Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Mój DUDI po operacji. Była wcześnie rano, trwała 2 godziny. Skręt jelit z częściową ich martwicą. Podobno zdarza się to niezmiernie rzadko, zwłaszcza u kotów. Cały dzień chodziłam z kąta w kąt. Koszmar.. Kilka lat temu Dudi połknął guzik i też miał otwierany brzuszek. Cudem wtedy się wykaraskał. Został na noc w Lecznicy.Oby ją przeżył .Wiem że jest w najlepszych rękach i to dodaje mi otuchy..
  2. Pokerku, Jo37, NikaEla, dziękuję kochane. Jutro pouzupełniam rozliczenia. Nie mam zupełnie głowy do niczego. Cały dzisiejszy dzień nie było mnie w domu. Jak wróciłam ledwo żywa przed 20-stą, zauważyłam że moje ukochane kocisko, mój Dudi, siedzi w miejscu którego zawsze unikał. Nastroszony,nieobecny. Gdy go przytuliłam,przelewał mi się przez ręce bez życia. Polożyłam a On jak szmatka... Pędem do Lecznicy, choć już było po godzinach. Miał bardzo niską temp.ciała (wstrząs?), cały dygotał. W jelitach wymacano coś twardego, choć rtg nic nie wykazał. Dostał kroplówkę do żyły,zastrzyki i kontrast do jutrzejszego kolejnego rtg. Jest podejrzenie że czymś się przytkał. Już raz to sie stało gdy połknął guzik. Otuliłam kocykiem i śpi na kanapie... Jutro rano po 7,00 mamy się stawić w Lecznicy. Trzymajcie kciuki .
  3. Ktoś w necie znalazł ogłoszenie o zaginięciu podobnego psiaczka. Zadzwoniłam i okazało się że jest to właścicielka Maxa. Jutro odbierze psiaczka z Lecznicy. Mimo szczęsliwego zakończenia martwię się jak to bedzie z dalszym Jego leczeniem i rehabilitacją. Dom Maxia nie jest, (delikatnie mówiąc) domem zamożnym.;-( Pięknie dziękujemy ! ;-)
  4. Figuniu kochana, tak się cieszę !!! I czym Ty się teraz będziesz zamartwiać ? ;-)
  5. Uwielbiam trzypokoleniowe domki adopcyjne. To moje wymarzone i takich szukam !
  6. Mogłaby już wrócić... Może jeszcze jakieś szczególiki Ci się przypomną, Figuniu?;-)
  7. Zapytam. Maxiowi potrzebna jeszcze długa i intensywna rehabilitacja. Pomijając finanse, ktoś musiałby mieć na to czas. Koło wtorku, środy ma mieć wyjmowane szwy, a potem 'do domu.." Jego jeszcze boli. To widać. Przy nas nie stanął na łapeczki. Podobno mu się to udaje , gdy ma motywację. Siedzi mi w głowie od wczoraj. Jest taki poczciwy i biedniusi.
  8. Będzie chodził. Jest młody. Pozbierany z drogi przez dobrych ludzi którzy chyba z obawy przed wysokim rachunkiem, stracili zainteresowanie biedakiem. Jak nikt się nie ulituje, Lecznica Go odda do schronu.;- (
  9. Poskładany do kupy, młodziutki Maxiu czeka w Lecznicy Wet. w B-B na cud, w postaci Domu Tymczasowego. Ma bardzo mało czasu....
  10. Ślicznie dziękuję. :) Nie wiem co się dzieje z dogo , ale nie mogę na tym bazarku słowa napisać. Dziwne ...
  11. Takie ładne zdjecie wczoraj dostałam. Ma być ich wiecej, tylko są " w obróbce", no i będziemy ogłaszać Kropencję..
  12. Witamy cieplutko na Lolusiowym wątku. :) Z tym domem to może być ciężko, ale wciąż jesteśmy pełni nadziei... Figuniu ! Oj, Ty, Ty figlarko. Z Twoimi bólami na krzywdę LOlusiową, to może Poker coś zaradzi? ;-) Cała ‘banda darmozjadów” jak mówi mój mąż, biesiaduje pod „Węgierką” która obrodziła słodkimi jak miód śliwkami. Ale tylko u Lolusia objawiło się gospodarskie myślenie. Zamiast je zżerać, zajął się ich sadzeniem. Kto spostrzegawczy, ten się doszuka.
  13. Da radę, tyle że kontenerek z kotem musiałabym sobie uwiesić na szyi... Bo Lolo ma twarz, to ludzie miewają mordy... Smyczku, wycałowany po całości, jak przykazałaś. Takiego Lola znalazłam w foto-archiwum;
  14. Faktura za wrzesień nas dobiła. Obejmuje ona opiekę weterynaryjną 55 zwierzaków. Niektóre odwiedziły lecznicę tylko na odpchlenie i odrobacz., inne leczone były stacjonarnie (zabiegi chirurg., infekcje). A gdzie karma? Stąd ogromna wdzięczność za Waszą pomoc! Dziękujemy ! :-)
  15. Dziękuję NikaEla, dziękuję pamela555. Dziękuję wszystkim ' bazarkującym" dla 'Braciszków" dziewczynom. Co byśmy bez Waszej pomocy poczęli ? Aktualne bazarki; 1. http://www.dogomania.com/forum/topic/333639-zosta%C5%82y-skarpetki-bo-majtki-wykupiono-na-bubla-i-innych-do-26x/ 2.http://www.dogomania.com/forum/topic/333651-%C5%9Bciereczki-i-poszeweczki-dla-misia-i-tusi-do-3110-godz22/ 3.http://www.dogomania.com/forum/topic/333598-lawendowy-dla-lolcia-do-2410-godz-2200/ 4.http://www.dogomania.com/forum/topic/333648-spodnie-sp%C3%B3dnice-ma%C5%82y-bazarek-ma%C5%82e-rozmiary- dla-bubla-do-251015/ 5.http://www.dogomania.com/forum/topic/333407-dzi%C5%9B-koniec-tkaniny-r%C3%B3%C5%BCniaste-na-sbm-i-psy-u-tamb-do-1710g22/
  16. Zmartwienie to Lolo ma, bo każdego ranka wożę Bubla do Lecznicy na rehabilitację, a przecież to zawsze Loluś towarzyszył we wszelakich wyjazdach.Tych po gazetę i tych dalszych... No i jest problem ... Lolo odprowadza mnie ( nas) taaaaakim spojrzeniem, że aż ściska w dołku. Wczorajsze Lolusiowe selfie. Nos to chłopak ma konkretny. ;-)
  17. hmm.... faktycznie , strasznie mi głupio. I nie mam się jak wytłumaczyć ? Nijak....
  18. Dziękuję pamela555 ! :)
  19. Dziękuję, dziękuję , dziękuję Toska1 Dziękuję i potwierdzam że na stowarzyszeniowe konto wpłynęło z tego bazarku 150,00 zł ( 15.10.2015r.) To wielka pomoc dla staruszka. Będzie na lekarstwo, ufff..... Ogromnie dziękuję !!!!
  20. Popieram działania zaproponowane jak wyżej. Są też środki farmakologiczne działajace stricte na posterylkowe nietrzymanie moczu. Nam trafił się skrajny przypadek, gdzie standartowe leczenie nie przynosiło rezultatu. Pomogło operacyjne podwiązanie pęcherza zrobione u dr. Fabisza. Rozumiem że stan siurania utrzymuje sie już jakiś czas,bo jesli to jest incydentalne, to zwinąć dywan i sie nie martwic.
  21. Bardzo dziękuję Nikusiu ! Pokazaliśmy Bubelka 2 tyg temu na naszej stronie na fb z prośbą o wsparcie na zabieg i ...nie pomógł NIKT ! Nawet marny grosik dla Niego nie wpłynął.
  22. Moje uznanie...! Cieszą takie wieści !
  23. Pańciostwo ogromnie się cieszą sunieczką.Obiecali zdjęcia. Spała trochę u dziewczynek, trochę w sypialni Państwa na swoim posłanku. Jednak mamy nadzieję że wyegzekwuje sobie stosowniejsze miejsce. Jedna z córeczek Państwa stwierdziła że skoro Mirabela 'nauczyła się spać w łóżku" to po co Ją tego oduczać? Też tak uważamy ;-)
×
×
  • Create New...