-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Ten różowy nos nie dawał mi spokoju Wyszukałam że może to być tzw. śnieżny nos. Ciekawe? Tu już w DT u kochanej p.Ewy. Przypomniałam sobie że równo rok temu trafił do nas , (z tej samej miejscowości )szczeniaczek (Stokrotka) , bardzo do 'znajdki" podobny. Może to siostry? Na zdjęciu poniżej i sprzed roku, Stokrotka już w nowym domu, uszka stoją i pewność siebie większa...
-
Pokerku, masz na myśli Nutkę? To musiałyby być biegi bardzo krótkodystansowe, bo Ona chyba niewiele może na tych swoich króciutkich łapkach. To takie ciupeństwo, mniejsze od Lolka ale b. sypmatyczne. Z czystością nie ma problemu, co z lękiem tego sie nie dowiemy, bo jest w tej chwili u Irenki 7 albo 8 psem.
-
Nikuniu, wylogowanie nie pomogło. Gdy chcę napiosać nowy post ukazuje mi sie coś takiego;(1.zdjcie), a pierwszy post tego wątku jest na zdj ęciu 2. Zmiana przeglądarki też nic nie dała. Ręcznie musze w ramach "edycji" usuwać to cytowanie, ale z różnym to sie udaje skutkiem , W tym poście Nadziejki sie już nie dało wymazać. Ja chyba oszaleję. Może trwają jeszcze jakies prace remontowe? Zauważyłam że posty nie mają numeracji, przynajmniej ja jej nie widzę.
-
anecik, to pieluchę Mu dowieś. Będzie komplet ! ;-)
-
Ogłoszenia na olx; Mróweczka; http://olx.pl/oferta/mroweczka-czarna-jak-sadza-malizna-szuka-domu-CID103-IDdtGLb.html#e0fd1a7a8a Nutka; http://olx.pl/oferta/nutka-niewielkie-psie-stworzonko-szuka-domu-CID103-IDdtGKh.html#e0fd1a7a8a Kontakt; [email protected], tel. 502329612 ,Bielsko-Biała
-
Nutka - blondyna z jakiejś patologicznej rodziny (interwencja), ale psychicznie jest ok. Mróweczka zgarnieta z przelotowej ulicy, przy której koczowała kilka dni i nie dała sie odłowić schronisku.(W duzo gorszym stanie niż Nutka.) Wystraszona, zabiedzona, skóra i kości. Teraz u Irenki odtajała, sierść nabrała blasku, nie boi się już wyciągniętej reki. Za pomoc w ogłaszaniu będe wdzięczna, tylko muszę teksty przygotować.
-
Zapowiadane panny niskopodłogowe. Blondyna ( Nutka) i brunetka (Mróweczka) . W podobnym wieku, tak rok, półtora. Podobnej wagi. Obydwie wylądowały w DT u naszej kochanej Irenki. Niestety ,dziewczyny nie mogą się ze sobą dogadać . Biedna Nutka ma całą głowę w szramach. Za to do ludzi- miodzio. Miłe, grzeczne. Założę im wspólny wątek, potrzebne sterylki i szukanie domów.
-
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dziękuję anecik kochana i potwierdzam że 08.01.2016r. wpłynęło z tego bazarku na konto Stowarzyszenia 'Dla braci mniejszych"- 200,00 zł !!! Nasz Misio odszedł, ale został dług ponad 400,00 zł. Z serca dziękujemy za pomoc ! -
Smutna KROPECZKA – szczeniaczek z popsutymi zwieraczami.. Co dalej ?
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Zaniedbałam wątek Kropencji, przepraszam. W grudniu minął rok jak trafiła do nas. Umarł Marcelek z którym mieszkała, umarł Misio, Kropa dolączyła do reszty stada Irenki ale nie czuje się w gromadzie dobrze. Szuka sobie samotnego kącika czy to w domu, czy w ogrodzie.Delikatna, ostrożna, trochę wycofana. Zawsze taka była, od szczeniaczka. Siku trzyma tylko koo gubi i tak już pewnie zostanie. -
Yorkowaty BUBEL. Łapka już po remoncie i ma SUPER dom!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Oneczko03 za wstawienie zdjeć z Bubisiowego domku. Gałgan robi ze swoją nową Pańcią co chce. W efekcie Bubiś rozpocznie od lutego psią szkołę.. Już wszystko wybrane, zarezerwowane. Ciekawa jestem jakie będą efekty tej edukacji , ha..ha...? ;-) To rude, szalejące z Bubisiem to Nutka. Nowy nasz nabytek, w DT u Irenki. Z interwencji. Młodziutka, przemiła. -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
togaa replied to ana666's topic in Już w nowym domu
No i się pobeczałam, Figuniu ! -
Rety, nie potrafię się tu odnależć. Koszmar jakiś. Nikuniu, Smyczku, za bazarek piękne dzięki. Ciekawe czy uda mi się wstawić zdjęcia. Lolo dostał zapas pieluch. Oneczko03, dziękuję !
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
togaa replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwego Nowego Roku, Aneczko ! -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
togaa replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwego Nowego Roku Pokerku dla Ciebie , najbliższych i ogoniastych. !