Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Ten różowy nos nie dawał mi spokoju Wyszukałam że może to być tzw. śnieżny nos. Ciekawe? Tu już w DT u kochanej p.Ewy. Przypomniałam sobie że równo rok temu trafił do nas , (z tej samej miejscowości )szczeniaczek (Stokrotka) , bardzo do 'znajdki" podobny. Może to siostry? Na zdjęciu poniżej i sprzed roku, Stokrotka już w nowym domu, uszka stoją i pewność siebie większa...
  2. Nowa podopieczna.....Spróbujemy odszukać czyja Ona ? Leżała zwinięta w kłębek w śniegu nad rzeką. Wychłodzona , wygłodzona, wystraszona ale zdrowa. Nosek ma jak świński ryjek. Cudo !
  3. Zobaczymy. Mamy własnie zgłoszenie o kolejnej suni. Zwinięta w kłębek naleziona nad rzeką w pobliskiej wsi. Jadę...
  4. Pokerku, masz na myśli Nutkę? To musiałyby być biegi bardzo krótkodystansowe, bo Ona chyba niewiele może na tych swoich króciutkich łapkach. To takie ciupeństwo, mniejsze od Lolka ale b. sypmatyczne. Z czystością nie ma problemu, co z lękiem tego sie nie dowiemy, bo jest w tej chwili u Irenki 7 albo 8 psem.
  5. Dziękuję, dziękuję...Własnie je aktywowałam i .... wyobraż sobie, że było już jedno zapytanie z gumtre? ;-) Ależ Ty piszesz teksty ! Mocne do bólu ! Będę musiała Nutce odpowiedni życiorys dopisać.;-)
  6. Już wiem co mam robić ! Wciskam klawisz Ctrl i prawym usuwam cytowanie.....UFFF
  7. Nikuniu, wylogowanie nie pomogło. Gdy chcę napiosać nowy post ukazuje mi sie coś takiego;(1.zdjcie), a pierwszy post tego wątku jest na zdj ęciu 2. Zmiana przeglądarki też nic nie dała. Ręcznie musze w ramach "edycji" usuwać to cytowanie, ale z różnym to sie udaje skutkiem , W tym poście Nadziejki sie już nie dało wymazać. Ja chyba oszaleję. Może trwają jeszcze jakies prace remontowe? Zauważyłam że posty nie mają numeracji, przynajmniej ja jej nie widzę.
  8. Cuda , cuda...Może teraz odpuściło....? Ta sunia na gwałt szuka domu tymczasowego, stałego. Bardzo w typie owczarka belgijskiego. Obecnie " mieszka" na balkonie.;-(
  9. Zmagam się z 'cytuj". Jak chcę napisać nowy post, cytują mi sie posty poprzednie. Klikanie w 'cytuj" i 'plusik' nic nie pomaga.
  10. anecik, to pieluchę Mu dowieś. Będzie komplet ! ;-)
  11. Ogłoszenia na olx; Mróweczka; http://olx.pl/oferta/mroweczka-czarna-jak-sadza-malizna-szuka-domu-CID103-IDdtGLb.html#e0fd1a7a8a Nutka; http://olx.pl/oferta/nutka-niewielkie-psie-stworzonko-szuka-domu-CID103-IDdtGKh.html#e0fd1a7a8a Kontakt; [email protected], tel. 502329612 ,Bielsko-Biała
  12. W takim razie wyśle Ci na e-maila więcej zdjęć, ale dopiero jutro. Bardzo dziękuję ;-)
  13. Nutka - blondyna z jakiejś patologicznej rodziny (interwencja), ale psychicznie jest ok. Mróweczka zgarnieta z przelotowej ulicy, przy której koczowała kilka dni i nie dała sie odłowić schronisku.(W duzo gorszym stanie niż Nutka.) Wystraszona, zabiedzona, skóra i kości. Teraz u Irenki odtajała, sierść nabrała blasku, nie boi się już wyciągniętej reki. Za pomoc w ogłaszaniu będe wdzięczna, tylko muszę teksty przygotować.
  14. Zapowiadane panny niskopodłogowe. Blondyna ( Nutka) i brunetka (Mróweczka) . W podobnym wieku, tak rok, półtora. Podobnej wagi. Obydwie wylądowały w DT u naszej kochanej Irenki. Niestety ,dziewczyny nie mogą się ze sobą dogadać . Biedna Nutka ma całą głowę w szramach. Za to do ludzi- miodzio. Miłe, grzeczne. Założę im wspólny wątek, potrzebne sterylki i szukanie domów.
  15. Dziękujemy, kochana pamelo555 ! Pieniądze wpłynęły dzisiaj na konto Stowarzyszenia . Całe 170,00 zł !!!!!! :-)
  16. Dziękuję anecik kochana i potwierdzam że 08.01.2016r. wpłynęło z tego bazarku na konto Stowarzyszenia 'Dla braci mniejszych"- 200,00 zł !!! Nasz Misio odszedł, ale został dług ponad 400,00 zł. Z serca dziękujemy za pomoc !
  17. Dziękuję kochana memory. Piękny początek Nowego Roku braciszkom sprawiłaś. Nasze stowarzyszeniowe konto bankowe odnotowało pierwszą wpłatę; 300,00 zł ( 2.01.2016) od memory i Wiktora. Cudowny prezent !
  18. Zaniedbałam wątek Kropencji, przepraszam. W grudniu minął rok jak trafiła do nas. Umarł Marcelek z którym mieszkała, umarł Misio, Kropa dolączyła do reszty stada Irenki ale nie czuje się w gromadzie dobrze. Szuka sobie samotnego kącika czy to w domu, czy w ogrodzie.Delikatna, ostrożna, trochę wycofana. Zawsze taka była, od szczeniaczka. Siku trzyma tylko koo gubi i tak już pewnie zostanie.
  19. Dziękuję Oneczko03 za wstawienie zdjeć z Bubisiowego domku. Gałgan robi ze swoją nową Pańcią co chce. W efekcie Bubiś rozpocznie od lutego psią szkołę.. Już wszystko wybrane, zarezerwowane. Ciekawa jestem jakie będą efekty tej edukacji , ha..ha...? ;-) To rude, szalejące z Bubisiem to Nutka. Nowy nasz nabytek, w DT u Irenki. Z interwencji. Młodziutka, przemiła.
  20. Rety, nie potrafię się tu odnależć. Koszmar jakiś. Nikuniu, Smyczku, za bazarek piękne dzięki. Ciekawe czy uda mi się wstawić zdjęcia. Lolo dostał zapas pieluch. Oneczko03, dziękuję !
  21. W czwartek całą trójkę przewozimy do Nowego Domu. Nie wiem czy to będzie dom stały czy tylko tymczasowy ? Jak ułożą sie relacje z rezydentami ?. Czas niebawem pokaże. Pierwsze psie spotkanie nie wypadło zbyt ciekawie.
  22. Szczęśliwego Nowego Roku Pokerku dla Ciebie , najbliższych i ogoniastych. !
×
×
  • Create New...