-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Mój DUDI po operacji. Była wcześnie rano, trwała 2 godziny. Skręt jelit z częściową ich martwicą. Podobno zdarza się to niezmiernie rzadko, zwłaszcza u kotów. Cały dzień chodziłam z kąta w kąt. Koszmar.. Kilka lat temu Dudi połknął guzik i też miał otwierany brzuszek. Cudem wtedy się wykaraskał. Został na noc w Lecznicy.Oby ją przeżył .Wiem że jest w najlepszych rękach i to dodaje mi otuchy..
-
Pokerku, Jo37, NikaEla, dziękuję kochane. Jutro pouzupełniam rozliczenia. Nie mam zupełnie głowy do niczego. Cały dzisiejszy dzień nie było mnie w domu. Jak wróciłam ledwo żywa przed 20-stą, zauważyłam że moje ukochane kocisko, mój Dudi, siedzi w miejscu którego zawsze unikał. Nastroszony,nieobecny. Gdy go przytuliłam,przelewał mi się przez ręce bez życia. Polożyłam a On jak szmatka... Pędem do Lecznicy, choć już było po godzinach. Miał bardzo niską temp.ciała (wstrząs?), cały dygotał. W jelitach wymacano coś twardego, choć rtg nic nie wykazał. Dostał kroplówkę do żyły,zastrzyki i kontrast do jutrzejszego kolejnego rtg. Jest podejrzenie że czymś się przytkał. Już raz to sie stało gdy połknął guzik. Otuliłam kocykiem i śpi na kanapie... Jutro rano po 7,00 mamy się stawić w Lecznicy. Trzymajcie kciuki .
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
togaa replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Figuniuuuu ???? -
Ktoś w necie znalazł ogłoszenie o zaginięciu podobnego psiaczka. Zadzwoniłam i okazało się że jest to właścicielka Maxa. Jutro odbierze psiaczka z Lecznicy. Mimo szczęsliwego zakończenia martwię się jak to bedzie z dalszym Jego leczeniem i rehabilitacją. Dom Maxia nie jest, (delikatnie mówiąc) domem zamożnym.;-( Pięknie dziękujemy ! ;-)
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
togaa replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Figuniu kochana, tak się cieszę !!! I czym Ty się teraz będziesz zamartwiać ? ;-) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
togaa replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Uwielbiam trzypokoleniowe domki adopcyjne. To moje wymarzone i takich szukam ! -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
togaa replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Mogłaby już wrócić... Może jeszcze jakieś szczególiki Ci się przypomną, Figuniu?;-) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
togaa replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Czekamy niecierpliwie... -
Zapytam. Maxiowi potrzebna jeszcze długa i intensywna rehabilitacja. Pomijając finanse, ktoś musiałby mieć na to czas. Koło wtorku, środy ma mieć wyjmowane szwy, a potem 'do domu.." Jego jeszcze boli. To widać. Przy nas nie stanął na łapeczki. Podobno mu się to udaje , gdy ma motywację. Siedzi mi w głowie od wczoraj. Jest taki poczciwy i biedniusi.
-
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Takie ładne zdjecie wczoraj dostałam. Ma być ich wiecej, tylko są " w obróbce", no i będziemy ogłaszać Kropencję.. -
Witamy cieplutko na Lolusiowym wątku. :) Z tym domem to może być ciężko, ale wciąż jesteśmy pełni nadziei... Figuniu ! Oj, Ty, Ty figlarko. Z Twoimi bólami na krzywdę LOlusiową, to może Poker coś zaradzi? ;-) Cała ‘banda darmozjadów” jak mówi mój mąż, biesiaduje pod „Węgierką” która obrodziła słodkimi jak miód śliwkami. Ale tylko u Lolusia objawiło się gospodarskie myślenie. Zamiast je zżerać, zajął się ich sadzeniem. Kto spostrzegawczy, ten się doszuka.
-
Da radę, tyle że kontenerek z kotem musiałabym sobie uwiesić na szyi... Bo Lolo ma twarz, to ludzie miewają mordy... Smyczku, wycałowany po całości, jak przykazałaś. Takiego Lola znalazłam w foto-archiwum;
-
Dziękuję NikaEla, dziękuję pamela555. Dziękuję wszystkim ' bazarkującym" dla 'Braciszków" dziewczynom. Co byśmy bez Waszej pomocy poczęli ? Aktualne bazarki; 1. http://www.dogomania.com/forum/topic/333639-zosta%C5%82y-skarpetki-bo-majtki-wykupiono-na-bubla-i-innych-do-26x/ 2.http://www.dogomania.com/forum/topic/333651-%C5%9Bciereczki-i-poszeweczki-dla-misia-i-tusi-do-3110-godz22/ 3.http://www.dogomania.com/forum/topic/333598-lawendowy-dla-lolcia-do-2410-godz-2200/ 4.http://www.dogomania.com/forum/topic/333648-spodnie-sp%C3%B3dnice-ma%C5%82y-bazarek-ma%C5%82e-rozmiary- dla-bubla-do-251015/ 5.http://www.dogomania.com/forum/topic/333407-dzi%C5%9B-koniec-tkaniny-r%C3%B3%C5%BCniaste-na-sbm-i-psy-u-tamb-do-1710g22/
-
Zmartwienie to Lolo ma, bo każdego ranka wożę Bubla do Lecznicy na rehabilitację, a przecież to zawsze Loluś towarzyszył we wszelakich wyjazdach.Tych po gazetę i tych dalszych... No i jest problem ... Lolo odprowadza mnie ( nas) taaaaakim spojrzeniem, że aż ściska w dołku. Wczorajsze Lolusiowe selfie. Nos to chłopak ma konkretny. ;-)
-
Yorkowaty BUBEL. Łapka już po remoncie i ma SUPER dom!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
hmm.... faktycznie , strasznie mi głupio. I nie mam się jak wytłumaczyć ? Nijak.... -
Yorkowaty BUBEL. Łapka już po remoncie i ma SUPER dom!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dziękuję pamela555 ! :) -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, dziękuję , dziękuję Toska1 Dziękuję i potwierdzam że na stowarzyszeniowe konto wpłynęło z tego bazarku 150,00 zł ( 15.10.2015r.) To wielka pomoc dla staruszka. Będzie na lekarstwo, ufff..... Ogromnie dziękuję !!!! -
Popieram działania zaproponowane jak wyżej. Są też środki farmakologiczne działajace stricte na posterylkowe nietrzymanie moczu. Nam trafił się skrajny przypadek, gdzie standartowe leczenie nie przynosiło rezultatu. Pomogło operacyjne podwiązanie pęcherza zrobione u dr. Fabisza. Rozumiem że stan siurania utrzymuje sie już jakiś czas,bo jesli to jest incydentalne, to zwinąć dywan i sie nie martwic.
-
Yorkowaty BUBEL. Łapka już po remoncie i ma SUPER dom!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Nikusiu ! Pokazaliśmy Bubelka 2 tyg temu na naszej stronie na fb z prośbą o wsparcie na zabieg i ...nie pomógł NIKT ! Nawet marny grosik dla Niego nie wpłynął. -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
togaa replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Moje uznanie...! Cieszą takie wieści ! -
Fionka i Mirulka, dwie sunie ; miejska, wiejska . Obydwie w nowych domach.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Pańciostwo ogromnie się cieszą sunieczką.Obiecali zdjęcia. Spała trochę u dziewczynek, trochę w sypialni Państwa na swoim posłanku. Jednak mamy nadzieję że wyegzekwuje sobie stosowniejsze miejsce. Jedna z córeczek Państwa stwierdziła że skoro Mirabela 'nauczyła się spać w łóżku" to po co Ją tego oduczać? Też tak uważamy ;-)