-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Z Irenką odebrałysmy z Lecznicy i zawiozły do Pani 'Wilczka". Tego co był pogryziony i przeszedł parwo. Zawiozłyśmy też darowany nam wór dobrej karmy. Była okazja porozmawiać o rudej sunieczce , Niestety, nic się nie udało wskórać i marne rokowania że Pani zgodzi się na wyadoptowanie chociażby pół psiaka.. Wracałyśmy przybite i zawiedzione . Wielka szkoda. Napisałam wczoraj. -
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Coś z kręgosłupem, jakiś niedorozwój. -
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Ten cudowny,roczny maltańczyk też gubi koo i kropi siuśkami. Taki się urodził. Ma gdzie mieszkać, ale byłoby dla niego lepiej gdyby miał nowy dom. Pokazaliśmy go na fb i posypały sie e-maile i telef.Chyba kilkanaście. Niestety, wszyscy wczesniej czy póżniej wycofali się z adopcji. -
Stokrotka szuka domu! Pilnie szukamy domu stałego, tymczasowego dla tego 4 miesięcznego malucha. Sunieczka trochę wycofana i boi się Swiata , ale to wszystko do wyprowadzenia; Kontakt; 502329612 Bielsko-B, [email protected]
-
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Wieczorem napisze do moda z prośbą o zezwolenie na bazarki, na sterylki tych 4 sunieczek juz oporządzonych. Jest wątek, są faktury z Lecznicy, powinni pójść na rękę. -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Ma Pokerku i co raz ktos dzwoni. Nawet dzisiaj był telefon, ale wybrzydzamy. Wiemy dokładnie w jakim domku malutka czułaby się dobrze i na taki czekamy.. Wątroba podobno z Jego choroby taka duża. -
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Nie wywalaj Pokerku. Pani do tej pory nosiła wodę z rzeki. Na pewno nie ma pralki. Masz rację, ale na razie Pani jest zbyt przejęta parwo, by o tym rozmawiać. -
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Wczoraj rano jeden był kiepski ; biegunka, wymioty ale jakoś się wykaraskał. Reszta podobno ok. Z dobrych wiadomości to ta, że jest nadzieja na nowe lokum dla Pani i to takie, gdzie będzie mogła zabrać psy. Bynajmniej nie jest to zasługa Gminy.... A my łapiemy się za głowę z czego to wszystko popłacić??? :-( -
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dotychczasowe faktury za surowicę. Trzeba było zapłacić natychmiast przy odbiorze. Poszły pieniądze z "depozytów" Lolka i Misiaczka. -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Była, była... Pobrana została krewka do badania i usg baloniastego brzuszka, bo bardzo Irenkę niepokoił . Nie ma w nim wody, a to rozdęcie to z wiotkich powłok brzucha i powiekszonej wątroby. Czekamy na wyniki bad. krwi, ale prawdopodobnie trzeba będzie podwoić dawkę Vetorylu. Misiowi towarzyszyła cudna Mirabelka, na którą dziadeczek co raz napadał z hałasem. -
Fionka i Mirulka, dwie sunie ; miejska, wiejska . Obydwie w nowych domach.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Cudna Mirabelka wciaż czeka na domek. Jest trochę telefonów, ale czekamy na TEN jeden, jedyny. Jest to tak zachwycające stworzonko że można sobie pozwolić na grymasy. Dzisiaj przypadkowo odwiedziła Lecznicę. Pana wet. powitała machając ogonkiem, wskoczyła na kolana, rozdawała buziaczki. Cud, miód i orzeszki... Dzisiaj w Lecznicy. Początkowo troszkę stremowana... -
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Franio piękny, a spojrzenie zabójcze.... -
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Ależ Ci się wariatuńcio trafił ? -
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Nasza wyobrażnia tu zaszalała, wydawało nam się że sunie zaciążone. Na szczęśćie tak nie było. Przez dwa ostatnie dni organizowalismy surowicę dla młodzieży i sunieczek po sterylkach. Kosztowała majątek, w dodatku nigdzie jej juz nie można dostać. Jutro przyjedzie jeszcze jedna ampułka z Czech i koniec. -
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
To kolejny biduś przywieziony do Lecznicy przedwczoraj. Wymioty, biegunka.. -
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Sunie z 'drugiej" sterylki. Tak jak wcześniej pisałam,jedna z nich ( nie wiem która i nie chcę wiedzieć) umarła kilka dni po zabiegu.. Kolejna Faktura za sterylki - do zapłacenia; -
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Szczeniul ( "Wilczek")jakoś się z parwo wygrzebał . Niestety, przez biegunkę rozlazły mu sie szwy na pogryzionym odbycie. Przenieśliśmy go do kolejnej Lecznicy, do zagojenia. Faktura za Leczenie 'Wilczka" z parwo. -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Jutro jestesmy umówieni na wizytę w Lecznicy.. tfu, tfu bo już było kilka terminów . Misio podobno okrąglutki jak baryłka.Czy to przez obsesyjną żarłoczność? -
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy Pokerku. Oczywiście potwierdzę. Kropa rośnie. Z kupami jest lepiej, ale ... Ma czucie, bo przy koo wygina się w pałąk i koo idzie, tyle że Kropa nie może się doczekać końca jej wydalania i resztę gubi. Nie wiem jak my Jej znajdziemy dom ? Kolejny psi rezydent? -
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Nie było sekcji, ale wszystko wskazuje że tak. To moje domniemania. Zapytam dr. jak będę w Lecznicy. Właścicielka już wie, ale nie obwinia nikogo. Jak pisałam, pozostałe sterylizowane sunie dostały profilaktycznie surowicę. -
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Szkoda sunieczki i żal szczeniula który walczy z parwo w Lecznicy u dr.Toczka. (To ten piesek, który wczesniej miał pogryziony odbyt.) Nie wiem, jak my to wszystko ogarniemy? -
Dramat! Starsza Pani i Jej ukochane psy. Parwo szaleje, pomóżcie kochani !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Nie wiem. Raczej parwo . Pozostałe sterylizowane sunie dostały dzisiaj surowicę, bo po zabiegu na pewno mają gorszą odporność. Na szczęście czują się dobrze. A do Lecznicy trafił kolejny chory psiak. Czarny chłopczyk. Też dostał surowicę. Wieczorem dostaliśmy wiadomosć że biegunka pojawiła sie u kolejnego ... Najgorzej że za cięzkie pieniądze wykupilismy już w jednej z bielskich Lecznic cały zapas surowicy i przy ew. kolejnych zachorowaniach jesteśmy bezradni.. Czujemy się jakbyśmy ruszyli kamień i...poszła lawina. Koszmar ! Na szczęście Pani nie obwinia nas za ten ciąg tragicznych zdarzeń.. Bardzo Jej współczuję, biedne psiaki. -
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
togaa replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Aneczko! żyjecie jakoś ? Duszkowi uzbierały się 'grosiki" na koncie. W sam raz będzie na zakup karmy. Zamówić ?