-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Faktura za 2 pierwsze sterylki- 588,00 zł z Lecznicy BADA w B-B. Same sterylki były po 250,00 zł, ale doliczone jest usunięcie przetrwałych zębów i odrobaczenie. -
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Na Stowarzyszeniowe bardzo proszę i pięknie dziękujemy za bazarek ! -
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Sterylizowana sunia o której wspominałam że żle sie poczuła, umarła rano w Lecznicy. :-( Szczeniaczki z parwo czują się lepiej. Nie wiem, jak to Irenka powie Pani ???? -
Po sterydowym kopie Toga lepsza. Wróciła chęć do jedzenia. Byłoby pięknie, gdyby nie diagnoza która nie daje złudzeń. Jakbym mało miała problemów, moja osiemnastoletnia kocica Laluna od kilku dnie nie je. Wczoraj kroplówka, dzisiaj kroplówka. Nie wiem co będzie ? Przykro mi, bo Lolo całkiem opuszczony. Ani spacerów, ani zabawy.... Sirota taka.
-
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Jest dramat !!! dwa szczeniaki ze stada z podejrzeniem parwo trafiły dzisiaj do dwóch Lecznic. Gorzej też poczuła się jedna z suń sterylizowana przedwczoraj. Lecznice gdzie przebywają szczeniule nie mają surowicy, ale już mamy namiary gdzie Ją podadzą. Trzeba tylko logistycznie to ogarnąć. -
Dziękujemy kaduniu za myślenie o Braciszkach. Ta sunia na cito potrzebuje domu. Jest wielkości owczarka niem. ale drobnej budowy. Zdjęcia nie oddają wielkości i urody, ale jest śliczna. Nie ma jeszcze roku. Zabrana z domu osób mocno nadużywajacych, gdzie po kilka dni siedziała sama w zamknięciu bez jedzenia i wody. Pilnie potrzebny tymczas, inaczej trafi do schroniska. Nie ma roku, jest pełna radości i temperamentu. Bez agresji. Szybko się uczy. Nie szczekliwa. Może mieszkać w bloku z aktywnymi osobami. tel;502329612 B-B
-
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Nie wiem nic. Jutro zaprzyjażniona osoba pojedzie do Pani i zawiezie do Lecznicy na sterylkę dwie kolejne sunie. Nie dobrze że Irenka sie pochorowała. Bardzo jest teraz potrzebna w negocjacjach z Panią. -
Ach, kaduniu. Zapłacony na szczęśćie ,dzięki Kapsikowi. Kapsik to psia bida potrącona przez samochód. Jest pod cudowną opieką wolontariuszek schroniskowych a my udostępnilismy mu konto. Piesiu był na dużym plusie no i 'pożyczyliśmy " od malucha. Trzeba było oczywiście oddać, zwłaszcza że psiak wymagał dalszego leczenia w Czechach, ale dzięki m.inn. dogo , Kaps dostał swoją kasę z powrotem.;-)
-
Moja piękna, mądra, dobra Toga odchodzi. Wypłakałam oczy , teraz próbuję się z tym jakoś pogodzić ale ciężko bardzo... Boję sie tego co przed nami w najbliższych dniach, tygodniach. Strasznie się boję. Moja Toga sprzed kilku dni... I 2 lata temu..
-
Trafiłaś z Koalą idealnie....Uważaj Pokerku na swoje eukaliptusy, bo Ci zeżre ...:-)
-
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy mar.gajko !!! :-) Na czwartek umówiony transport na kolejną sterylkę 2 sunieczek. Irenka chora, chyba się nie wykaraska a strasznie byłaby potrzebna przy negocjacjach z Panią co do dalszego losu psiaków.. -
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Wszystko w granicach rozsądku, ale zdecydowanie woli być poza domem niż z Pańciostwem na kanapie. -
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Mirabelka podoba się baaaardzo i telefonów też jest sporo ale żaden nie spełnił naszych oczekiwań. Sunia jest tak cudowna i bezproblemowa, że wybieramy, przebieramy i czekamy aż znajdzie sie ten jedyny, wymarzony domek z ogródkiem . Bo Mirabelka kocha być w ogrodzie, nawet sama. Pilnować stróżować, obserwować, mieć pod kontrolą całą okolicę. To Ona kocha najbardziej. W domu cały czas stoi pod drzwiami i prosi o wyjście... -
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy pięknie. "Grosik" juz na koncie Panienki. Witaj gusiaczku i asiuniu . Witaj gonzalesku ! A tak Kropulec szaleje z małą Mirabelką (też do adopcji). -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Został przeleczony pod tym kątem ( przeziebienia) , ale nie pomogło. Wizyta narazie odwołana, bo Irenkę rozłożył wirus . -
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Ciężko będzie, bo to jedna izba i brak wody. ( Pani nosi ją z rzeki !!! ) Ale tak jak pisze Poker, Pani bardzo się o nie troszczy. W zeszłym tygodniu Pani miała jakąś kontrolę z Gminy i musiała część psów upchać na ten moment w jakimś innym pomieszczeniu. Niestety zdenerwowane się pogryzły i ucierpiał szczeniaczek. To Pani w nocy, w snieżycę, z pieskiem na ręku szukała dla niego ratunku w tamtejszej Lecznicy. Sama zapłaciła za opatrzenie pieska i czuwała przy nim kilka dni. Psy mają codziennie ciepłe jedzenie , gotowane na maleńkiej "kozie". Każdy grosz wydaje na psy. -
Smyczku, Pokerku, kaduniu, dzięki Wam dziewczyny Kochane. Smyczku, pituj ile Ci oczęta pozwolą. Wielka w Tobie nadzieja. Wiem, wiem że robicie to dla popierdółki kochanej, która za około 2 tyg. będzie obchodzić 6 rocznicę zapieluchowania. Dziękuję !
-
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Chyba za póżno, ale upewnię się i zadzwonię jutro.Szkoda by było. Nie było, bo Irenka goni w piętkę no i pogoda była straszna do jazdy.Po niedzieli dopiero jestesmy umówione. Może być problem , bo w Lecznicy nie ma już możliwości zakupu testu Synacthen 225. Diagnostyka musi się więc opierać na ogólnym badaniu krwi. Zobaczymy, co to badanie wykaże ? Na szczęście samopoczucie Miisiu ma znakomite. Drepta dziarsko i żwawo po śniegu, wesolutki. Gdyby nie te kałużę, byłoby na oko wszystko ok. -
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
To nie o Ciebie Pokerku chodzi. ;-) Wiem że pokłady cierpliwości Państwa Pokerostwa są niezmierzone ( w kwestii psów,oczywiście) Nie wiem kiedy Pani będzie w stanie rozstać się z ukochanymi psami ? Irenka odbierała dzisiaj Panią i sunieczki z Lecznicy BADA i zrobiła kilka posterylkowych fotek; -
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Pokerku !!!! ( i tu serduszka, bo nie mam emotikonek) Tylko nie wiem jak to wszystko się dalej potoczy i czy Ci starczy cierpliwości ? Ostatnio Pani była na NIE w temacie znalezienia psiakom nowych domów, ale to nie znaczy że nie zmieni zdania na skutek łatwych do przewidzenia (eksmisja) okoliczności. Ja Jej się poniekąd nie dziwię. Nie zna nas, nic o nas nie wie,nie ma do nas zaufania . Czasu i czynów trzeba by się przekonała że też martwimy się losem Jej psów i że chcemy pomóc. Nasza Irenka wzięła sobie na głowę kontakty z Panią i jestem dobrej myśli. Wiekszość psów ma ksiażeczki zdrowia. Przez szykany, Pani pilnowała szczepień. Każdy psiaczek ma imię i Pani zna Jego historię, tak że wiek będzie można ustalić. ewunian ; Pani mieszka na peryferiach Bielska. Znalazłam jeszcze takie zdjecie. Mała sunia z brzegu, to chyba ta z Lecznicy. -
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Raczej wszystko kurdupelki. Te największe mogą być 'pod kolano" Sunie z Lecznicy to takie 5-6 kg. Myślę że byłyby b.adopcyjne. Są wystrachane i Świata nie znają, ale nie ma w nich agresji. -
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia z wczoraj. Dziewczynki już 'po' , wieczorem wracają do domu i ...zabieramy się za następne.