-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
[B]Figuniu![/B] buziaki ! No to może kilka dni wstecz sie cofnę, skąd ta nagłość... [B]Początek jak zawsze. [/B];) [B]Powłóczyste spojrzenia.... [/B][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/7542/v38t.jpg[/IMG][B] Bardziej konkretnie... [/B][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/1507/eerl.jpg[/IMG][B] Nie było wyjścia. Trzeba było ogłosić ALARM !!! Lolito oczywiście na kierowniczym stanowisku. Ktoś musi do Wrocławia popilotowć [/B];)[B] ....[/B] ;)[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/1350/eb4i.jpg[/IMG] Ciąg dalszy fotorelacji zapewne nastąpi za sprawą [B]Krzysia i Micha[/B]ła. Nic już wiecej nie powiem, ale coraz trudniej mi te rozstania z [B]"Lolem koszmarnym[/B] " przychodzą, choćiaż wiem że u[B] Iwonk[/B]i będzie miał najlepsze wakacje pod Słońcem.:loveu: I mam jeszcze taką cichą nadzieję, że mimo dredzików i kołtunków , ocali swoje śliczne, lekko tylko przyżółcone futerko...;) Wracałam do Bielska załadowna[B] dobrem[/B] dla [B]Stowarzyszeniowych[/B] bid. (Proszek praniowy - mój osobisty ;) ) [B]Dziewczyny kochane ![/B]!!!. Ogromnie dziękuję, dziękujemy.... To wielka pomoc !!!! [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9306/t9e3.jpg[/IMG]
-
Misia- dotarła w końcu do Anglii do domku stałego!
togaa replied to Izabela124.'s topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Kurde sama nie wiem co robić. [/QUOTE] Powysyłaj obu pańciom ankiety p.a. Będziesz przynajmniej ciut więcej o kobitach wiedziała.;) -
Kosmate cudo , Deborah już rozpieszczana w nowym domku !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[B]Deborah[/B] przchodzi ciażę urojoną. Pilnuje 'gniazda", wszczyna awanturę z każdym psem który tylko spojrzy w Jej stronę . Wesoło nie jest. -
Chyba stanie się [B]TO[/B] w tą niedzielę, bo wszyscy 3 panowie zbyt nachalnie pchają nosy pod[B] Togusiowy [/B]ogonek. Widać, coś już zwąchały? Termin komplenie nie po mojej myśli, ale cóż ? Siła wyższa... O[B]neczkoO3[/B], przygarniesz gada kochanego ?
-
Na razie zapisuję, wieczorem poczytam....
-
[quote name='mama_Alfika']Przelałam jeszcze 1 zł z bazarku, ponieważ jedną z nadpłat otrzymałam już po przekazaniu środków[/QUOTE] Złotóweczka dotarła na konto [B]Stowarzyszenia [/B], za co również pięknie dziękujemy [B]Alfikowa_Mamo[/B]. Grosz do grosza.... [B]Nowa podpieczna ; wynędzniała (1,7 kg), postrzelona śrutem....Ludzie to bestie.[/B] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/5972/johg.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/417/ylhn.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8607/a4fj.jpg[/IMG]
-
[B]Zrobiłam Lolusiowi mały prezencik;[/B] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/641/p6fu.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8241/ojmv.jpg[/IMG] [B]Minki stare, ale jakże kochane...[/B] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/4271/vxzv.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8427/j34n.jpg[/IMG]
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
togaa replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']Wróciliśmy :) Psy wybiegane, szczęśliwe :) Nie wiem dlaczego nie wchodzą mi zdjęcia ....[/QUOTE] Czekamy niecierpliwie, Pańcie mniemam też wybiegane ?;) A komary Wam nie dopiekły? -
Wiem , że Panie przyjechały dzisiaj po kochane Żabolstwo. Pewnie pierwsze dni będa dla Niego trudne. Bądż szczęśliwy maluszku , potrzepańcu kochany. Odczekamy tydzień i zmienimy tytuł. [B]A tak to się zaczęło; stare zdjęcie z braciszkiem Jaworkiem. [/B][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8504/b6dx.jpg[/IMG]
-
Pocztą pantoflową dowiedziałam sie że nowy nabytek u Państwa Pokerostwa no i przybiegłam w te pędy !;) Fajna mała. Kudłata że szok !!!:razz:
-
ALASKA-zjawiskowo piękna WRAK psa-OFIARA człowieka MA DOM
togaa replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Też czuję wielki zawód , bo domek był bez zarzutu . [QUOTE]A co zrobi jak będą do niej trafiały "agresywne" psy na strzyżenie?[/QUOTE] Problemem nie są relacje ; "człowiek - pies", a... "pies - pies." Biedna sunia , biedna Ty [B]Elizko.[/B] Przepraszam że w jakiś sposób zawiodłam . -
Foch prawie wygojony a najważniejsze że brzusio suche i nie siura sobie w oko... Przynajmniej problem mokrego i śmierdzącego brzuszka mamy za sobą. Reszta szwów do wyjęcia za tydzień. Dziewczynka dzielna. Podawała codziennie antybiotyk , pilnowała by abażur był na łebku. Psiak cały czas skupiony tylko na małej. Inni ludzie w ogóle go nie interesują. Nie podchodzi, nie obwąchuje, unika kontaktu wzrokowego.
-
MARCELEK , zmartwychwstały dziadeczek... Za Tęczowym Mostem.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ona03']Cicho u dziadeczka ....[/QUOTE] No cicho, cicho, jak to u dziadeczków... -
[quote name='mama_Alfika']Z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244447-Rozliczam-Dla-mamy-i-dziecka-na-SBM-z-Żywca[/URL] posłałam 420 zł. Prośba o potwierdzenie :)[/QUOTE] Potwierdzam i bardzo bardzo dziękujemy , kochana [B]Mamo_Alfikowa![/B] :buzi: [SIZE=4][B]420,00[/B][/SIZE] jakie wczoraj wpłynęło na stowarzyszeniowe konto, to wielka pomoc, zwłaszcza przy naszych zadłużeniach w Lecznicach.
-
Jesteśmy z Irenką i Żabolkiem po rewizycie. Państwo ciepli, serdeczni, wyrozumiali. Mieli jamniczkę 16 lat. [B]Żabolek[/B] przetestował schody i jakoś radzi sobie, głupstewko kochane. Wiemy, że w nowym domku bedzie mu dobrze bo i kolanka będzie miał na wyłączność i uwaga cała tylko na nim będzie skupiona, ale mimo wszystko żal jakoś... Przeprowadzka w sobotę. [B]Trzeba mu było po drodze uzupełnić szczepienia, bo jakoś o tym zapomnieliśmy. W Lecznicy z Deborah[/B]; [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3461/bnt5.jpg[/IMG] [B]Testowanie schodów;[/B] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2720/y1rt.jpg[/IMG]
-
Już mają następnego, ślicznego młodziaka mix-huski . Nie można Irenie dopchać kolejnego tymczasa. :shake:To wykluczone. I tak jest urobiona po pachy przy tylku zwierzakach. Nawet jakby poszło Żabolstwo, to ma jeszcze na głowie 3 psie tymczasy; wariatuńcia Filuta, demencyjnego Marcelka i Deborah. A przecież ma własne psy i ze 20 kotów stpwarzyszeniowych do obrobienia. Dzisiaj pod wieczór zawożę malucha na wyciągniecie szwów. Ciekawe jak się to pozrastało?
-
Kosmate cudo , Deborah już rozpieszczana w nowym domku !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Wszystko u malutkiej dobrze, bez najmniejszych komplikacji. [B]W poczekalni w Lecznicy ( przed zabiegiem) z naszym Żabolkiem kochanym;[/B] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/3461/bnt5.jpg[/IMG] -
Kosmate cudo , Deborah już rozpieszczana w nowym domku !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Na jutro umówiona sterylka... -
Sprawa jest przesądzona.:-( W dodatku usłyszałam że siusiak to w sumie matce nie przeszkadzał tylko niekontrolowany i bardzo donośny szczek psiaka. :cool3: Faktycznie . Głosik to on ma. Dosć przerażliwy. Umarlaka by obudził. Pewnie jest za to bity, no bo jak inaczej, np. nocą dogadać się ze szczekającym, głuchym psem?
-
Kosmate cudo , Deborah już rozpieszczana w nowym domku !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']Przelałam dziś 32zł z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244621[/URL][/QUOTE] Dziękujemy pięknie, [B]Nikaraguo[/B] kochana !!!! [B]32,00[/B] zł z tego bazarku jest już na koncie [B]Stowarzyszeni[/B]a !:multi: