w łóżku, a w domu będzie miała wytyczone granice, ale czyż nie po to one są, by je przekraczać ?:razz:
  21. [QUOTE]Pod koniec sierpnia może jakiś bazar wyskrobię, wcześniej nie dam rady bo bezinternetowa będę [/QUOTE] Nika,.....:buzi: [quote name='pamela555']Biedne maleństwa. :shake: Przelałam 20zł.[/QUOTE] Pamelko, dziękujemy kochana, ale .........:mad: Ty i tak ogromnie pomagasz. [QUOTE]Biedne a mama się nie odnalazła??? [/QUOTE] Niestety, nie. Jeśli żyje, za pół roku pewnie urodzi pod czyimś płotem kolejne szczeniaki....:-( Maluchy dzisiaj.... [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/8339/o6os.jpg[/IMG]
  22. [quote name='pamela555']Biedne maleństwa. :shake: Przelałam 20zł.[/QUOTE] Pamelko, dziękujemy kochana, ale .........:mad: Ty i tak ogromnie pomagasz. [QUOTE]Biedne a mama się nie odnalazła??? [/QUOTE] Niestety, nie. Za pół roku pewnie urodzi pod czyimś płotem kolejne szczeniaki....:-( Maluchy dzisiaj.... [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/8339/o6os.jpg[/IMG] A to ich domek; [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/8886/gwto.jpg[/IMG] [B] Chyba jednak założę im wątek, bo nie ogarniemy tego bez pomocy...[/B]
  23. Tu Rutkowskiego trzeba... O[B]neczkę03[/B] wcięło,[B] Lolka [/B]wcięło....???? hmmm.... podejrzane to wszystko :hmmmm:
  24. [U][B]Osierocone 3 tyg. szczeniaczki - mama przepadła bez wieści, szukamy nowych domków, prosimy o wsparcie !!![/B][/U] [FONT=Calibri][SIZE=3]Nieopodal pewnej posesji w Łodygowicach, kręciła się systematycznie, kilka razy dziennie, biało-czarna średniej wielkości sunieczka. Ani Państwo ani sąsiedzi nie rozpoznali w suni żadnego znajomego psiaka, skąd więc się wzięła ? Prawda wyszła – “wydreptała” sama, zaledwie kilka dni temu ... Sunieczka powiła tam młode – małe jak tylko otworzyły oczy wygramoliły się z miejsca narodzin, chętne rozpoznawać świat ... Państwo doznali szoku – maluchów było SZEŚĆ !!! Na domiar złego matka, którą dokarmiali nagle zapadła się jakby pod ziemię. Czy spotkało ją coś złego ? [/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3]Psia mama z niewiadomych powodów pozostawiła swoich sześć ok. 3 tygodniowych maluszków, co tu dużo nie mówić na łasce i niełasce losu – w sercu i głowach zatroskanych, załamanych gospodarzy ... Sąsiedzi zaofiarowali pomoc – Pani zbiera dla sześciu maluszków karmę, na razie przy pomocy sąsiedzkiej – wiążą jakoś “koniec z końcem” ale małe szybko rosną ... Trzeba im pomóc – nie ma innej rady. [/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Dla maluszków potrzebujemy pilnie dobrej karmy dla szczeniąt – jeśli możecie bezpłatnie nam ją przekazać, jakąkolwiek ilość – będziemy wdzięczni ! [/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Jeśli możecie wesprzeć maluchy jakąkolwiek kwotą – prosimy wspomóżcie. Dane do wpłaty : [/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=#333333] [/COLOR][/FONT][/B][B][I][B][SIZE=2][COLOR=darkred]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/B] [COLOR=darkred][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=darkred][B][FONT=Times New Roman][I]tytułem : Darowizna na cele statutowe; Pomoc dla szczeniaczków z Łodygowic[/I][/FONT][/B][/COLOR] [FONT=Calibri][SIZE=3]Maluszki mają na razie tymczasową zagródkę – może ktoś z Was ma możliwość przekazać im niepotrzebną, używaną budkę, może zbędny kojec ?[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Musimy je jeszcze odrobaczyć i wydać zaszczepione – prosimy o wsparcie Nas w tych działaniach ![/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Dla sześcioosobowej gromadki szukamy już od dziś nowych, stałych rodzin adopcyjnych – kontakt w sprawie adopcji tel. 0 730 753 700 [/SIZE][/FONT][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/7741/ej4s.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/1167/62sq.jpg[/IMG][FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][/FONT]
  25. [QUOTE]Rana ładnie się goi,[/QUOTE] W końcu goi sie 'jak na psie"...:razz: Dzielna Nika.
×
×
  • Create New...